Mám vziať partnera na sono?

misicka20
25. máj 2013

Co mysite? V kolkom tyzdni ho vziat so sebou na sono..a toleruju to vobec u doktora?

moon1979
25. máj 2013

@misicka20
samozrejme, žijeme predsa v 21 storočí 🙂 najlepšie je ho zobrať už v 12tt alebo potom v 20tt na morfologický kedy je to už prakticky "bábo" so všetkým čo má mať 🙂

barboratokei
25. máj 2013

Môj manžel so mnou chodil na všetky soon vyšetrenia. Pri obidvoch deťoch 🙂)

misicka20
autor
25. máj 2013

@moon1979 tu mi vychadza ze som uz v 16, no podla sona v 14..najblizsie idem na sono o 2 tyzdne 🙂 moze to byt?

henikav
25. máj 2013

@misicka20 urcite ho ber so sebou, nech si tiez uziva tehotenstvo, nech ho preziva s tebou, aspon takto ze babatko zahliadne ako sa hybe, uvidi ako krasne mu bije srdiecko. MM bol na kazdom sone, na kazdom vysetreni, aj pri porode. Dokonca na sono chodil aj moj syn, aj on chcel vidiet sestricku

mokon
25. máj 2013

u môjho dr. mohol byť už od prvých týždňov, dokonca mi to dr. natáčal - takže máme to so záznamom. Ak môže ísť, určite ho zober.

misicka20
autor
25. máj 2013

Dakujem babiky 🙂 takze by to nemal byt problem 🙂

euka210
25. máj 2013

moj bol len v 20t

usacek79
25. máj 2013

@misicka20 nielenze toleruju, ale v podstate musia - to je pravo otca, ved to dieta je spolovice jeho 😉
by mi skusil lekar povedat, ze nemoze ist manzel dnu 😠
moj chodi vzdy so mnou, je to velmi mile, uplne inak to ten chlap aj vnima, ked toho maleho ufonca aj vidi - mnohi muzi potrebuju "vidiet", aby verili 😀

kika112
25. máj 2013

@misicka20 áno zober ho 🙂 bude sa tešiť a lekári to už berú normálne.

janie80
25. máj 2013

Urcite ano... My sme boli spolu na 3D v 28tt a to babo sa pre neho nejako viac zrealnilo... Uz to nebolo len rastuce brusko, ale uz toho minicloviecika aj videl... 😉 bol to super zazitok aj pre neho...
Lekari to samozrejme toleruju... Nas dokonca uz v cakarni sestricka oslovila obidvoch, ze uz mozeme ist... Uplne automaticky sa tam bralo, ze idu obaja partneri...

madlei
25. máj 2013

jasne ze ano, my sme spolu chodili aj do ambulancie na vysetrenia, aj pri porode bol...a sam povedal ze obrovsky zazitok

matozazzo
25. máj 2013

Moj bol so mnou na vsetkych a pri druhej dcerke tusim v 30t ci kedy ma Dr. postrasila s downovym syndromom a to som bola velmi stastna, ze bol manzel so mnou ☹ Nastastie len zle zmerala dlzku nosa a kosti, nesedel jej pomer, ale potom sa babo otocilo, ale cakala som asi pol hodiny a byt tam tak sama, neviem neviem... Pritom skoro kazde sono sme sa usmievali, ked sa pozeral. Doktor nam dokonca vsetko popisoval, najviac ma pobavil, ked tesne pred porodom na otazku manzela, ci to nemoze byt chlapec, Dr. ukazal sonom rovno medzi nozky a povedal: vidite tam nieco? 😀 jasne dievcatko 😀

iva87
26. máj 2013

Pravdaze mozes, so mnou sa na sone pri prvom synovi vystriedala dokonca cela rodina, moj mm, mamina, brat aj teta, bolo to prve babatko v rodine po strasne dlhej dobe tak sa nan vsetci tesili 😵 Aj ked viem, ze niektori doktori tym nie su nadseni, ale moja dr bola uplne skvela, vzdy sa pytala kto priesiel tentokrat kuknut na mrna 😀

freyjanr
26. máj 2013

@misicka20 u môjho dr môže byť partner pri sone od 20 tyzdna a bol to úžastny zážitok pre oboch.preneho to jak videl svoje bábätko a pre mňa vidieť ho jaky bol z toho hotovy,myslím ze na to nikdy nezabudne

ivana149
28. máj 2013

jednoznačne, najkrajši zažitok 🙂

brumka
28. máj 2013

treba sa spytat gynekologa ale skor bysom mm brala na morfo v 20tt alebo 3D. moj bol pri oboch, a pri poslednom tehu bola aj dcerka s nami na morfologickom, doktro to velmi uvital, nemal problem pekne poukazoval povysvetloval proste najkrajsi zazitok pre kazdeho