Ľudský choriový gonadotropín 1411 a na sone nič nevidno

adulkamit
22. jan 2013

😒

czechzuzanaba
23. jan 2013

@adulkamit tak jak?

adulkamit
autor
25. jan 2013

Ahojte.Ozyvam sa vám z nemocnice,v ktorej som od stredy.V stredu večer sa mi na ultrazvuku objavila 3 mm dutinka a Hcg bolo 1922.Včera mala dutinka 3,5 mm.Dnes ráno uvidíme,či mi hodnota Hcg stupne a uvidíme čo bude na ultrazvuku.Pre istotu som už pripravená na operáciu,ak by Hcg nestupalo alebo klesalo.Držte prstyyyyy 🙂

danielitka26
25. jan 2013

@adulkamit jasne ze stupne,drzim silno palceky a myslim na teba

adulkamit
autor
25. jan 2013

@danielitka26 ďakujeme krásne,už len pár minút nás delí od verdiktu lekárov

danielitka26
25. jan 2013

@adulkamit toto iste robili s mojou svagrinou gestacny vak vidiet bolo ale podla ich skvelych vypoctov uz malo byt aj srdiecko a ked nebolo rano nastup do nemocky a cistenie 😒 ale vdaka bohu ma posluchla nenastupila a o dva dni si dala urobit sono na vlastnu ziadost sukromne kde uz srdiecko bolo a o cca 3 tyzdne uz bude princezna aj na svete 😵 🙂

adulkamit
autor
25. jan 2013

Taaaakze podľa ultrazvuku to vyzerá na tretí týždeň tehotenstva,vacok meria 6mm,Hcg stúpa,dnes to bola hodnota cez 3600.V nemocnici ostávame hospitalizovani zatiaľ do pondelka. 🙂

sasena033
25. jan 2013

@adulkamit krasne 😵 😵 drzim palceky si kratucko tehotna preto nebolo nic vidiet , drzim paste 🙂 nech ste ok

lucinkax
27. jan 2013

@adulkamit Superr, tesim sa 🙂 Bude to ok, hcg stupa 😉 🙂 A preco si ta nechali v nemocke?

adulkamit
autor
27. jan 2013

@lucinkax Pretože ma podozrievali z mimomaternicoveho tehu.Mám občas trošku bolesti,take akoby predmenštruačné...V nemocnici mi dávajú Duphaston na udržanie.Na ultrazvuku este vo vaku nebolo vidno plodík, možno aj kvôli tomu si nás tunnechali....Zajtra nás čaká kontrolný ultrazvuku a asi aj odber na Hcg.

lucinkax
28. jan 2013

@adulkamit tak drzim palce, ale tie bolesti su normalne.-) uvidis🙂 A dutinku mne bolo vidiet az 5+3 takze este par dni🙂 hlavne oddychuj a ozvi sa ako sa mate🙂

sasena033
29. jan 2013

@adulkamit ahoj tak ako rastie bublinka? 🙂

adulkamit
autor
30. jan 2013

Ahojte,dutinka mala naposledy 6 mm a objavil sa vnútri aj plodík,kt mal 1 mm.Srdiečko zatiaľ nevidno a na ultrazvuk som objednana až o 2 týždne.Tak dúfam,ze podrastieme a že sa nám srdiečko rozbucha 🙂

lila77
30. jan 2013

drzime ti palce

sasena033
30. jan 2013

@adulkamit Tesim sa takze nas obcas informuj 🙂 a uz si doma z nemocnice?

adulkamit
autor
2. feb 2013

@sasena033 áno, už som doma z nemocnice a mám hróóóznu spavú nemoc, by som na každom rohu spala :D ... Na kontrolné sono idem až 12.- ho, tak už sa neviem dočkať. Dúfam, že nám už bude biť srdiečko 🙂

sasena033
2. feb 2013

@adulkamit urcite bude 🙂 opatrujte sa

sasena033
13. feb 2013

@adulkamit ako dopadlo včerajšie sono 🙂

adulkamit
autor
13. feb 2013

Nakoniec som bola na sone predvčerom kvôli bolesti v podbrušku. Na sone bolo úplne všetko v poriadku, krásne nám búchalo srdiečko a vyzerá to na taký koniec siedmeho a začiatok ôsmeho týždňa, predbežne 🙂

adulkamit
autor
13. feb 2013

@sasena033 Nakoniec som bola na sone predvčerom kvôli bolesti v podbrušku. Na sone bolo úplne všetko v poriadku, krásne nám búchalo srdiečko a vyzerá to na taký koniec siedmeho a začiatok ôsmeho týždňa, predbežne

adulkamit
autor
8. apr 2014
adulkamit
autor
8. apr 2014

Presiel polrok a toto je nase zlaticko Jozko. Cakame druhe babatko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre