Mám 20 rokov a strach z tehotenstva

22beba
9. nov 2011

Ahojky buduce mamuľky🙂zistila som že som tehotná mam 20 rokov chodim na vysokú školu a nie som vydata.teraz to budem mat moc tazke velmi sa toho bojim neviem co mam robit . Bojim sa ze nebudem vediet ani babo chytit do ruk ani ho nakrmit.sledujem vaše diskusie a pomaha mi to ale mam velký strach.. može mi na to niekto nieco povedat? su to len terajsie moje obavy? :/ dakujem 🙂

anjelicek26
10. nov 2011

@22beba - ziadna z nas sa nenarodila a vedela vsetko dopredu. Ono to prijde postupne. Na zaciatku to babenko fakt len spinka a potrebuje visiet na prsniku. Vsetko sa naucis postupne, hlavne sa neboj. Aj skolu zvladnes, ja som si zmenila studium na dialkove a slo to. Aspon som sa mohla poriadne venovat malej. Je to narocne ucit sa po nociach, ale da sa a ta motivacia - maly cloviecik - je fakt velika! Drzim palce!

hoogy
10. nov 2011

@22beba neboj vsetko zvladnes🙂 teraz si asi v druhom rocniku,ze? daj si individualny na letny semster. ja som robila statnice ked mal maly 2m :D a zvladla som. pracu som odovzdala este ked som bola tehu. a poviem ti ze vela ludi bolo na mna ohladuplnejsich ked som prisla s bruskom na studijne :D

katecameron
10. nov 2011

@22beba ja som tiez otehotnela na VS ale nastastie v poslednom rocníku cize promocie boli s babtkom v brusku inak vobec ti nezavidím mat moju dceru nqa VS tak to nezvladnem bola narocne babatko stale plakala reflux brrrr no ale zas neboj dam ti aj pozitívny príklad moja sesternica otrehotnela v 18stke kym skoncila VS msala dve dcerky rodicia jej síce pomahali ale vravím zvladla to s dvomi dievkami

22beba
autor
11. nov 2011

@hoogy no tak to bude výhoda :D hadamich nejako obmacim 🙂

tea333
13. nov 2011

@22beba chodenie s bruskom na skusku poznam. posledne skusky som robila ako tulen 😀
a vzdy to obmakcilo. pustili ma prvu, usmievali sa, pytali sa na babatko 🙂