Oplatí sa ísť k MUDr. Grochalovi v 30. týždni?

pipkeska
24. máj 2020

Ahojte žienky, poraďte oplatí sa ísť v 30tt. ku Grochalovi? teraz v 20tt. všetko ukážkové, ale že v 30tt. už len skontroluje prietoky a je to rýchlovka 🤷‍♀️ neviem sa rozhodnúť 🤨 vďaka

pribinak
24. máj 2020

@pipkeska prietoky ti skontroluje aj tvoj gyn. Tie prachy ušetrí, po narodení dieťaťa sa ti určite zídu

daniela1911
24. máj 2020

@pipkeska oplatí sa ísť po 20tt, dobre investované peniaze!
Po 30tt už zbytočné podľa mňa

nikiki29
24. máj 2020

Ja som tiež už po 30tt nebola. Nemala som žiadne problémy ani predpoklad nejakého ochorenia. Tak načo. Keby mám problémové tehotenstvo možno pouvažujem...

pseudomonas87
24. máj 2020

@pipkeska mne Dr ( nie Grochal, zijeme v DE) povedal, že mám prísť aj v 30 tom TT, bola som a neľutujem, tu mi to ale preplácala poisťovňa, lebo mi on navrhol, že mám prísť, dieťatko bolo mensie

nikiki29
24. máj 2020

@pseudomonas87 to snáď zistí aj bežný gynekológ na sone, nie? 🤔

pribinak
24. máj 2020

@pseudomonas87 však tu sa bežne chodí na prehliadke po 30tt, ale nemusí ísť drahé u grochalovi, prietoky jej skontroluje aj jej gyndos

pseudomonas87
24. máj 2020

@nikiki29 jasne ze to zisti, aj bežný gyn na Sone, ale mne to vtedy vyslovene odporučil Dr na fetalnu medicínu, že mám mať u neho ešte jednu kontrolu v 30 TT, ja som mala ale komplikovane tehotenstvo, posledne 2 týždne som chodila na usg každé dva dni a potom sekcia

kiki68
24. máj 2020

Mne robili v 32tt sono vo Wien v nemocke, ako biometriu a prietoky. Ale uz by som za to sukromne neplatila 150 eur extra. Lebo babo pomerala, pomerala prietoky cez jeho srdiecko, pozrela organy, polohu a tiez prietoky v placente. A hajde domov. Teraz idem zase ale k mojmu v 35tt a ten bude urcite prietoky pozerat. Kvoli vyzrievaniu placenty.

kittyna5
24. máj 2020

Ja som objednaná k dr. Grochálovi aj v 30tt, nakoľko som s ním bola spokojná keď mi robil sono v 20tt, tak som ani neváhala a rovno sa objednala zasa 🙂

queen_mary
24. máj 2020

@kittyna5 ja k nemu teda nie, mam svojho, ktory mi robil aj biometriu a podobne. Ale na takychto veciach by ma ani len nenapadlo setrit.

minas5
25. máj 2020

@kittyna5 Ahoj, prosim ta kolko si platila...ja som tam bola naposledy pred 5 rokmi a platila som 70e ak si dobre pamatam.

kittyna5
25. máj 2020

@minas5 ahoj, 80€ sa teraz platí

minas5
25. máj 2020

@kittyna5 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre