Môžem byť tehotná aj napriek Dane?

monn110
24. mar 2020

Chcela by som sa opýtať žien ktoré majú zavedenu Danu vnutromaternicove teliesko.Kramy prisly ako take,tehotenské testy všetky negatívne prsníky má bolia mlieko citim,unavená som.Davali ste si pri dane pozor ?? Môžem byť aj tak tehotná ?? Ďakujem pekne za odpovede.Pekny deň

uuuskooo
24. mar 2020

Pripojím sa ak môžem. Toto zaujíma aj mňa. Tiež uvažujem nad telieskom ale odrádza ma veľmi to, že veľa žien otehotnelo keď ho mali zavedené.

monn110
autor
24. mar 2020

@uuuskooo kľudne .... Mám pocit akoby som bola aj keď mám teliesko aj kramy ale bojím sa a teraz je problém aj k lekárke sa dostať

henriettak
24. mar 2020

Môže sa stať, aj pri klasickej antikoncepcii je vždy malá šanca, že môže žena otehotnieť, nič nie je 100%

monn110
autor
25. mar 2020

@henriettak ďakujem krásne pekne

miriam11
25. mar 2020

@monn110 áno stalo sa to. Precitaj si na Google, je prípadov sú až.

derdia
25. mar 2020

@monn110 prepana janaaaaa!!!tehotna mozes byt kazdy jeden mesiac ale vzdy svoje dieta ZABIJES ,TEDA ZABIJE HO DANA V TVOJOM TELE...takze raz tie svoje deti stretnes...kazde jedno...a vysvetlis im preco si im sposobila to,ze prisli na svet, na malicku chvilu a potom museli odist...👎

derdia
25. mar 2020

..plus je kopec deti ktore sa narodili s telieskom napr v ruke alebo proste tam bolo niekde povas tehotnestva....ked uz tak lepsia je urcite mirena...Dana je strasna neeticka entikoncepcia...

80katka
27. mar 2020

@derdia prepac, ale pri dane, sa spermia nedostane k vajicku, takze k oplodneniu nedojde....tak ako moze zabit svoje dieta?

derdia
27. mar 2020

@80katka vies co nehnevaj sa...DANA je antikoncepcia ktora sposobuje zabitie dietata ,u z pocateho ...treba si to prestudovat....to je abortivna antikoncepcia..precitaj si nieco o tom...mozno sposobuje zapal tiby ktory akoze nedovolj spermii a neviemco ake dristy...ale je anbortivna...nezabranuje uvolneniu vajicka ani oplodneniu ale zlikviduje nechxene pocate dieta...nic viacnic menej.

80katka
28. mar 2020
80katka
28. mar 2020
80katka
28. mar 2020

@derdia ty si z nejakej sekty, či čo? Mohla by si ísť prednášať o abortivnej dane, a rovno na lekársku fakultu,aby sa tam naučili konečne, čo majú. Nemám slov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre