Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ikke
18. jan 2012

nie nepoznam, ale na zaciatku tehotenstva by som do seba zbytocne zelezo nepchala, moze totiz zhorsit zapchu, ktorou mnohe z nas v tomto obdobi trpia...
uplne postaci obycajna neznackova kyselina listova (400 alebo 500mcg). vitaminy so "znackou" nie su nijako ucinnejsie nez vitaminy bez znacky 😀

masinka
18. jan 2012

jaj, zase dalsia maskovana reklama ?

estherka73
18. jan 2012

@masinka- prečo hneď reklama, ja osobne haemegonic poznám a beriem ho cca 1 rok, ľutujem, že som ho nebrala ešte v čase tehotenstva, vtedy som brala femibion, len kvôli železu a kyseline listovej.
Vždy som trpela anémiou a teraz mám krvný obrana na 1*🙂
@erikabu

govinda
22. máj 2012

mne práve toto doporučila moja endokrinologička, nakoľko ostatné komplexy vitamínov v tehotenstve obsahujú jód a ja kvôli problémom so štítkou jód nemôžem. Vraj tieto jód nemajú, tak neviem.

jamien
20. nov 2012

žienky, a to Vám odporučili v tehotenstve ten haemogenic?? ja ho mám totiž doma, a došli mi moje tehotenské vitamíny, no a čo sa týka zloženia aj ceny, tieto haemogenic sa mi zdajú omnoho vhodnejšie.. neobsahujú zbytočne niektoré vraj potenciálne škodlivé" napr. vit. A... len sa mi zdá, že ten haemogenic má nejak veľa vitamínu E a B6 a B12 - teda aspoň oproti bežným tehotenským (napr. centrum materna) ..pýtala som sa aj v dvoch lekárňach, v jednej povedali, že je to v poriadku, v druhej, že aby som to nebrala.. tak ja už neviem... pretože rozmýšľam, že to doužívam, keď mi to tam stojí v skrinke... len to asi nie je vyslovene určené pre tehotné, preto sa pýtam.. ?? vďaka za odpoveď

Tu začni písať odpoveď...

Odošli