Mám oligospermiu. Ktorý z nás je potom otec?

thorongil
4. jan 2017

Dobrý deň, chcel by som poprosiť o radu (zdôrazňujem, že len o radu, nie o definitívny záver). Moja partnerka je tehotná, asi v 4. týždni. V našom vzťahu sa však objavila nevera. S jej kolegom mali nechránený sex. Neejakuloval do nej a hovorí, že si je takmer istý, že nemohla otehotnieť od neho. Približne dva dni po tom, ako mala sex s ním, mala sex aj so mnou. Ja som ejakuloval do nej. Problém je v tom, že približne pred dvoma rokmi mi na spermiograme vyšla oligospermia a pohyblivosť B+A. Pýtam sa veľmi laicky a viem, že jasná odpoveď bude až po testoch otcovstva. Napriek tomu, aká je pravdepodobnosť, že mohla otehotnieť s ním a aká je asi pravdepodobnosť, že to bolo so mnou? Ďakujem za akýkoľvek názor.

okrob
4. jan 2017

@kondaska1 no ak s nou zostane, tak nech si zariadi aby ten co ju napustil pekne platil vyzivne...ale aj tak sa sam pred sebou skor ci neskor zacne citit ako vechet

lilyianka
4. jan 2017

@thorongil ako uz bolo spomenute,to ze si pred 2r mal oligospermiu nic nemusí znamenať....výsledky sa mozu menit
Cize sanca je 50:50,skor by som na tvojom mieste riešila to,ze do tvojej priateľky veselo zasuva niekto iny....a ty to beries celkom dost flegmaticky....a dokonca si napísal,ze min.mesiac to bolo hneď 2x.....

boozlesk
4. jan 2017

@lilyianka ako pisem. Nepise to chlap ale dotycna napustena. Ved ktora zena by vyklopila svojmu partnerovi vsetky datumy kedy spala s inym. Chudak podvedeny chlap, ci je to jeho dieta alebo nie, co s takou zenou robit. Lepsi pripad by bol, kebyze to dieta nie je jeho. Potom nemusi zit so svedomim, ze matka jeho dietata sa tahala s inym a je to. Domyslite si 🙂

hivanik
4. jan 2017

Je velka pravdepodobnost ze je tvoje. Aj ked ked neviem ci sa za takychto okolnosti tesis alebo by si bol radsej keby bolo kolegove. V tvojom pripade asi by bolo lepsia druha moznost, lebo zaletna priatelka...no neviem. Oplati sa zainvestovat a zaplatit testy.

lilyianka
4. jan 2017

@boozlesk necitala som vsetky prispevky.....ako ano aj mne bolo divne,ze by chlap takto hodil z hlavy tolko datumov.....

ukulela
4. jan 2017

@boozlesk ak to pise ona a napise, ze s tym druhym spala ASI 9ho, nuz tak je to cupka. spat s dvoma chlapmi naostro, koleduje si o nejaku pohlavnu chorobu (tehotenstvo je v tom pripade lepsi nasledok)

natalym
4. jan 2017

Možno sú tak dohodnutí, že ju môžu obaja. Raz jeden raz druhý. Keďže zakladateľovi nevadí, že chrápe naraz s dvomi ale trápi ho kto je otec.

charlie1980
4. jan 2017

@natalym Si zase zabila 😂

natalym
4. jan 2017

@charlie1980 Alebo nechápem vo co go........

thorongil
autor
4. jan 2017

Dakujem za vsetky reakcie. Ci uz verite alebo nie, pisem to ja - jej oficialny partner a manzel. Pre vsetkych, ktori pisu, ze ma nezaujima, ze sa niekolkokrat vyspala s niekym inym. Ano, pochopitelne, ze ma to zaujima a ked som to zistil, zrutil sa mi svet. Uz o tyzden na to som sa vsak dozvedel, priamo od nej, ze je aj tehotna. Povedala mi, ze nevie, kto moze byt otcom. Vtedy sa mi svet zrutil druhykrat, pretoze som vzdy tuzil s nou mat dieta, hoci ona nechcela. Sadli sme si spolu a prebrali vsetky datumy, aby sme s chladnou hlavou vedeli aspon zhruba urcit, kedy mohlo k pocatiu dojst. Na tie testy z krvi urcite pojdeme. Kym je vsak sanca, ze je to aj moje dieta, nechcem ju opustit, to jednoducho nedokazem ani po tom, co spravila. Pytam sa viacmenej len preto, aby som sa aspon nejako pripraivl na to, co ma caka ako vysledok testov.

kondaska1
4. jan 2017

@ukulela s tym rozdielom ze z pohlavnej choroby sa da vyliecit...

natalym
4. jan 2017

@thorongil No a ona by čo chcela?

thorongil
autor
4. jan 2017

Ona chce teraz byt so mnou a veri, ze to dieta bude nase. Len viera je jedna vec a druha, ako to uz je...

natalym
4. jan 2017

@thorongil A henten bol čo?

kondaska1
4. jan 2017

@natalym zakonspirujem : nemusela sa vobec zmienit o nevere, ved stacilo povedat ze je tehu a muz by bol happy ze sa podarilo. Nemal by predsa dovod robit testy otcovstva...avsak nechapem preco ked uz podvadzala , to robila bez gumy?

natalym
4. jan 2017

@kondaska1 Možno bol cieľ dieťa. Za každú cenu.......

thorongil
autor
4. jan 2017

Na neveru som prisiel ja vdaka jej FB asi tyzden a o pol redtym, ako ona prisla na to, ze je tehotna. Preco to robila bez gumy? Neviem, asi je jednoducho dostatocne hlupa na to, aby skopmplikovala zivot hned styrom ludom.

kondaska1
4. jan 2017

@natalym alebo ak je pravda co pise zakladatel, ak dieta vobec nechcela ist potichucku na potrat. Pride mi tiez divne ze to hned zavesila muzovi na nos a to je pritom akoze v 5tt a nedumala nad moznostami ako z toho von - koniec mojej konspiracie

natalym
4. jan 2017

@thorongil A Ty chceš s takou hlupaňou žiť a vychovávať dieťa?

natalym
4. jan 2017

@kondaska1 Zvláštne.

mojko92
4. jan 2017

No jasne preboha má muža a milenca, spáva s oboma na striedačku a chudinka zisti že je tehu a nevie s kým. Milenec ju pošle do teplých krajín tak s kým by chudinka asi tak mohla chcieť zostať? Jasne že s chlapom ktorý stojí pri nej v dobrom aj zlom a postará sa o ňu aj dieťa. Nakopať do riti vy som vedela take osoby bez chrbtovej kosti! Držím palce nech je otcom milenec sorry

natalym
4. jan 2017

@mojko92 A to chce prežiť zvyšok života s mužom s ktorým sa v posteli nudí? Či?

mojko92
4. jan 2017

Ako keď má manžela a nudí sa s ním v posteli tak skončí k susedovi??? Hmm pre niekoho zaujímavá teória

winni
4. jan 2017

@thorongil len aby to neskončilo tak, že tebe zostane dieťa na krku a ona si bude užívať ďalej, som zvedavá...potom o koľko cudzích detí sa budeš starať 🙂

natalym
4. jan 2017

@mojko92 Veď ok, ale preč chce naďalej zostať s manželom?

kondaska1
4. jan 2017

Baby nesudte, nevidime do toho. Aj podla mna to pisala dotycna zena a nie muz. Chlapske reakcie su trochu ine ako skonstatovanie, ze sa mu zrutil svet...

natalym
4. jan 2017

@kondaska1 Len uvažujem.......

amoremio26
4. jan 2017

to je napínavé presne ako scenar z najnovšej bridget johnsnovej. tam sa potencionalny otcovia nakoniec skamaratili , obaja cakali na porod a potom prisli na rad testy . A vsetci zili stastne a spokojne 🙂
ale kedze toto nie je film a ty si jej manzel asi by bolo lepsie keby nie si otcom ty lebo s takou zenou co je raz s jednym raz s druhym taka za vela nestojí 😠

tt247
4. jan 2017

Na tvojom mieste dúfam, že otcom je milenec a zbavím sa takej osoby akou tvoja žena. Keď si totiž pomyslím, že pán milenec určite netrtkal len s ňou nooo... hm, peknú pliagu vám domov zavliekla.

marina24
4. jan 2017

dobrá priateľka :D:D
jeden deň ejakuluje do nej jeden, na druhý deň druhý, má to dobre zariadené :D:D dieťaťu spravíte testy DNA keď sa narodí a potom sa uvidí, teraz nič nevyriešiš, je jedno, kto je otec teraz, mohla mať ovulku aj počas toho,ako s ním chrápala,a aj s tebou, ale podľa mna budeš ty otec, lebo je to viac k ovulácii. Nuž, ale skôr by ma zaujímalo,ako to, kto je otec, prečo toja priateľka spí s každým kto jej príde do cesty ?:D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre