Neverná a tehotná

lesana88
6. dec 2012

Ahojte zienky,
Skor ako ma podla nazvu temy hned odsudite, skuste si precitat moj pribeh...
Uz roky mam staly vztah s clovekom, ktoreho milujem. Aj napriek problemom som pri nom stale bola. Tym problemom bola cele roky asexualita mojho partnera. Jednoducho so mnou nespaval, aj ked ma miloval. Bojovala som s tym cele roky, no stale ostavala verna. Az pred casom nastala kriza a ja som skutocne potrebovala pocitit vasen a tuzbu po mne. Nas vztah visel na vlasku a vtedy som stretla niekoho, s kym som sa vyspala. Rychlo som to olutovala, pretoze mi to vobec nedalo to, co som ocakavala...prave naopak, utvrdilo ma to v tom, ze chcem byt s mojim priatelom aj napriek vsetkemu. Nas vztah nabral novy dych a ja ho milujem viac ako predtym. Avsak pred par dnami som zistila, ze som tehotna. Nasledok jednej noci s inym... som uz v 14 .tyzdni... Neviem ako to povedat priatelovi, vzdy sme chceli mat spolu rodinu, aj ked som sa zacala obavat, ze kvoli jeho 'problemu' to nikdy nebude mozne... A teraz tu ta sanca je.... Milujem ho, chcem byt s nim, no nemozem od neho ocakavat tolku obetu... A hlavne to babo za nic nemoze...
Chcela by som poznat vase nazory, velmi to pomoze, snad aj upokoji.. Neviem co od neho cakat...ci to vsetko co je medzi nami zahodi, alebo sa rozhodne mat so mnou rodinu...netusim...no ja prijmem vsetko.
Dakujem za vas cas

ruzickaruzova
8. dec 2012

v prvom rade ti držím päste aby všetko dopadlo dobre. najlepšie na tom je že sa môžeš držať hešla-všetko zlé je na ničo dobre. ak by zareagoval rozchodom a odlúčením uvidíš že po určitom čase budeš vedieť že to tak malo byť a tvoje pošmyknutie ti pomohlo. povedz mu to hned, žiadne pripravovanie si reči, žiadne náznaky - len ťa to zneistí. po pravde mne by asi prišlo zle keby viem že môj muž si zahol niekam inam 😖 ale ak by sme mali sexuálny život ako vy a on by vlastne chcel so mnou ostať tak by som vlastne bola rada 😝 každý človek má inu povahu. nečakaj ako zareaguje-drž sa toho že čas beží a ty s tým musíš niečo spraviť. či už to dopadne tak či onak.

alka221
14. dec 2012

no ako to nakoniec dopadlo s tou zakladatelkou? uz to povedala muzovi? co sa deje dalej? 😉

alka221
14. dec 2012
symvua
14. dec 2012

@lesana88 pozri sa na to pragmaticky. Zili ste a aj zijete v harmonickom vztahu (da sa to tak nazvat, nie?). Chceli ste mat rodinu-deti. No a bociany a duch svaty ich nosia iba vo vymyslenych pribehoch. Prislo obdobie, ked si ani netusila ako a zariadilo sa to tak, ze budes mat dieta. Kazdi vie, ze bez sexu to nejde (ked hovorime o prirodzenej ceste) a usetrila si si buduce starosti s adopciou alebo s umelym oplodnovanim. Budes mat dieta a jedine co ono potrebuje je, usporiadany vztah rodicov. A sme na zaciatku... harmonicky vztah mate a prislo aj dieta...ak mu to vysvetlis nejako takto, tak by mohol byt vlastne aj rad, ze bude otcom.

lesana88
autor
14. dec 2012

Ahoj, tak ja sa opat ozyvam...
Zatial to vyzera, ze to u nas dopadlo celkom dobre. Boli slzy a par dni "nijakosti", ale napokon sme si povedali, ze sa lubime, ze vsetko je asi presne tak, ako malo byt. Budeme rodinka predsa 🙂 Snad nam radost vydrzi a nebude miesto na vycitky nikdy...navzajom sme si priznali svoje chyby a povedali si, ze by kvoli nim nemalo trpiet to male. Tak si drzime prsty!
Dakujem vam!

alka221
14. dec 2012

@lesana88 to je super,ze ti dal dalsiu sancu..ale vydrzis takyto zivot? co ked ho opat podvedies? 😅

lubkasofia
14. dec 2012

@lesana88 to je úžasne,prajem vela štastia 🙂

modra
14. dec 2012

@lesana88 no nakoniec to dobre dopadlo, ale fakt nechapem ci tieto temy tu nedavaju admini aby sa malo o com diskutovat 🙂 🙂
Pride mi to strasne divne!!

pancake
14. dec 2012

@modra presne toto tu vidím po každej novej téme. zakladatelka dá iba názov témy, napíše pár riadkov a už sa vyparí. má teda iba jeden pri najlepšom pár príspevkov. preto som si to myslím aj ja, že sem píšu adminy ked nemajú na stránke sledovanosť. aby tu rozvírili hladinu a aby sa začali mamičky aj hádať. oni tiež potrebujú z niečoho žiť a biznis je biznis. 😉 😉 😉

lesana88
autor
14. dec 2012

Mozem vas ubezpecit, ze admin s vymyslenou temou nie som! 🙂 Zaregistrovala som sa, lebo som ozaj potrebovala radu,podporu, nazor....

betuska22
14. dec 2012

@sissy27 Ahoj.prepac ale neodpustim si napisat ti.Ty po 7r by si nemala chut Sa z niekym pomilovat? Ked ma jej priateľ taku diagozu ako ma ako by vytvorili rodinu....to malo kto by vydrzal 7,rokov a takto budu Mat aspon rodinu.....podla mna klobuk dole jemu za to ze to zobral tak ako to je a jej ze ma taku trpezlivost.....

sirinka
14. dec 2012

@modra
@pancake dobre sa smejem....

sissy27
15. dec 2012

@betuska22 pomilovať sa môžem len s niekým, ku komu mám citový vzťah, koho ľúbim... nevera je len sex bez citov (ak sú v tom aj city, tak potom je na mieste zamyslieť sa, či naozaj ľúbim toho, kto je doma, alebo klamem )... a keď už k tej nevere príde, tak by bolo vhodné chrániť sa najviac ako sa len dá - pred prípadným tehotenstvom, aj pred pohlavnými chorobami... praskol kondóm? tak do lekárne kúpiť tabletku "po"... to, že jej partner má diagnózu akú má, ju neoprávňuje mať sex inde - nikto nie je dokonalý, každý má niečo, ale keď už si človek nejakého partnera vyberie, tak ho má brať takého aký je, aj s chybami. Nemyslím si, že je to ľahké žiť v celibáte, ale je to jej voľba s ním žiť.
@lesana88 držím palce do budúcna, nech je všetko v poriadku. Nakoniec, jedna šikovná spermia ešte z nikoho otca neurobila, nebude prvý ani posledný, kto vychováva "nevlastné" dieťa.

hyta
19. dec 2012

@lesana88 Lesana, veľmi vám obom držím palce, koniec koncov, podľa mňa je otcom ten, kto sa bude o malé starať, vychovávať ho, ľúbiť ho a nie dáka náhodne zablúdená spermia. Tak sa držkaj, nech je maličké zdravé.Daj vedieť, čo to bude.

lesana88
autor
19. dec 2012

Zajtra mame ultrazvuk, tak som zvedava 🙂

Dakujem vam este raz! V zivotoch sa deju kadejake pribehy, no s davkou nadhladu a s kopou lasky v srdci sa da zvladnut vsetko.

@hyta @sissy27 suhlasim uplne, vypudit zo seba jednu extra sikovnu spermiu vie takmer kazdy chlap, ale otca to z neho este nerobi...aj ked sa vravi, ze krv nie je voda, no na inych veciach zalezi viac.

lesana88
autor
20. dec 2012

Zienky, tak bude to dievcatko! 🙂

sirinka
20. dec 2012

@lesana88 gratulujem, co tvoj chlap? Tesi sa?

lesana88
autor
20. dec 2012

@sirinka, je z neho trochu citit dotknute muzske ego, ale myslim ze koniec-koncov ma radost ze to je tak ako je. mame sa radi a budeme rodina. to je podstatne teraz.

kveta
21. dec 2012

@lesana88 Skvele!!! 🙂

lesana88
autor
13. jan 2013

Ahojte babeny! Ozyvam sa opat a hladam radu! Tak my sme si teda povedali, ze to skusime, ako som uz vravela... ja ho do nicoho netlacim a plne chapem ze to prenho nie je lahke... chcela by som ho vtiahnut do toho celeho okolo babatka, ale nejako nenasilne... lebo doteraz sa toho vela nedialo, ani len brusko som nemala... no uz sa zacinam obzerat po vybavicke, mene a podobne... ako ho nenasilne naladit na podobnu vlnu? my dvaja sme k sebe velmi dobri, je nam velmi fajn, no to babo je predsa len este citliva tema, co je pochopitelne. Chcem aby sa citil ako sucast toho celeho, nech to pride prirodzene, no nech to nebije do oci, ak viete co tym myslim...

Tak dakujem!

martinkaa
10. jún 2013

@lesana88 Ahoj, tak ako si dopadla s nakupovanim? Aj manzel sa trosku na tom podieval?

lesana88
autor
10. jún 2013

@martinkaa, nakupy a take nie, no meno sme vyberali spolocne a tiez sa zacal velmi zaujimat o to, aby sme mali vsetko, co potrebujeme.

dnes sa mame lepsie ako kedykolvek predtym, mame krasne babatko a sme stastni 🙂

martinkaa
11. jún 2013

@lesana88 tak to som velmi rada, ze sa to vylepsilo medzi vami 🙂

sivamyska1
31. mar 2014

Mňa len jedno zaujíma ... ako môže žena ktorá chce byť neverná niekomu a s niekým sa vyspí hneď aj otehotnieť ?? však to si akože nedávate ? alebo že by existovalo toľko náhod ??
Ja som tiež milenka alebo mám milenca.. som však už pred rozvodom ale nie kôli nemu.. mm... nespával so mnou ... s milencom prerástol vzťah do lásky ...ale aj napriek všetkému .. ja antikoncepciu neberem .. kondóm nepoužívame a dávame si sakra pozor . Zatiaľ.. pokiaľ sa nevyrieši všetko .. ale ja len nechápem dievčiny, ktoré idú s niekým raz do postele a sú v tom ...

zeleny_cajik
31. mar 2014

@sivamyska1 Pobavila si ma... " ja antikoncepciu neberem .. kondóm nepoužívame a dávame si sakra pozor ." Práve v mojom okolí niekto rieši problém s neželaným tehotenstvom, ku ktorému tiež došlo tak, že si "sakra dávali pozor", ale bez kondómu a HAK a sú strašne prekvapení a nevedia pochopiť, ako sa to mohlo stať a nie sú veru prví ani poslední. A keď už sme pritom, 100% ná ochrana je len jedna - nesexovať.

sivamyska1
31. mar 2014

ako my sa prípadnému tehotenstvu nebránime... ale zatiaľ je to 5 mesiacov a vieme to nejako ukočírovať..resp. priateľ...
ja len nechápem slečny ktoré idú podviesť svojho muža a sú hneď tehotné ... keď nechcú dieťa ... nech si dávajú sakra pozor ...

lelulenka
31. mar 2014

@lesana88 nech už sa rozhodneš akokoľvek, už to nie si len Ty, ale vy...a ako si napísala, to bábätko za nič nemôže. Takže či už ostaneš s tým maličkým sama, alebo Ti to priateľ odpustí, ber ohľad na malinké, ktoré v Tebe rastie a jediné, čo teraz potrebuje, je cítiť šťastnú a láskyplnú maminku, ktorá sa o neho vždy a za každých okolností postará. Nemáš situáciu ľahkú, držím Ti silno všetky prsty, ale hlavu hore. Muži boli, sú a aj budú, buď zistíš, že máš pri sebe naozaj toho najskvelejšieho muža na svete, alebo to nerozchodí a život ide ďalej. Moju kamarátku tiež opustil priateľ, keď ostala tehotná a to bolo dokonca dieťa jeho, ona úplne úžasná baba, bola nešťastná, ako to zvládne atď...teraz ma maličkého a je šťastnejšia, než kedykoľvek predtým 😉

miska1788
3. sep 2014

Ahojte kvoli anonymite pisem pod inym nickom. Asi ma niektore hned odsudite ale chcela by som hlavne pocut vase nazory a rady velmi mi to pomoze. S priatelom sme uz zo pat rokov a mame dcerku ktora ma dva roky. Poslednu dobu mavame take obdobie ze to skripe nedzi nami. Neplanovala som to ale sa to stalo ze som stretla ineho muza a stretavali sme sa. Teraz mi uz 5 den meska menzes asi som tehotna. Teraz ma len trapi to koho to moze byt, sucastne som spavala aj s priatelom aj milencom. S milencom sme vzdy mali kondom ale nie hned od zaciatku po chvilke si ho nasadil a s priatelom som mala nechraneni prerusovany styk. Davala som si pozor vzdy ze cez plodne dni som sex nemala ale asi podla toho sa riadit na 100℅ neda. Priatelovi by som to nechcela hovorit ze som si nie ista ze koho to je lebo neviem ako by sa zachoval je dost vybusna povaha ale neviem ci dokazem stym pocitom zit ked sama neviem koho je a dufat ze sa to nikdy nedozvie. Bola by som kludnejsie keby to bolo priatelove myslite ze on je viac menej otcom ked sme sa nrchranili ?

monikkak
3. sep 2014

Ahoj...ja ta nejdem odcudzovat ked neviem co bolo s priatelom medzi vami a preco si si nasla niekoho ineho. No tazko poradit ked ste sa s priatelom nijako nechranili moze to byt jeho ale ani kondom neni daka ochrana. Milenec o tom vie ? Najlepsie by bolo to povedat priatelovi ze si si nie ista kto je otec,moze ale ani nemusi to pochopit ale led mate uz jedno dieta bola by skoda keby sa kvoli zlemu konaniu rozpadol vztah. Zajedno ta aj chapem ze by si mu radsej nic nevravela mozes len dufat ze sa bude podobat na teba alebo milenec keby sa trosku podobal na priatela :D Ale zas ci zvladnes zit a tym pocitom a dusit to vsebe.

lenka110611
3. sep 2014

sorry, sex patrí k zdravému manželskému životu - lieči sa tvoj priateľ? Alebo robí niečo pre to aby sa to zmenilo? To chceš celý život žiť ako mníška?? Ako fakt ťa nechápem, tá túžba, ktorú si pocítila - byť s niekým - príde znova a znova... povedz mu na rovinu pravdu, prečo si to urobila a uvidíš. A možno sa konečne preberie a pokúsi sa niečo zmeniť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre