Môžem natierať zárubne v tehotenstve?

mysiacik212
25. sep 2013

Možno troška divná otázka, ale nevedela som, kam ju mám zaradiť..tehulky, prerábame domček, preto by som sa chcela spýtať, môžem natierať zárubne, alebo malovať steny? počula som, že výpary z farby, hlavne čo sa týka natierania zárubní, alebo radiátorov je škodlivé...ale keď horšie je to, že ja nevydržím dlho sedieť a vždy niečo robím..://

linda20111
25. sep 2013

@mysiacik212 ja som 2mesiace pred porodom malovala steny doma, vsetko bolo ok 🙂 ale farby na kovy su na inom principe tak tie by som neriskovala.

mysiacik212
autor
25. sep 2013

@linda20111 ved to, ze malovat steny by som urcite mohla..len to natieranie syntetisckou farbou.:/ ehmm...

lent1lk4
25. sep 2013

@mysiacik212 su aj vodou rieditelne farby na kov, nie? netvrdim ze su 100% bezpecne, nevyznam sa, ale natierala som pred par tyzdnami kov balakrylom a bolo mi povedane ze je to ok, ani to nijak nesmrdelo

katkas1
25. sep 2013

no tie vodou rieditelne absolutne neodporucam, my sme natierali takou zarubne a ked ich deti okydaju a chcem to umyt ide dole aj farba, a k otazke, ja by som natierala

mysiacik212
autor
25. sep 2013

@katkas1
@lent1lk4 no praveze, mam pocit, ze sa prave tato farba miesa s nejakym riedidlom, ci cim to...vobec sa do toho nevyznam..ale viem ze voda to nei je ...

lent1lk4
25. sep 2013

@mysiacik212 teda uz mate nakupene farby? ak nie tak http://www.balakryl.sk/index/filtr/main/0/tags/... , myslim ze to maju v kazdom obchode typu hornbach/baumax

cerez
25. sep 2013

Zárubne som natierala aj ja. No steny, veľké plochy nie.

mysiacik212
autor
25. sep 2013

@lent1lk4 úpraveze uz mame...a tak uvidime, uz to vidim, drahy ma k tomu aj tak nepusti...aj ked chcem pomahat..:/

janie80
25. sep 2013

@mysiacik212 treba kupit rusko na usta a ked sa na to citis, preco nie.. 😉

mysiacik212
autor
25. sep 2013

@janie80 🙂 a vidís, taka jednoduchá vec a mna to nenapane..myslim, ze aj nejake mame :D

janie80
25. sep 2013
iwesska
25. sep 2013

Neblazni! 🙂 Moj muz bol iniciativny a kym ja som bola v porodnici s malym ponatieral vsetky zarubne v byte. Ja ked som vosla s malym prvykrat do toho bytu tak som sa od zufalstva rozplakala z toho smradu 😅 Podotykam uz sa to susilo 2 dni predtym a stale to tam strasne pachlo, museli sme ist na par dni k mame, lebo maleho ani seba som tomu smradu vystavovat nechcela. V tehotenstve by som od tej farby bocila na mile.

barborieta
25. sep 2013

Ja som zarubne natierala v 8mesiaci...ale pouzivala som vodou rieditelnu farbu, takze bez zapachu a velmi rychlo to vyschlo...Asi zalezi aku farbu kupis, ale ja ked umyvam zarubne, tak mi z nich farba dole nejde 🙂
Syntetiku by som urcite neriskovala... ☹

azaria
28. feb 2014

ja som škrábala tapety a potom aj maľovala..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre