Pohlavný styk a ochrana počas tehotenstva

bubum
30. máj 2013

ahojte,mam taku otazku,ci pocas pohlavneho styku v tehotenstve pouzivate "ochranu" a či sa moze partner domna "spravit" či to nieco nenarusi.Díky

saxana123
30. máj 2013

Akože, nechcem byť blbá, ale načo sa chcete chrániť? Aby ste nedorobili druhé či ako? čo sa týka pohl.chorôb, odhadujem že partnerov nemeníš jak ponožky, a ak ste obaja zdraví a sexujete s rozumom, nemá sa čo stať.

h2
30. máj 2013

@saxana123 Predpokladám, že bubum chcela vedieť, ži jej nemôže uškodiť ejakulát partnera.
@bubum V pohode sexujte bez ochrany, nič sa nestane. 🙂

saxana123
30. máj 2013

@h2 😀 no tehotná už je takže "uškodiť" už viac nemôže 😀

bubum
autor
30. máj 2013

to som chcela vediet dievcecne 🙂

h2
30. máj 2013

@saxana123 😀 😀 😀 Dobrý cynický humor!

skorinkas
30. máj 2013

@bubum Neublíži, pokiaľ nemáte žiaden iný problém a tehotenstvo prebieha bez problémov. Teraz si to pekne užívajte. Len nie moc drsne 😉

kotatko1232
30. máj 2013

mne zase moj Gynek...povedal ze uz v takom 35tt by sa nemal do teba urobit lebo to moze vyvola porod ze v spermiach je nieco co to vyvola 🙂

mawka
30. máj 2013

@kotatko1232 no ved ano, malo by sa opatrne do 3 mesiaca a potom od toho 35tt opatrne. ale medzitym kopa casu, kedy si mozu pekne uzivat naplno 🙂 a potom staci povedat partnerovi bud na zadok /na brucho asi nie, misionar sa velmi v 35tt robit neda 😀/ alebo niekde, kde sa to da 🙂 🙂

kotatko1232
30. máj 2013

@mawka preco opatrne ved babu sa nic nemoze stat aj to mi doktor povedal.ja som sa ho vsetko pytala ohladom pohlavneho styku. a tie polohy mne nevadi ziadna mozem aj misionara

mawka
30. máj 2013

@kotatko1232 no opatrne som myslela, ze nie nejaky mega divoky sex, kde by si si mohla ublizit. a ano, semeno obsahuje latku, ktora moze spustit porod. tak mne misionar nebol pohodlny, ostatne hej.

mawka
30. máj 2013

@kotatko1232 konkretne semeno obsahuje prostaglandin, ktory moze sposobit otvaranie sa. na niekoho to zabera, na niekoho vobec.

kotatko1232
30. máj 2013

@mawka noo samozrejme divoko to uz niee drahyy je teraz velmi oparnyy dava velmi pozor 🙂

mawka
30. máj 2013

@kotatko1232 a este teda neorzumiem, naco sa nas pytas, ked ti lekar povedal. vlastne si si sama odpovedala. alebo mu nedoverujes? 😉 dobru noc

mawka
30. máj 2013

@kotatko1232 tak ano, chlapi maju vacsinou vzitu predstavu, ze ked sulozia, ze narazaju do babatka 😀 😀 cest vynimkam 😀

googlinqa
30. máj 2013

@bubum nic nenarusi

kotatko1232
30. máj 2013

@mawka ja sa pytam??ved ja iba odpovedam co sa jedna pytala.

mawka
30. máj 2013

@kotatko1232 jezis sorry 😀 😀 😀 dnes som mala narocny den 😀 tam v jednej teme citam, ci vadi muzom dazd namiesto ci vadi muskatom dazd.... prepac 😉 to je prepracovanost

doliva
30. máj 2013

@mawka mojmu mužovi vadí nadáva jak neznamboh 😀

doliva
30. máj 2013

@bubum mne doktorko povedal že mám nizko malu a dva dni kontrola...z mužom sme sa milovali pred kontrolou asi deň,a môj muž zahlásil povec doktorkovi že som malu posunul vyššie...ver či nie na kontrole mi povedal že sa pomýlil lebo malá je ta kde ma byť 😀 kľudne môžte sexovať hádam polohy typu opica na plafone robiť nebudete 😀

mawka
30. máj 2013

@doliva 😀 ale predpokladam, ze sex mu nevadi, ked sme v teme o sexe 😀

mawka
30. máj 2013

@doliva resp. to vlhko pri nom 😀

doliva
30. máj 2013

@mawka môjmu by sex vadil prosím ťa šak on ked ma dva dni neotravuje a necape po mne mu meram teplotu či neochorel 😀

bubum
autor
1. jún 2013

mne osobne sexovat aj zakazal do 12tyzdna a ked sa pytam ostatnych,tak ziadnej to nezakazoval,no beriem ascorutin tak je to mozno preto,neviem. Niektore tie 3mes musia vydrzat a niektore mozu vsetko 😀

pollyanna
1. jún 2013

@bubum tak ak zakazal, tak sa treba drzat toho, co ti povedal lekar..ak beries ascorutin, asi je na to tiez nejaky dovod..moze ti sex zakazat aj na cele tehu 🙂

loxa
1. jún 2013

Pocas fyziologickeho tehotenstva mozete bez prerusenia, ci ochrany sexovat uplne v pohode...iba prostagladiny zo semena NIKDY nevyvolaju porod 🙂 Musia istu ulohu zohrat aj ine faktory🙂

fopka
1. jún 2013

@bubum aby si nemusela nakoniec vydrzat aj viac ako tri mesiace... my sme bez sexu takmer cele tehu 😖 Najprv na samom zaciatku mi doky tiez odporucal, ze pre istotu nech si dame pauzu, lebo si nebol isty, ci je vsetko v poriadku... potom to chvilu ficalo ako malo 😀 kedze bolo vsetko ok, ale prisli komplikacie v suvislosti s bakteriami, mykozou a zapalom a dostali sme stopku az do konca, nakolko by sme mohli ohorzit babo... no a potom sa podla vsetko dostanes do stadia,kedy si na sex ani nespomenies 😀 a budes riesit veci typu, ako sa trochu rezkejsie premiestnit z bodu A do bodu B a nezqadychat sa pri tom ako na kosickom maratone 😀, a ak sa pridruzia aj tie " kuzelne" tehotenske problemy ako trpnutie ruk, zaludocne stavy a pod. ver mi,ze na sex ani nepomyslis.... a co sa tyka ejakuatu, bola som na to upozornena, ze v zasade vonku, nie dnu, lebo obsahuje nieco, co moze v niektorych pripadoch sposobit stahy, predcasny porod pripadne potrat

katttka1981
3. jún 2013

@bubum no asi si mala nejaký problém keď papáš ascorutin. Ja ho mám tiež zakázaný do 12 týždňa, lebo som začala špiniť v piatom týždni, išla som k Dr. dal mi utrogestan +ascorutin a prešlo to. Tak verím, že všetko dobre dopadne.

bubum
autor
3. jún 2013

hej preto iste zakazal aj mne,koli spineniu,beriem ascorutin a uz mi to preslo. Tak aspon som neni sama 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre