Pomôže Duphaston, keď je plod malý?

ivanusko
20. nov 2017

Ahojte baby chcem sa opytat moja sestra je v 6tt tehotenstva a dr.jej povedal ze ma maly plod a moze potratit....nasadil je duphanston...pomoze jej.to? Mali.ste s tym niektora skusenost? Dakujem za rady

babusik85
20. nov 2017

Moze aj nemusi... Kazdy priprad je iny.
kazdopadne duphaston zvyknu pouzivat v takychto pripadoch.. drzim palce

ivanusko
autor
20. nov 2017

@babusik85 dakujem

nelinka2009
20. nov 2017

Aj ja,som ho brala, mala,som malu sancu, ze donosim... Problem s maternicou a dve zdrave deti a nikdy ziadny potrat. Drzim palce

zuzpar
21. nov 2017

Tazka otazka, skor asi treba len verit, nestresovat sa a velmi vela oddychovat

siska53
21. nov 2017

@ivanusko ti doktoro vedia aj nieco ine ako predpisovat lieky?
Boze,mojmu sa plod v 8.tt zdal nejaky maly (lebo vsak merania nie su presne) a v 20ttmi upravival termin porodu na skorsi. Ale moj bol rozumny a nic mi nenasadzoval.

Ci pomoze? Uvidi.

bielavila
21. nov 2017

ja som mala od zaciatku tehotenstva az po porod maly plod, na kazdej jednej poradni mi lekarka vravela, ze plod je maly, je pozadu, meska aj 3 tyzdne,ze skoro porodim, ze nemusim donosit... pripravovala ma na kadeco, a ano mala pravdu, ze ked sa syncek narodil bol maly- 2kg, 45 cm a predcane narodeny o mesiac, ale inak mu nic nechybalo, je dokonaly, uplne zdravy, normalny teraz uz 3 rocny chalan

rucka77
21. nov 2017

Niekomu pomôže, niekomu nie ale netreba strácať nádej, vidíš, že je tu kopec mamičiek, ktoré mali podobný problém a teraz majú zdravé bábätká, treba sestru hlavne povzbudiť, nech myslí pozitívne 🙂

ivanusko
autor
22. nov 2017

Dakujem vam baby😘

bielavila
15. jan 2018

Ja som mala cele tehotenstvo maly plod a podla lekara maly bol mensi az o 3 tt ako je bezne, cele tehotenstvo ma s tym strasili a hustili mi to do hlavy ze je maly ale co som s tym doklu mala spravit?z kazdej poradne som isla s placom ze je maly... tehu som vsak mala dobre a bez obmedzeni, dlho som sportovala a nijak sa neobmedzovala, rodila som v 36 a maly bol ozaj malilinky ale uplne zdravy, nech sa nenecha vystrasit a nech si uziva tehotenstvo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre