Mám strach, že som tehotná

didi225
7. sep 2018

Ahojte, potrebovala by som poradiť. S mojim priateľom som vyše 1 mesiaca, došlo už aj k styku. I keď si vždy dávame veľký pozor, aby som neotehotnela a používame ochranu, aj tak sa obávam, či by sa to naozaj nemohlo stať. Nedávno sme to robili počas menštruácie..je pravdepodobnosť, že by sa šanca na otehotnenie zvýšila? Symptómy si však pravidelne kontrolujem a sledujem, občas ma pobolieva v podbrušku, len slabšie bolí chrbát, menštruáciu mám mať až o 13 dní. Robila som si test a bol negatívny, ale i tak mám veľký strach. Na bábätko je momentálne však veľmi nevhodný čas. Mala by som sa strachovať? Alebo mám radšej počkať na príchod cyklu? (mám 17)

sonicka96
8. sep 2018

@patuska_1000 fuuuu veľmi pekný slovník 👍

elaela23
8. sep 2018

@hettinka prepac cim sa ponizila?sexom po mesiaci,alebo pocas menstruacie?co ak to bolo posledny den,alebo mava slabsiu.jej vec.su aj take,co cez noc nemavaju len cez den.a to ž snim spala po mesiaci je v pihode,dekedy ma cakat-po svadbe?mozno sa piznaju dlhsie,ale su spolu len mesiac.

montemotherone
8. sep 2018

@didi225 mala by si radšej prestať sexovať. To je 100% istota, že neotehotnieš. A "k sexu nech dôjde" vtedy, keď si budeš istá, že so svojím partnerom budeš chcieť mať dieťa a žiť s ním 🙂 a áno, otehotnieť môžeš kedykoľvek

nadazdi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonicka96
8. sep 2018

@nadazdi 🤣🤣 ja ti neviem ale táto je dobre tupa teda , si myslí že keď mi povie soplaňa tak sa rozplačem z toho ako ma ponižila. No je na omyle,iba som sa dobré zabavila na jej prázdnom rozume 😀"stratená" 😂😂😂

patuska_1000
8. sep 2018

@montemotherone moja reč! 🙂

patuska_1000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patuska_1000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patuska_1000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonicka96
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patuska_1000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonicka96
8. sep 2018

@patuska_1000 nie? No práve ste to ale spravili 🙂 ja som vám to iba vrátila, dovi dopo ;)

veronikastrickova
8. sep 2018

@sapa20 prečo mi bol zmazaný komentár, a iné urážlivé tu sú?

nadazdi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beky1813
8. sep 2018

@veronikastrickova lebo tu plati dvojaky meter a mazu sa len nahlasene prispevky. Moderatorky to nezvladaju

sonicka96
8. sep 2018

@nadazdi čo to? 😂

nadazdi
8. sep 2018

@beky1813 tiež si myslím 🙂
@sonicka96 zmazala ma teta aktívna :D dúfam že tu urážku aká si ty soplaňa tu nechá :D

sapa20
8. sep 2018

@beky1813 moderatorka ma svoj život a za moderovanie nie je platená.
Keby bola tak som tu cely deň a nič ine nerobim iba vás tu upozorňuje a vymazávam komentáre.
@veronikastrickova pride aj na ostatne komentáre

beky1813
8. sep 2018

@sapa20 jasne. A vzdy sa zazracne ocitnete v diskusii a zacne mazat len to, co vam vyhovuje a az po verejnom poukazani o dvojitom metre, sa zazracne objavite. Uz som mala tu cest s tvojou kolegynou.

patuska_1000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nadazdi
8. sep 2018

@patuska_1000 😂😂😂😂😂😂 hehehhehehehhe

sapa20
8. sep 2018

@beky1813 kliknite dozadu a zistite ,že sa tu zázračne neocitnem.
Ked ste mala česť s mojou kolegyňou tak viete ako to tu funguje.Ak sa Vam nepači prečitajte si pravidla skupiny

@patuska_1000
@nadazdi ženy ,prosim

beky1813
8. sep 2018

@patuska_1000 a ty mas kolko? Dufam, ze aspon 50

beky1813
8. sep 2018

@sapa20 ja len narazam na to, ze si zmazala az 1 komentar v case, kedy tu uz boli ine, urazlivejsie, cize bol cas a priestor to premazat vsetko, kedze to bolo na jednej strane

sapa20
8. sep 2018

@beky1813 prave to robim😉

veronikastrickova
8. sep 2018

@sapa20 pisem to dalsej, kludne sa hlasim za moderatorku, mam volneho casu az moc., ked nestihate.

julma
8. sep 2018

@asia83 moj komentar bol odstraneny, vraj som porusila pravidla...ta tento koňík kam sa ubiera?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre