Odmietla som odber plodovej vody a pôjdem na 3D sono

darinadaria
11. sep 2012

Dakujem Vám za radu ohladne Downovho syndrómu.Dnes som bola na genetike a odmietla som odber plodovej vody.Pôjdem na 3D-myslím,že som sa rozhodla správne 😉

456456
8. jún 2015

@seahorse27 ahoj, on je z BB a kolko sa plati za to sono?

seahorse27
9. jún 2015

@456456 Ahoj. Dr. Grochal ma ambulanciu v Martine, minuly rok som platila 50 EUR.

marinamoja
9. jún 2015

@seahorse27 ahoj prosim ta,idem vo stvrtok ku dr,Grochalovi...budes taka zlata,povies mi co vsetko dostanem?myslim na pamiatku o dietatku...cd a pod...treba si ku nemu nieco doniest okrem financii? 🙂 dakujeeeem

kika2111
9. jún 2015

@marinamoja u dr.grochala minule eto stala fotka 8e a dvd 30e.

micha1979
9. jún 2015

@marinamoja ahoj. Staci ked budes mat so sebou tehotensku knizku. Pokial ides na morfologicky ultrazvuk dostanes komplet spravu na celu A4 z toho ultrazvuku. Ak mas zaujem aj o foto, ta stoji 8 Eur. Cd nedava pri ultrazvuku. Na stranke ma cennik keby si chcela vysetrenie aj s cd.

seahorse27
9. jún 2015

@marinamoja Ako pisu baby, fotka stala pred rokom 8e, CD neviem - ja som si nedavala. Myslim, ze tu niekde niekto pisal, ze si mozes doniest aj cisty USB kluc a tam ti nahra video...A staci ti tehotenska knizka, ziadne ine papiere od tvojho dr. nepotrebujes.

marinamoja
9. jún 2015

dakujem vam dievcata,zelam vsetko dobre 🙂

gr
9. jún 2015

@456456 ahoj, ma sukromnu ordinaciu na Hrobonovej 4 (Horsky park), 02 / 5479 2509 a este funguje aj na Kramaroch, ale tam netusim, ake ma cislo, ale raz som ho vymakla aj tam na prietokoch, ale to bola asi skor nahoda, ze tam bol prave on. Tusim sa tam striedaju, takze ta sukromna ordinacia je istota.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre