Neviem, kto je otcom

petinka11
26. okt 2008

ahojte kocky,som uz v 30tyzdni tehu ,ale cim dalej zacinam mat väcsi strach koho to moje male dietatko vlastne bude,tak aby ste to pochopili a budem rada ak mi aj pomozete,z mojim priatelom som 4roky nikdy som ochranu nepouzivala,a nikdy to do mna nedal,vlastne sme mali prerusovany sex,mam aj milenca s ktorym som to ale zase bez kondomu nikdy nerobila,a zrazu som tehotna a ja neviem z coho a vlastne ani s kym.neviem co robit poradte ak mozete

slnieckova
27. okt 2008

Anonymný ("domáci") test otcovstva Test otcovstvo vylúči na 100%, alebo ho potvrdí na najmenej 99,999% (ak je vyšetrená aj matka), resp. na 99,9% (ak matka vyšetrená nie je). Odber si urobia účastníci sami.

viac info • objednať 9489,-
€315 7 dní
Súdno-znalecký posudok Test otcovstvo vylúči na 100%, alebo ho potvrdí na najmenej 99,999% (ak je vyšetrená aj matka), resp. na 99,9% (ak matka vyšetrená nie je). Odber vykoná a posudok vypracuje súdny znalec, ktorý overí a potvrdí identitu účastníkov.

viac info • objednať 11300,-
€375 14 dní
Test otcovstva pred narodením dieťaťa Test možno vykonať od 12. týždňa tehotenstva. Treba uskutočniť odber plodovej vody.

viac info • objednať 9489,-
€315 7 dní

info: www.dnatest.sk

ka4
27. okt 2008

ja si myslím že test bude zbytočný je jasné že je otcom priateľ.

matullienka
27. okt 2008

peti: tak asi je zbytocne sa strachovat ak tu citas tie nazory tak sa nas vacsina asi zhodne

julia225
27. okt 2008

akokolvek to dopadne privedies na svet tvoje babenko a lubit ho budes kohokolvek je...a ber to pozitivne... "matka je ista" 😀 😵
to si teraz nerobim srandu, len aby si sa pousmiala nad situaciou, je to tvoje a to staci... 😉

petinka11
autor
27. okt 2008

kocky diky ste fakt zlate ze ste mi aspon trochu pomohli

ily
27. okt 2008

Peti a ještě já abych tě aspoň trošku uklidnila, mám kamarádku, která kvůli nemoci nesměla otěhotnět tak s manželem praktikovali přerušovanej a mají kluka. Jo a mám otázku nechala sis říct co to bude? Já si tím úplně nejsem jistá ale prej ty první rychlejší spermie jsou kluci, ti v těch kapkách, ale kdyby si náhodou měla holčičku tak se neděs jen se to tak povídá že pomalý spermie co vydrží dýl sou holky. Tak snad sem taky pomohla a neviděsila tě

bettyna84
27. okt 2008

Asi to bude přítele...jen mě napadá, jestli milenec není černoch 😀 😀 , to by byl větší průšvih 😀 . Ne, vážně klid, přes kondom se neotěhotní tak snadno 😉 .

petinka11
autor
27. okt 2008

tak dik kocky ano bude to chlapec ta rychlejsia spermia a nie milenec nebol ani cernoch ani japonec cigan ani mimozemstan..................tak uvidime

kostka211
26. jan 2012

@petinka11 :je to vlastne jedno teraz uz cije je, len nech je zdrave, test otcovstva si das robit, ked ta nahodou obaja opustia, aby mal kto platit vyzivne 😉

segafredo
25. sep 2012

a

xx.moje
25. sep 2012

ahoj, prosím o názor-Měla jsem pohlavní styk s přítelem a 5 dnů na to s milencem. Poté jsem si vzala ale do 12 hodin Postinor - od té doby žádný styk. Výsledkem je pozitivní test. Myslíte, že může postinor selhat? Nebo je pravděpodobnější, že jsem otěhotněla s přítelem a postinor jsem si vzala už jako těhotná (třeba těhotná jen 5 dnů, ale přece?) Může to miminku ublížit?

segafredo
7. okt 2012

Ještě jsem neslyšela o selhání postinoru, ale kdo ví. Ublížit to určitě nemůže, kolik holek bere klasickou antikoncepci normálně dál a až pak zjistí, že jsou gravidní.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre