Morfologický ultrazvuk v Gynstar Prešov

limetka69
13. okt 2015

Ahojte kocky, bola som na utz v gynstare v 20 tt. Platila som 45 €. Maly je v poriadku, len sa im nezdali oblicky, ale vraj chlapcom dlhsie trva kym sa rozcuraju.(mate skusenost, je to vazne?) dr povedala, ze odporuca kontrolu v 30 tt. S tym som neratala, to mam ako zas vysolit 45 eur, alebo to je v cene? Nemoze to odkontrolovat moj gynekolog so svojim ultrazvukom?. Zda sa mi zbytocne zasa platit, ked v podstate viem, ze babo je zdrave. Som dost sokovana z toho, ze aj ten utz v 20 tt je plateny ked je povinny. Dakujem za odpovede 🙂

sojorez
13. okt 2015

@limetka69 tri utz v tehu su povinne a su aj preplacane poistovnou,ale tusim ide o klasicke utz,ake robia v starej nemocnici...aspon tak viem od sestricky svojho gynekologa... morfologicke si platis sama/ v zmysle nadstandartu... ja som absolvovala tri v ke- myslave (35,40,35) a kedze na poslednom sa im tiez nieco nezdalo,tak dnes cerstvo kontrolny za dvacku.... cize zrejme budes zase platit,pokial ho absolvujes v gynstare

limetka69
autor
13. okt 2015

Dakujem za odpoved. Aj som si myslela, ze zasa budem platit, dufam, ze to bude schopny skontrolovat moj gynekolog a za usetrene peniazky radsej kupit daco pre maleho. Jak podporovať taky biznis drahy. Raz stacilo si myslim 🙂

margaretka_
23. okt 2015

ja som tiež bola v 20tt na sone v gynstare a tiež mi odporučili kontrolu v 30tt. no lenže v 30tt tam idem tak či tak na vyšetrenie prietokov, to mi povedali, že bude stáť 20€. ja rátam s tým, že ako kontrolu už nebudem platiť nič navyše. nenapadlo mi to sa opýtať. uvidíme 🙂
@limetka69

margaretka_
30. okt 2015

@limetka69
bola som dnes na poslednom vyšetrení v gynstare v 3. trimestri, tie prietoky. pozreli krpca, odmerali, skontrolovali to, čo chceli skontrolovať po morfologickom sone a samozrejme teda tie prietoky...
platila som iba tých 20€, čo sa platí za samotné vyšetrenie, za kontrolu z morfo sona nič navyše 🙂

limetka69
autor
30. okt 2015

@margaretka_ dakujem za info 🙂

stejja9
30. okt 2015

@limetka69 Neporadim, len sa chcem podelit o informacie. Ja som za morfologicky ult. neplatila vobec nic, bola som ale v SL. Takato suma je podla mna dost vysoka, najmä pre rodiny s nizsim prijmom.... ☹

luk25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
limetka69
autor
30. okt 2015

@luk25 no tak som dostala celkom strach pre tie oblicky, dufam, ze to nebude nieco vazne.

mayusik
27. nov 2015

@stejja9 ahoj.chcem sa trosku poinformovat ak mozem. si z PO? a bola si na morfologicky utv v SL? zobrali ta v pohode? mna poslala dr do gynstaru,no zaplatit 45€ ked v SL je zadarmo,tak to sa mi zda nekrestanske. poprosim info,ak mozem.vdaka

limetka69
autor
28. nov 2015

@mayusik ahoj, áno som z po a bola som na morfo v Prešove za tých 45€, trvalo to cca 10-15 min. Nič moc 🙂

stejja9
28. nov 2015

info v sprave. 🙂

stejja9
28. nov 2015
ludka140281
6. okt 2017

aj ja som sa dnes objednávala do Prešova,,,,povedali,že sa plati 45€....trošku si myslím,že vela,nakolko má manžel minimálku a ja som nezamestnaná a máme už dve deti...pri prvých tehotenstvách mi toto nerobili :( dufam,že mi aspon peknu fotku zato daju 😀

ludka140281
5. nov 2017

tak ja som tam už bola v 21tt,,,,a ludia,,neskutočný zážitok,,niečo nádherné,,dostali sme aj 3 fotky,milá lekárka aj kolektív,,a ked som videla svoje dietatko,,tak ani tá cena mi už nevadila,,, bolo to nádherné,až mi slzičky vyšli...

katulka3333
5. jan 2018

Babenky prosim vas o pomoc.od kolkeho tt mozem ist na ten morfologicky usg.a je to aj v kestredu?

katulka3333
5. jan 2018

@katulka3333 kosiciach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre