Máme ísť k moru, keď som tehotná?

leni333
13. jún 2013

Mile mamicky a tehulky,potrebovala by som poradit...som v 24 tyzd.tehotenstva a chcela by som ist k moru,je to autom a asi 6 hodin cesty,len neviem ci je to spravne,ci tym neublizim dietatku??lekar povedal,ze je to na vlastnu zodpovednost,asi koli tej ceste.Poradte prosim,dakujem 🙂

leninka75
13. jún 2013

@leni333 ..ja som bola v 28 tt autobusom v Taliansku... 🙂 ....cesta trvala celú noc a staršia dcéra mi celý čas spala na kolenách 😀 😀 😀 😀 😀 ....a potom celé dni na slniečku na pláži 😎 😎 ......pokiaľ sa dobre cítiš a nemáš žiadne problémy tak prečo nie 😉 .....a výhoda auta je, že si zastavíš kedy potrebuješ 🙂

ssslnieckooo
13. jún 2013

@leni333 aj ja som bola v 21 týždni vlani v Kalábrii, leteli sme lietadlom a v poho 🙂 Nebola som tak často na slnku, skôr pod slnečníkom, ale aj v mori som si parádne poplávala a dovolenka mi urobila len dobre, nie je sa čoho báť myslim 🙂

k_a_j_k_a
13. jún 2013

@leni333 ahoj, ja som bola na konci siesteho mesiaca autom v Slovinsku na dovolenke. Tehotenstvo som mala bez problemov a dr. ma v pohode pustila 🙂 A dovolenku som si teda uzila, dost sme aj pochodili a kazdy den som bola na slniecku na plazi a prisla som krasne opalena 🙂
Cize, ak sa citis ok a nemas ziadne problemy, ja by som isla.

fra
13. jún 2013

ja som bola v 22tt napríklad na Rysoch (2499mnm), niekoľko hodín peši hore kopcom a niekolko hodín dole kopcom, myslím že viezť sa autom k moru je menej namáhavé ... je pravda, že človek nikdy nevie a potom by si to mohol vyčítať, na druhej strane niečo sa može stať kludne aj doma, ja by som určite šla, ak by som nemala žiadne problémy

mimikas
13. jún 2013

@leni333 ja som bola v 12 tyzdni na kanarskych ostrovoch, 5 hod. let a uz nikdy viac by som nesla, ale to je moj osobny nazor, zalezi ako zvladas tehotenstvo, ci ti neby zle, nemas probleny s tlakom. Ak sa sama citis zdrava a v pohode tak kludne chod.

oskvarka
13. jún 2013

myslim ze auto a pozemne prostriedky su v tomto pripade lepsie akolietadlo takze v pohode.. lebo ak ti aj nebyva zle teraz v aute ktovie ako by si znasala lietadlo.. tak ale zase ako pisu baby ak by ti bolo dobr tak by si bola za ak zle proti... ale myslim ze ta cesta autom v pohode... ja som sa snazila cestovat vlakom ale bola som napr autobusom 2,5 hodiny niekedy v 13 tom tt ci tak nejak a v pohode som to zvladla... a to ja som z tych co mi byva zle v autobuse bezne ani ked niesom tehotna

nikolet_89
13. jún 2013

@leni333 ahoj ja som bola v druhom mesiaci alebo stvrtom uz neviem a v pohode, neskakala som dovody, a davala som pozor na deti okolo mna, aby do mna nehodili kamen, alebo ma nesotili a kupala som sa vo dvojici, kedy muz bol predomnou :D prevracala som celu cestu tam a to bolo 15 hodin :D

euka210
13. jún 2013

myslim ze je to v pohode, pokial nemas ine komplikacie. More je prave lepsie na kupanie; bazeny a jazera sa neodporucaju v tehu.

kikina84
13. jún 2013

@leni333 podla mna v pohode..ja som az do osmeho mesiaca chodila po vyletoch kade tade a v pohode..pokial nemas nejake vazne problemy,komplikcie,kludne chod 🙂

barcelona94901
13. jún 2013

@leni333 mne lekárka pár rokov dozadu povedala,že more prospieva aj tehulkám a nevidí na tom nič zlé
a myslím,že sa to nezmenilo
kupalisko,naše jazerá to sa neodporuča,ale more áno
a po ceste si predsa spravíte prestávky