Na prehliadku s partnerom

raimunda
30. mar 2014

Chodíte ku gynekológovi s manželmi, priateľmi, proste s vašimi drahými 😀 Napríklad na ultrazvuk alebo tak ?

jablkoham
10. apr 2014

Idem o mesiac na morfologický ultrazvuk a gynekologička mi sama povedala že môžem zobrať aj muža. Pri prvom dieťati nebol, ale teraz by som bola rada keby sa prišiel pozrieť, je to predsa len iné vidieť fotku ako vidieť bábo ktoré sa pohybuje v brušku. To musí dojať aj chlapa 🙂

zuju2
10. apr 2014

Keď sme čakali prvé dieťa, tak bol so mnou na 3D ultrazvuku a bol dojatý, viac sa zaujímal do o malého ako ja. Sedel pri obrazovke a všetko sledoval. Chodieval aj na pásy, keď nebol v práci, no a o pár rokov chodil na pásy, ale viac menej, aby postrážil dieťa, kým mňa vyšetrili.

marse
10. apr 2014

pri prvej dcerke vzdy ked sa dalo, ale pri druhej cakal vonku so starsou, ale na velkom ultrazvuku a 3D bol a samozrejme pri oboch porodoch 😉

danca6
8. apr 2015

tak Kosice su asi stara diera!!! Mojho manzela nepustil Dr. Adam do ordinacie a bol doslova sokovany co tam robi!! zevraj do 20tt maju partneri vstup zakazany. Hold....aj to bol dovod na zmenu gynekologa 🙂 okrem ineho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre