Môžem snowboardovať v 10 týždni?

andy
25. feb 2010

Ahojte, viem, že je to asi individuálne, ale išli by ste snowboardovať v 10tt? Máme totiž zaplatenú lyžovačku v Alpách, stráááášne som sa na ňu tešila a budem v 10tt, keď tam budeme ... môžem, či nesmiem snowboardovať?

jaaty
25. feb 2010

ja by som to radšej neriskovala 😉

titulienka
25. feb 2010

andy...je to zalezitost kazdeho osobne...ale myslim si , ze nie nadarmo lekari hovoria chrante sa do 12.tt a myslim si ze aj ked sa babulka citi perfektne..neriskovala by ...ale je to naozaj kazdeho osobna vec...
obzvlast tie co sa o babatko snazia dlhsie....je to skor take psychickeeee...
ja osobne : URCITE NIE.....ty mozes snowboardovat uplne super , ale nezabudaj ze na svahu niesi nikdy sama 😉

liv1
25. feb 2010

andy nesmies snowboardovať. my sme mali zaplatenú lyžovačku do ValThorens vo Francúzsku a lyže som si ani nebrala. Poznám babu čo už 2 krát potratila pri lyžovaní.

alenk
25. feb 2010

ahoj andy, ja som riesila podobnu dilemu. zvolila som si radsej istotu a nesla som, ale nie som velmi dobra snowboardistka, bola som si ista ze niekolkokrat spadnem. a este riziko prechladnutia ma odradilo, hlavne teraz, ked je u nas uz teplo a tam bude kosa.

andy
autor
25. feb 2010

no nepotešili ste ma ☹ ale v podstate to tak nejako vnímam aj ja, ďakujem 😉 len sa tam asi zbláznim, keď sa všetci budú lyžovať 😠 🙂

alenk
25. feb 2010

a presne ako pise titulienka, este do teba niekto nebodaj vrazi... 😒

alenk
25. feb 2010

andy, jakubko bude tiez? ze by si ho mohla nahanat na nejakom malom kopceku a trenovat 😉

andy
autor
25. feb 2010

a perfektne sa veru necítim ... zápasím so strašnými nevoľnosťami, iba rána sú fajn, potom som ako odpadnutá pijavica ... som nejako dúfala, že pohyb na čerstvom vzduchu by mi prospel 😒

andy
autor
25. feb 2010

jakubka som chcela dať do lyžiarskej škôlky na pár hodín. ja nelyžujem, takže moja metodika by asi nebola veľmi dobrá 😀

diddi
25. feb 2010

babo ma prilis tenku a krehku pupocnu snuru...nie ze snowbordovat,vobec by si sa nemala namahat....radsej sa v klude poprechadzaj a nadychaj sviezeho vzduchu

luciauk
25. feb 2010

andy, načo pokúšať? ja som v tehotenstve spadla, deti zdravé, ale to boli náhody. jedna lyžovačka hore-dole, zdravie tvoje i dieťaťa na celý život...dá sa snowbordovať celé tehotenstvo a nič sa nestane a môžeš sa prvý raz spustiť, spadneš, a bude zle...užiješ si to aj tak, neboj 🙂

mircalla
26. feb 2010

no ja by tom to ani nahodou neriskovala...kedze najme prve 3 mesaice sa moze stat hocico, take daco by ma ani len nenapadlo....kazdy lekar ti to povie...su asi iste priority

zuzanockamt
26. feb 2010

ja by som tiez na snowboard nesla ... MM chodieva bezkovat, tak som tiez zvazovala, ale nakoniec som nesla, lebo som vedela, ze urcite aspon raz spadnem 😀 ... ale inak sa nejako extremne nesetrim ... aj podviham tazke veci obcas, ked cosi treba ... napr. susiak s mokrym pradlom preniest a pod. ... ja som toho nazoru, ze ak sa nieco ma stat, tak sa stane, aj ked budem lezat v posteli 😉

mm1
26. feb 2010

do 12 tt nevymýšľajte kočky nič... kým sa fazuľka dobre uhniezdi..... ale zasa netreba ležať v posteli, tehotenstvo nie je choroba..... 😉

mircalla
26. feb 2010

to ani netvrdim🙂...ale snowboard? v ziadnom pripade...nemusi ist len o pad, je to dost narocny sport navseliake rotacie a pod

lante
26. feb 2010

pád všeobecne v tehotenstve je veľkým rizikom. Ja by som neriskovala. Ale poznám babulu, ktorá lyžovala v 22tt.
Kedysi sa tehotným zakazovalo jazdiť na koni. Nebolo to len kvôli pádu ale aj otrasom...

tinusi
27. feb 2010

Urcite nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre