Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môžem jesť pred ultrazvukom?

2marianna25
23. aug 2010

babky idem na ultravuk uz druhy a teraz neviem ci mam normalne sa naranajkovat v papierox mi nic nepisu otom ze nie ale zase znama mi vravela ze nemam jest len vela pit...

sue
23. aug 2010

🙂 kľudne môžeš jesť. Veľa sa odporúča piť na začiatku tehotenstva, keď je plný mechúr, tak je lepšie vidieť maternicu, inak je to úplne jedno. Mne bolo lepšie, keď som veľa nepila, lebo keď mi behal z UZV po bruchu,tak to bolo dosť nepríjemné 🙂

latvia
23. aug 2010

normalne jest aj pit

murinka
23. aug 2010

@2marianna25 😕 😕 😕 nerobis si srandu?v poslednych dnoch sa tu objavuju ,,zvlastne temy... 🙄 a k tvojej otazke-ja prvykrat pocujem ze na ultrazvuk by som mala byt na lacno 😕 moj lekar mi uz na zaciatku tehotenstva povedal ze na ziadnu poradnu nemam chodit na lacno-ani v tom pripade ze mi budu brat krv....

dera
23. aug 2010

NIE!!!! Musíš!!! za dvoch 😀 😀 😀

henikav
23. aug 2010

@2marianna25 normalne sa najedz a napi ako zvyknes, ani viac ani menej, ultrazvuk nema nic spolocne s traviacou sustavou. Dokonca aj na krvne testy spojene s tehotenstvom mozes normalne fungovat, teda normalne jest a pit, len vtedy nie ked ti to vyslovene zakazu na nejake specificke testy

babika0
23. aug 2010

@2marianna25 na mne im na utz. vadilo, ze som nebola "vyprazdnena" dr. daco nevydel koli hrubemu crevu. 😝

medyna
23. aug 2010

mne nikdy nikto nepovedal, ze UTZ na lacno... a to som bola aj dnes, a pri inom lekarovi, ako chodievam zvycajne....
Jest a pit ako obycajne, dokonca aj ked mi brali krv v 16 tt, tak mi doki povedal, ze mam prist najedena 🙂

palesandra
23. aug 2010

ano, moze sa jest, pit..akurat pred USG sa treba vycurat 🙂 taktiez pred odbermi krvi sa moze ..

atrami
23. aug 2010

@2marianna25 , jesť možeš, ale radšej niečo ľahšie aj piť, tiež odporúčam vycikať sa. Je to pohodlnejšie 😉