Môžem už v 20tt cítiť pohyby dieťatka?

jefinka18
10. dec 2011

ahojte, som v 20 tt + 2 dni a ešte necitim pohyby..som prvorodička a začinam sa bať... na utz idem o 4 dni ale dovtedy sa asi zblaznim...

irriss
10. dec 2011

Vubec nemusis blaznit, je to velmi individulani. 🙂 Ja jsem citila prvni pohyby az okolo 24.tydne... 😉
Navic je muzes i "podcenit" moje kamaradka myslela, ze ma .. "vetry" ... 😉

traktor
10. dec 2011

kludne ich uz môzes citit a len ich este nevies rozoznat..su slabucke..a ak nie, este stale je cas..neboj pride to a postupne ich zacnes citit riadne.. 😉

lubkaj38
10. dec 2011

ja som citila pohyby az po 21tt je to individualne ale skus si hladkat brusko jemne a ja som tak zacala citit take mrvenie jemne a na to o 2dni riadne kopance poradila mi to sestra lebo tiez som bola smutna ze este necitim pohyby a zacala som kruzit po brusku a tak to zacalo .... uplne jemne mervenie a potom este si zazijes kopanceky
minule tak jemne prilozil ucho manzel ku brusku a maly ho tak kopol ze az sa zlakol, ze co otravuje 🙂

ewka0012
10. dec 2011

nemusis sa bat,ja som tiez este vtedy necitila,az nejako v 21,22tt presne neviem,a potom necakane koplo 2x po sebe a odvtedy uz nemam pokoj.ono sa urcite hybe len ho este necitis ale co chvila to pride.mna kope nonstop teraz ze ani spat nemozem

michaelka5
10. dec 2011

Pri prvom som pohyby citila okolo 20tt,ale boli uplne slabucke.neocakavaj hned stuchance ...pri druhom som vitila pohyby uz v 15tt.je to individualne,ale tiez som bola poriadne nervozna,ci je mimi ok.vecer ked si lahnes tak maj uplne ticho a urcite ho uz zacitis.drzim palce nech pridu tie stuchance cim skor.to sa potom pobavis...

fairynika
10. dec 2011

ja som mala prve pohyby v 16tt takze ano mozes 🙂)a to tak ze moja mala sa vydula ako gulicka 😀 😀

deniskateniska
10. dec 2011

okolo 20tt ale niekto citi aj neskor ak je babo mensie ak sa bojis zavolaj doktorke preistotu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre