Ferro folgamma alebo Ladeevita

sin_dy
11. nov 2016

Ahojte, chcem sa Vás spýtať, dr. mi predpísal železo ferro folgamma obdeň 1 tbl., že mám trošku znížený hemoglobín. Myslím, že výživový doplnok ladeevita má železo v prírodnejšej forme 28 mg, obsahuje aj kyselinu listovú aj B12 a iné vitamíny. Nebude stačiť na upravenie hladiny železa ladeevita? Ďakujem

sweetyna
11. nov 2016

@sin_dy ale tak pokial ti predpisal ferro folgammu tak by si mala uzivat tu... je dost mozne ze by stacilo uzivat aj tie druhe vyzivove doplnky ale predsa len doktor by mal vediet co je najlepsie, no nie?

orsi_h
11. nov 2016

@sin_dy ferro folgammu urcite. A zdravav vyziva, to je najprirodnejsia forma. A ladeevitu nemusis uz.

maca283
14. nov 2016

@sin_dy aHOJtak skus narosan cucoriedkovy prirodny produkt a zarucujem ze nebude boliez zaludok ani zapekat a zelezo sa polepsi

sin_dy
autor
15. nov 2016

@maca283 ďakujem za radu, kuknem sa na nho.

piiitr5
11. jan 2017

@sin_dy
môžem sa ťa opýtať, či si užívala to železo Feero folgamma a aké s tým máš skúsenosti?
Ja som v 13tt.. doposiaľ som neužívala žiadne vitamínové doplnky, snažila som sa pestro stravovať. Dnes mi doktorka ale povedala, že som mierne anemická a dostala som Ferro folgamma.
Tak či si to dobre znášala?

autumn11
22. mar 2017

mne doktor tiež v tehotenstve predpísal ferro folgamma, ale bývalo mi z neho veľmi zle od žalúdka a o zápche ani nehovorím. Mala som brať 2x1 tabletku denne a po týchto problémoch iba 1x. Vymenila som ich potom za prírodný čučoriedkový sirup. Myslím, že to bol ferrofortis b.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre