Multivitamíny LadeeVita. Máte osobnú skúsenosť?

majah12
16. apr 2012

Lekarka mi odporucila tehotenske vitaminy LadeeVita, ale chcela by som poznat nazor niekoho, kto ich berie, pripadne bral? Na trhu je strasne vela tehu vitaminov, takze maminy, s ktorymi mate najlepsie skusenosti?

zuzka0405
28. feb 2014

@majah12 Ahoj ja to momentálne tiež beriem. Pri prvom tehu som brala Centrum maternu, no teraz keď som ju chcela ju neviem nikde zohnať vraj sa nevybra. Tak mám LaadyVitu, som spokojná no napriek tomu uvažujem (keď mi dôjde balenie) aj nad Calibrum mami

boruska11
25. aug 2014

ja ju pouzivam, a som spokojna, nema u mna vedlajsie ucinky 😉

flakinka
5. dec 2014

Baby ak ma niekto záujem mne ostalo skoro celé trimestrove balenie, samozrejme v záruke. Veľmi rada posuniem niekomu.

aklokin
16. dec 2014

@flakinka ahojky...ja by som aj mala záujem o LadeeVita...kolko ks máte v balení ešte a cena? Odkiaľ ste?

flakinka
17. dec 2014

@aklokin poslala som Vám ip.

mkro
20. dec 2014

Urcite doporucuji!Beru je od 3.mesice tehotenstvi a pokracuji i po porodu.Malinka jako jedna z mala nedostala zloutenku,je klidna a ja mam dost mleka.

mumrik
20. dec 2014

@majah12 mne ich dr. doporučil brať 1. trimester + acidum folicum. Často mi je zle a vraciam takže aspon takto dostanem do tela nejake vitaminy, keď mi nič nechutí.

rexiiiiik
20. dec 2014

Ja som v 5 a nevipada to moc dobre rastie mi richlo a ho mám na prasknutie
😒

88angelika88
17. jan 2015

Ahojte tehulky mne LV odporúčil gyn. ale mam žaludok ako na vode a tabletky sú dosť ťažke pre mna na žaludok takže som minula nejakých 15 tabliet. Ak máte záujem predám o polovicu lacnejšie popripade sa môžme na cene dohodnuť. https://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-dopln...

leuskaa
2. feb 2015

Ahojte ja mam zatvorene trojbalenie ladeevita som z NZ poslem aj postou, kupene za 32 predam za 25 s postou

monika2403
8. mar 2015

@petkakv ahoj smiem vediet ako dlhonsi ich brala pred otehotnenim??dakujem za odpoved

petkakv
8. mar 2015

@monika2403 ahoj brala som ich aj pri prvom tehu,teraz beriem tiež tieto,najprv som využívala jedno balenie femibionu ale vrátila som sa K ladee.čo ja viem,pár mesiacov pred otehotnenim,neviem presne.ale teraz to už nebudem brat do konca,prvý trimester určite A potom pokým mi to vyjde.sak ide leto tak ovocia,zeleniny bude kopec.uvidím aj čo povie doktor

babo78
11. mar 2015

Ahojte, chcem sa opytat ci mozem brat Ladeevita aj ked som neni tehotna? Bohuzial som v 9t o babätko prisla:(.

ivulkap
11. mar 2015

Ahoj, ja som tieto vitamíny užívala a tiež som s nimi nemala žiadne problémy, žiadne vedľajšie účinky, všetko v poriadku.

vivienvill
7. apr 2015

Ahojte, ostali mi 2 balenia LadeeVita po 30 cps, ak by niekto potreboval.

monika2403
7. apr 2015

@vivienvill cena??

tinka00
30. júl 2015

@petkakv nemyslim si, ze sa rodia vacsie, ja som uzivala femibion nie sice cele tehu niekedy som aj zabudla, ale nato, ze aj ja aj manzel sme vysoki, narodila sa dcera 3350g 51cm, co si myslim, ze je tak akurat 🙂 asi to nezalezi od toho, ja nejem tolko co by som za den mala prijat tych vitaminov, aj ked sa snazim, tak aspon takouto formou nech je zdrave

rajna
30. júl 2015

Aj ja som ich brala bola som spokojná aj keď sa malá narodila skôr obe sme v poriadku. 🙂

lulinka99
3. aug 2015

Ahojte baby,ak by ste niektora chceli mam cele balenie Ladee Vita,absolutne nevyuzite..povodna cena bola 28.80e a ja ho dam za 18e aj s postovnym.. 🙂 samozrejme je v zaruke do roku 2017..poslem aj fotky na overenie..

monika2403
3. aug 2015

@lulinka99 ahoj jedna sa o 3 mesacne balenie????

lulinka99
4. aug 2015

@monika2403 je to 3x30kapsul..trimestrove balenie..

jaroslavabambulka123
13. sep 2015

ahojte ja som uzivala do 13 tyzdna femibion, v prvom je vraj najdolezitejsia kyselina listova... a teraz uzivam Ledeevita - druhom uz postrebujes na zdravy vývoj babatka(CNS) DHA a EPA 🙂

zuzaa35
29. sep 2015

Ahojte. Ladeevita sa moze brat aj v obdobi planovanie tehotenstva, najlepsie tak 3 mesiace pred. Ja mam s Ladeevitou dobre skusenosti, nemala som ziadne zaludocne problemy. Obsahuje vsetky potrebne vitaminy a mineraly potrebne pocas planovania aj v tehotenstve. A je fajn ju uzivat aj pocas dojcenia. Vacsinou trpime nedostatkom zeleza a vapnika a toto vsetko je obsiahnute v Ladeevita.
Ja mam teda len pozitivne skusenosti.

zuzca30
17. nov 2015

Ja som tiez brala LadeeVita a nemam ziadne negativne skusenosti. Ma vsetky vitaminy a mineraly, ktorych potrebne mnozstvo sa nam do tela len stravou nedostane.
Takze urcite mininalne tri mes. pred planovanym tehu by som zacala LadeeVita uzivat. Da sa s nou pokracovat aj pocas dojcenia. Nemusite hladat iny vitamin, kludne by som pokracovala s LadeeVitou.

zellvicka
18. dec 2015

@janocka242 skús femibion 800...predtym sme sa snazili o mimimko asi 4 mesiace, ked sa to podarilo nic som nebrala iba kyselinu listovu a v 8tt to skončilo. Teraz beriem femibion 800 a hneď na prvý šup 🙂 radšej budem mať vačšie bábätko ako žiadne...netvrdím, že to musí byť tým, ale ja som šťastná a spokojná.

zuzca30
19. dec 2015

Nemyslim, ze vitaminy maju vplyv na "velkost" dietatka. Ja som pri oboch detoch brala Ladeevita aj Inofolic a deti maju "tabulkove" miery-🙂 Naozaj, hlavne je byt stastna a spokojna. Vela robi aj psychika.

daiss
29. dec 2015

Ahojte ak by ste niektora chceli mam este 5blistrov Ladee Vitae co som nedobrala v tehotenstve..dala by som to za 10€+posta..keby nahodou poslite spravu 😊

daiss
29. dec 2015

Zabudla som napisat,ze datum zaruky je do 2017...

danielita18
5. jan 2016

@daiss 5 blistrov je prosím Vás čo,nerozumiem 🙂

veronicka1901
5. jan 2016

Ja odporucam vitaminy od Jamieson, obsahuju aj veci navyse oproti Ladeevita a 100 tbl vyjde 12 eur. Uzivam aj teraz, ked dojcim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre