Letecky 2 krát za deň počas tehotenstva

iweet19
13. júl 2018

ahojte prosím Vás myslite že je ok letieť 2 krat za deň? 😏

amel
13. júl 2018

Preco nie?ja som tak lietala na sluzobky...rano idem,vecer pridem....minuly tyzden sme leteli s prestupom...ved to je uplne normalne...nerozumiem otazke.

iweet19
autor
13. júl 2018

@amel zabudla som tam dopisat v 29 tt

amel
13. júl 2018

Ahaaa😊Ak sa citis v dobre,nie je urcite problem,predpokladam,ze sa jedna o kratke lety.

bubinko1506
13. júl 2018

@iweet19 nemala by si mat v 29tt uz potvrdenie o lekara, ak chces letiet? Neviem, ako je to pri tehotenstve s jednym babom, ale pri dvojkach uz nemusia pustit na palubu

amel
13. júl 2018

@bubinko1506 zalezi od leteckej spolocnosti,v zasade nemusia vziat od 36tt.Potvrdenie by som si urcite zaobstarala.

nelinka888
13. júl 2018

Ak máš bezproblémové tehotenstvo a lekár s tým tiež nemá nejaký problém tak prečo nie 🙂

gingerie
13. júl 2018

mne lekar povedal, ze vela pit pred letom na zriedenie krvi a prechadzat sa po palube pocas letu

eludka
13. júl 2018

myslim, ze nie, neterba byt netrpezlivy a sebecky, ohrozenie dietata za to nestoji

29simona29
14. júl 2018

@iweet19 ja som tiež lietala počas tehu a všetko bolo úplne v poriadku, naozaj hlavne veľa piť, prechádzať sa a inak ak nemáš rizikové tehu a cítiš sa fajn, nie je dôvod sa obávať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre