Používanie kopírky v prvom trimestri

lejlakk
10. mar 2014

baby prosim va dnes som kopirovala viackrat ale nezavrela osm ten dekel ja som si to neuvedomila vobec...a bola osm pri nej moze sa nieco stat babu?som v piatom tyzdni...dakujem

misinka26
11. mar 2014

Neboj kopírka nemá žiadny vplyv na tehu, ja som celé tehotenstvo strávila pri kopírke a môj Dr. mi na podobnú otázku odpovedal , že ak tu kopírku nemienim premiestňovať tak kľudne môžem kopírovať ďalej 🙂 🙂

charlie1980
11. mar 2014

@anatalia77 nie, kopirku som si zobrala so sebou do porodnice, aby robota nestala 😀

charlie1980
11. mar 2014

@fopka Dala si mi podnet na dalsiu otazku 😀 Nie je krupica s grankom o 20.40 hod.tazka na zaludok...? 😀

lenkarobko83
11. mar 2014

Určite nie, tiež som počas tehu pracovala s kopírkou a mám zdravé dieťa 😉

fopka
11. mar 2014

@charlie1980 nie, lebo som si dopriala do nej aj dostatočne masielka, takže nestihne byť ťažko, to len tak teličkom preletí 😀 😀 😀

warholette
11. mar 2014

Aby sme sa len nesmiali, tu je strucny opis toho, ako kopirka funguje: Kopírka v podstatě funguje na velmi jednoduchém a všeobecně známém principu přitahování opačných nábojů. Na speciální vrstvě válce vytvoříme „nabitý“ obraz toho, co chceme kopírovat. Tato nabitá místa přitáhnou opačně nabité případně i neutrální částice toneru a na válci se vytvoří tmavý obraz kopírovaného materiálu. Ten se opět pomocí stejného principu otiskne na papír, kde se posléze pomocí tepla zažehlí.

Podíváme se blíže na jednotlivé části kopírky a vysvětlíme si jak pracují. Potom si ještě jednou detailně přiblížíme celý proces. Protože se práce klasické analogové a digitální kopírky odlišuje, popíšeme si nakonec každou z nich zvlášť. zdroj: http://projektysipvz.gytool.cz/ProjektySIPVZ/De...

kali23
11. mar 2014

... zalezi od typu, veku a stavu "kopirky"... najviac skodia ozonove castice, ktore sa dostavaju cez stary ozonovy filter von...
robim s tym/robila som roky... a "nafotila som toho podstatne viac, nez ty dnes... a pohodicka... babu to nijako neuskodilo 😉

... uzivaj si tehotenstvo, je to krásne a jedinečné obdobie ;) a nestrachuj sa zo zbytocností... ;)

tilly
12. mar 2014

@garicka jaaaaj, anooo 😀

monciky
12. mar 2014

ja viem baby, ze niektore otazky sa Vam zdaju cudne, smiesne, trapne a este neviem ake...., ale preco maju niektore z Vas potrebu zosmiesnovat?
Vsak ked je to podla Vas blbost, precitam a zavriem...
mna sa tiez kolega opytal v praci, ze ci mi moze zamierit bleskom fotaka na brusko, ze ci ho nezabijem a ja ze nie, ze preco a on na to, ze lebo su take trafene, co si myslia ze to vadi, ludia sme vselijaki, ale nerobme si zle, ano niektore otazky sa nedaju citat, ale toto je este v norme si myslim...

zuska_bluzka
12. mar 2014

evidentne lejlakkina mamina bola vystavená žiareniu v tehotenstve... snáď dieťa bude po otcovi 😀

jarmilka86
12. mar 2014

ja som sa stretla s tým, že iný z môjho tehotenstva robili strašnú vedu,, švagor mi odmietol urobiť kávu, lebo vraj nebude podporovať moju debilitu a tým prispievať k retardácii môjho dieťaťa,, brat mi pod vianočným stromčekom vysvetlil, že tento rok mi parfém nekúpil, lebo to teraz nemôžem používať lebo v tom je chémia,, atď 🙂

monciky
12. mar 2014

mna sa otec s hrozou opytal, ze preco pijem colu, ked ju nemozem a ja ze to ma odkial, nepijem kavu a vcera mi bolo normalne zle fukla som si poharik coly a bolo mi dobre, vsetko s mierou....

mrsbrown
27. mar 2014

pochcala som saaaa.... (ani nie tak z otazky ako z komentov) ...hovada :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre