Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ovplyvňujú vyhrievané sedadlá v aute tehotenstvo?

pg
31. okt 2014

Môže negatívne ovplyvniť tehotenstvo vyhrievané sedadlo v aute ????

blondkvetinka
31. okt 2014

xi xi, fakt som sa pobavila... to už aby si ani pri zapnutej trúbe v kuchyni nestála 🙂

loxa
31. okt 2014

a co potom mikrovlnka

skoricaxx
31. okt 2014

zrejme ano, ak das teplotu na 50+

pribinak
31. okt 2014

Prosim ta, napis vysvetlenie, ze z akej hypotezy vychadzas? Zasnem!!

carie32
31. okt 2014

🙂 zlatá 🙂 neboj, určite nie..

beruska141
31. okt 2014

myslim ze nie. urcite vsak viem, ze ovplyvnuju plodnost u muzov, pretoze sa im pri sedeni prehrievaju miesky a nasledne hynu spermie. viac ako vyhrievane sedadla by som si vsak davala pozor na vlny z mikrovlnky alebo z pocitaca....
neviem preco si robite srandu z tejto otazky, je vseobecne zname, ze teplo na zaciatku tehu vyvolava potrat, preto sa nemoze chodit do sauny, do vane, do bazenov teplych, tak mozno preto sa pyta. a urcite sa prisla poradit a nie sa nechat vysmiat.... ak nemate odpovedat na otazku, tak radsej nepiste....

tanickaskorokubikova
31. okt 2014

Vraj ak chce muž splodiť dieťa mal by si dať pred sexom studenú sprchu aby plavcov naštartoval a ak nechce tak horúcu aby ich "oťapil". Je to taká babská rada takže ak tomu veríš tak si myslím že z tohto pohľadu môže ovplyvniť mužské spermie ale ženu sa myslím to ovplyvniť nejako nemalo, už v tehotenstve treba dávať pozor na prehriatie organizmu ale to si myslím vyhrievanie sedadiel nespôsobí 🙂

lucinocka
31. okt 2014

@pg podla mna moze, mamine sa urobili zrasty pocas tehu, ked sedavala v robote na radiatori, lebo mali zimu...

guiseppinka
31. okt 2014

neviem ci tehotenstvo, ale urcite by som si davala bacha na krize... pretoze prechod medzi nahriatou sedackou a zrazu prudky teplotny sok pri vystupeni z auta nie je zrovna prijemny... takze skor bacha na zapaly mocovych ciest, resp. inych problemov

janinah
31. okt 2014

@lucinocka aj na mňa kričali kolegyne,že sa nemám opierať o radiátor,ale brala som to ako poveru

heni79
31. okt 2014

@lucinocka
Zrasty čoho, ak sa smiem spýtať? 😕
@pg
Vyhrievané sedadlo ti nijako neublíži, môže to byť max. príjemné na ubolené kríže, ak budeš cestovať v zime a pod.. Vyhrievanie sedadiel sa dá aj vypnúť, čiže nemusíš ho mať počas celej cesty, napr.. 😉

hanka_april
31. okt 2014

ano, urcite pozitivne, neprechladnes aspon 🙂 😉 😎

pg
autor
31. okt 2014

Lekárka mi neodporučila kúpať sa v horúcej vode,chodiť do sauny.... čiže som vydedukovala,že teplo môže v prvých mesiacoch ovplyvniť, alebo ohroziť plod. Vyhrievané sedadlo-takisto zohrieva telo - ako voda ,či sauna. Nepríde mi táto otázka vôbec vtipná, ak sa jedná o zdravie a určite je lepšie opýtať sa, ako byť nevedomá a ublížiť tak plodu. Ďakujem za rozumné odpovede o)

junova
31. okt 2014

@pg ja si myslím, že to ublížiť nemôže. Veď to nemá 100 stupňov ako horúca voda. Na chvíľu si to môžeš pustiť, keď ti bude horúco vypneš. Horúca voda môže spôsobiť potrat, ale určite nie vyhrievané sedadlo v aute.

henikav
31. okt 2014

Nemyslim ze to ublizi tehotnej zene, je to urcity konfort, aspon ja osobne si stale nahrievam sedacku a nikdy nebol ziaden problem, naopak mozno keby som nenahrievala a sadla si rano na studenu tak prechladnem. Dokonca som nahrievala aj sedacku vedla mna, aby mi mliecko pre malu vydrzalo dlhsie teple, lebo ked bola este malinka vzdy chcela v aute do 5 minut pit 😉

anglicanka1981
31. okt 2014

Negativne? Skor pozitivne, nemusi clovek cikat uz po pol hodine 😀

miculiatko
31. okt 2014

Pri otazkach tohto typu by zena v tehotenstve nemohla robit nic len lezat a aj tak by sa nasla nejaka vystresovana mamicka ktora by sa pytala ci neposobi negativne ci lezi na chrbte alebo na lavim ci pravom boku. Ako tvrdo pracovali nasi predkovia aj tehu zeny a sme na svete aj bez otazok tohto typu...

pg
autor
31. okt 2014

@miculiatko - Tehotná matka môže mať rôzne otázky, preto je tu vytvorené fórum.Určite ich budete mať aj Vy a nebude Vám príjemné ak sa Vám bude niekto vysmievať,alebo kritizovať,že sa vôbec niečo opýtate. Kto nevie odpovedať nemusí, kto vie nech pomôže .Z tejto otázky vôbec nevyplýva to, aby žena v dnešnej dobe nemohla nič robiť,lebo je v strese z každej hlúposti. Je známe,že nadmerné teplo spôsobuje problémy-sauna,opaľovanie,hor.kúpeľ.-takže ak sedíte dlhšiu dobu na niečom teplom - zaujímalo ma ,či to nemôže byť škodlivé .Ale pravdepodobne je lepšie obracať sa s otázkami na kompetentných/lekárov,kt. nám aj slušne odpovedajú a usmernia :o))))

katarinamarkova
31. okt 2014

@pg nie, nemozu...v zime len pomozu, lebo neprechladnes.
si zober napr. tehotne zeny pocas leta ked teraz rada stupa teplota pomaly aj k 40st. v tieni - v tieni, cize na slniecku v meste podstatne viac....vtedy by som to kurenie vypla 🙂
ale ked ti v mrazoch rano zadocek zohrieva, miesto toho aby mrzol...to je len dobre 🙂

sense
31. okt 2014

urcite nie...skor pozitivne ...mas teplo pod zadkom aj na chrbte....ale ak si myslis ze ti skodi tak si kurenie podzadkom vypni....

sense
31. okt 2014

@pg vyhrievane sedadlo zohrieva pod zadkom ale neprehrieva telo, kdezto horuci kupel a sauna (v teple si celym telom) tak sa telo prehrieva a ked mas teplotu v aute nastavenu na napr. 24st. tak ti pod zadkom hreje len 24st viac nie ako nahle na taku teplotu zohreje sa automaticky kurenie vypne....ono sa to zda ze je to velmi teplo ale to len preto ze kym sa kvazi v aute zohreje tak pod zadkom uz mas davno teplo

ivetoy
31. okt 2014

Jedine komu to skodi je muz.pretoze sa mu zahrievaju semeniky ,znizuje sa kvalita oplodnenia,skus najstt podrobnejsie info na nete.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli