Môže sa lekár pomýliť v pohlaví dieťaťa?

ketrin1211
14. jún 2013

Ahojte včera som bola na sone (7 mes.) a doktor povedal že vidí gulky mohlo by sa aj stať že by to bolo zle vidieť?dakujem

whiterosses
14. jún 2013

pochybujem, ak povedal že to vidí .. tak sa nemá prečo mýliť ..keby že ti poviem neviem iste ale vyzerá to tak .. tak sa môže mýliť ale ak ti to takto povedal tak je to isté :D

januska010
14. jún 2013

Myslím, že nie 🙂 Ak ich videl, tak sú tam 😀

denise.v
14. jún 2013

aj podla mna ked ti povedal že vidí tak je to isté ,lebo mne povedal v 20-tom týždni že sú tam gulky a bolo tak :D

zuzkanik
14. jún 2013

No ja mám kamošku, ktorej doktor tvrdil, že budú mať dievčatko a dievčatko malo nakoniec pindúrika. 😀

lienka2407
14. jún 2013

Preco chceli by ste dievcatko?

andiekens
14. jún 2013

gratulujem, bude to chlapcek 🙂

aristka
14. jún 2013

ak nie je niečo naviac,tak je všetko v poriadku a tatino sa môže tešiť 😉

marlenka75
14. jún 2013

No ja mám inú skúsennosť. Nakoľko som mala rizikové tehotenstvo, chodila som na sono stále dokola.Robili mi ho štyria rôzny lekári a všetci sa zhodli, že to bude chlapec do samého konca.Plod bol otočený koncom panvovým a nakoľko to mal byť chlapec, museli mi robiť cisársky rez.Dievčatko by som vraj mohla porodiť aj koncom panvovým.Ešte tesne pred cisárskym mi robili sono, zase že chlapec, väčší plod.... Ako sme všetci ostali zarazení, keď mi potom vytiahli z bruška dievčatko 🙂

sante81
14. jún 2013

mne tvrdil byvaly gynekolog ze čakáme dievčatko, od prvého sona a tych son bolo velmi vela, za kazdé som si platila 8e, posledny mesiac mi robil sono kazdy tyžden a vzdy vraj dievčatko. narodil sa nam chlapec. pozdravujem pána doktora paula do bánoviec 🙂

lauricka
14. jún 2013

ano

simca06022011
14. jún 2013

ano moze, ja som cakala chlapceka cele tehu... ;) Ale ked doslova videl tak to tam musi byt..v 7.mesiaci uz sa to neda prehliadnut.. to mi vravel aj lekar na 3d sone, ze proste keby to bol chlapec tak to hned vidno ked sa aspon trochu otoci 🙂

stanislavao
14. jún 2013

ked uz videl, ze to je chlapec, tak to tam bude. skor pri dievcatku sa moze doktor "pomylit", ze nevidi dobre organy a mysli si ,ze je to dievca a nakoniec to je chlapec. ale tak stat sa moze vsetko.

barchee
14. jún 2013

samozrejme môže, aj keď na 3D je malá pravdepodobnosť, že sa pomýli 😉

demartka
14. jún 2013

Niekedy sa zmýli,niekedy nie🙂Mne povedali v 20.týždni chlapec,v 36.týždni dievča-narodil sa chlapec🙂)A na 4D povedali známym dievčatko,na všetkých obyčajných ultrazvukoch tiež a narodil sa chlapec.A neteri v 21.týždni dievča na 95% a v 23.chlapec-som zvedavá,čo to bude🙂)

lejlla
14. jún 2013

Myslim ze v 7 mesiaci je uz dobre rozoznat pohlavie tak ked videl chlapca tak to bude chlapec.
mne povedal dr. obe tehu spravne chlapcekov

emilii
14. jún 2013

jasné, že sa môže stať, že to zle vidí 🙂)) mne, mojej kamoške a švagrovej vždy povedal náš gyn správne 🙂 ale stať sa môže, mňa 2 dni po termíne vyšokovala lekárka, že tam vidí chlapca, keby som stála tak sa zložím, lebo mi celé tehu tvrdil gyn, že to bude dievčatko a po dvoch chlapcoch sme to tretie rozhodne neplánovali mať zasa chlapca .-)) ale podarilo sa a mal pravdu 🙂

emmyelly
14. jún 2013

Su odbornici na sono, dnes to spolahlivo funguje to predsa nie je Tipos. Al tak su amateri.

usiko
14. jún 2013

no, si myslimmze ked mas casto sono,a je dobry lekar, tak sa nezmyli, lebo iste dieta osemkrat nebude zle otocene aby to nebolo vidno..ja som mala sono na kazdej poradni a od 16tt to bol chlapec..uz v 16tt som videla vsetky tri veci a bolo to jasne kazde jedno dalsie sono...dobry lekar to vidi spravne,..treba vediet aj spravne pouzivat a citat to sono.....

marissenka
14. jún 2013

moj maly bol najprv chlapcek,potom dievcatko,a ked mi dr. v nemocke a potom aj moj gyn.povedal ,ze teda chlapcek, tak uz som im moc neverila...ale bol to chlapec!

janinah
14. jún 2013

pre moje prvé dieťa som nakúpila modré veci,však chlapec..po pôrode som mohla prefarbovať na ružovo 😉

julu1984
14. jún 2013

mne povedal gynekolog ze na 100% jeked drzis dieta v rukach,

stipec
14. jún 2013

pri prvom tehu nam povedali dievcatko a tak aj bolo ale pri druhom tehu sme do 35. TT cakali chlapceka, az potom sa z chlapceka vyklukolo nastastie dievcatko.

emily76
14. jún 2013

mne dr povedal, ze sono je tak na 80% 🙂 Na 100% je napr odber plodovej vody, alebo po porode... nam v druhom tehu najskor slubili dve dievcatka, potom ze jeden je chlapec a druhe ne vidi, lebo je otocene chrbatikom, potom sa im zdalo, ze aj druhe by mohol byt chlapec... nakoniec mame parik. 😉 No ale vies ako sa hovori... hlavne nech je zdrave 😉

murka2222
14. jún 2013

Môže,čakali sme vraj dievčatko a narodil sa chlapček.

beatricer
14. jún 2013

U nás je gyndoš čo vidí naopak, už veľakrát sa stalo, že povedal chlapec a dievčatko niesli z pôrodnice v modrom. Keď on už nevidí a nemá 3D sono. Nie každému sa dá veriť

kyruska
14. jún 2013

môj dr. povedal, že chlapca vidí na 100 % a dievča potvrdí na 80 %... pretože ak vidí guľky, je to určite chlapec a ked ich nevidí, sú bud "schované" medzi nohami alebo je to dievča... preto nikdy nepotvrdí dievča na 100 %... myslím, že budeš mať chlapca 😀

1katkas
14. jún 2013

Ultrazvuk nie je 100%tny.. iste to je az ked sa babo narodi

sveta27
14. jún 2013

Každý je omylný. Mne zistili asi mesiac pred pôrodom, že namiesto mena Slávka musím vybrať chlapčenské. V pôrodnici mi rozprávali niekoľko príhod, keď až po narodení zistili, že pohlavie bolo zle určené. Samozrejme celá výbavička bola nakúpená napr. v ružovom a bolo treba modrú 🙂. My sme kupovali skoro všetko biele, takže sme nemali žiaden problém 🙂

ivetah
14. jún 2013

mne povedal gynekolog, ze na 100% je to len z amniocentezy (DNA neoklame) a potom ked sa narodi.
UZV je neisty.... ak totiz chlapec sedi na pupocnej snure, vyzera to ako dievcatko....
preto je asi najlepsie vybavu ladit do neutralnych farieb 😉

reni12
14. jún 2013

na 100% isté to bude až po pôrode, nikdy by som sa úplne nespoliehala na ultrazvuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre