Máte skúsenosť s inhalačným roztokom Budiair v tehotenstve?
Som v 26 týždni a pľúcna mi predpísala roztok Budiair, ktorý obsahuje budezonid. Vravela, že je to vraj bezpečné, ale ja som aj tak dosť nespokojná. Nemáte niekto s týmto skúsenosti?
Som v 26 týždni a pľúcna mi predpísala roztok Budiair, ktorý obsahuje budezonid. Vravela, že je to vraj bezpečné, ale ja som aj tak dosť nespokojná. Nemáte niekto s týmto skúsenosti?
no je to dost silny liek, ale ucinny. Mojmu chlapovi to dal pneumolog,kes sa par tyzdnov fakt trapil s respiracnym infektom a moj ma nejaku hyperventilaciu pluc alebo co a vysla mu zla spirometria par krat.