Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
7. apr 2010

lulu tak ja popri tom pisem diplomovku..a zajtra mam odniest skolitelovi ze co som napisala..takze ja tu budem dnes dlho pisat..

vejula dakujem za podporu 🙂 inak ty na tej fotke vyzeras ako babika 🙂

juj rogi skoda ☹

lusa889
7. apr 2010

babule idem ja off a haji haji

lulu prajem stastnu cestu zajjtra a v sobotu krasnu svadu, kasli na predpoved pocasia, nenauceny tanecky krok a poriadne si to uz je to tvoj velky den D !!!!

majte sa, papa

vejula
7. apr 2010

dugy tu pred tým mi zrušili, lebo adminky zmenili nejaké púodmienky a nemohla som tam byť s mm 😒

idem aj ja už pomaly spať, len sa osprchujem a zalahnem. Tak sa majte zajtra sa ozvem 😉

janefonda
7. apr 2010

babulky tak ja idem tiez tvorit pracu do skoly, nech to mam uz za sebou, ale najskor sa este najem 😀 mam chut na ovsene vlocky 😝

lenocka84
7. apr 2010

no tusim pridam zajtra fotku brusenda aj ja
ak sa podari fotka kde nebudu strie 😉

joooj dnes mi maly dava zabrat, a poriadne
som hotova
od rana sa riadne pripomina

liv1
7. apr 2010

babule tak pridala som nejake foto zo svadby, aj na pobavenie 😉

dugyna
7. apr 2010

veji to som nevedela..no ale mas krasnu fotecku

jane ja som spapala akurat kapustovu polievocku a kolacik 🙂

liv1
7. apr 2010

kym som pridala fotky tak ste aj snad vsetky odisli 😅 .

janefonda
7. apr 2010

liv neboj ja som este tu! Fotky krasnucke...no ved povedzme si uprimne, vsetky sme boli na svadbe krasne 😀

dugyna
7. apr 2010

liv krasne fotecky 🙂 a my s jane sme mali cest ich vidiet viacej na stretku 🙂

lulu4
7. apr 2010

Jane: ty si to dokonale vystihla, kazda nevesta je krasna, este som ozaj nevidela skaredu nevestu.... sme pekne oblecene, nalicene, ucesane....
Liv si ozaj velmi stihla, tak preto to brusko tak velmi nevyskakovalo v prvych tyzdnoch tehu... ale uz je to dobre....pekne sa rysuje uz 😵
No kočky sme tu tri co mame pisat nejaku pracu do skoly tak by sme nemali tolko kecat 😀

liv1
7. apr 2010

dugy ano vy ste videli tie z predobradoveho fotenia, tie tu veru ani nemam... 🙂 normalne slzicka na krajicku ako som ich teraz pozerala. hlavne ta kde mi drahy hovori svoj slub. aaach jaj. 😵

jane veru vsetky sme boli 😉 . inak s tymi topankami to bola taka sutaz, ze sme mali odpovedat na otazky zdvihnutim mojej alebo mm topanky. a navzajom sme nevideli odpovede. bola to strasna sranda. otazky napr. kto koho zbalil a kto lepsie vari, a kto bude prebalovat a tak... 😀 mam dokaz, ze mm zdvihol obidve boty 😀 😀 😀 😀

janefonda
7. apr 2010

lulu no mali by sme pisat pracu, ale co uz ked sa nam tak veeeelmi chce, ze? Ja ale uz naozaj musim, termin sa mi blizi a potrebujem si aspon nieco dopredu porobit, ale ked ja som takaaaa lenivaaaa 😒

liv tak ste mali o zabavu postarane 😵

lulu4
7. apr 2010

Jane, myslis ze mne sa chce? ak jej ju neposlem este dnes v noci tak jej ju uz nemusim ani posielat, lebo mi ju do piatku este moze vratit a ja v Prievidzi nemam uz pripojenie na net, jedine budem musiet skocit k bratrancovi ci mi neodpisala nahodou.... dufam, ze mi to zoberie bez okolkov, ma to byt recenzia na dve strany na jednu sociologicku knihu... vobec ma to nebavi je to v cestine, same bludy... ach jaaaj a neviem ani na nete najst zivotopis toho autora... otras...

janefonda
7. apr 2010

lulu ja pisem seminarku na min. 10 stran tiez z knihy po cesky Stret civilizacii- filozofia tak si vies predstavit co to musi byt 😠 kniha je fajn, da sa to dokonca aj citat, co nebyva pri filozofii zvykom, ale nechce sa mi ☹
este mi aj kysleina zacina ucinkovat...ach jaj

dugyna
7. apr 2010

kocky tak ja mam na stole niekolko knih cez sudne lekarstvo az toxikologie..takze asi tak..a pisem..a obcas ani neviem co mam pisat.. 😒

lulu4
7. apr 2010

Jane to sme ale dopadli....ja hned po svadbe musim zarezavat lebo vo stvrtok buduci tyzden mam skusku hned... potom pisat seminarku na 7-9 stran na dalsi predmet a na dalsi na 5, no nebudem vediet co skor.... to ale bude... a to zaciname len prvou skuskou kde su este ostatne... skoda ze nam to nedali skor ako ste to mali vy, uz budete mat po skuskach kym my sa budeme este parit v skole...

lulu4
7. apr 2010

dugy, to ti verim, ked si predstavim ako som minuly rok ledva pozliepala bakalarku a ked si predstavim ako budem este tento rok uz aj pri malom drobcovi pisat diplomovku tak mi je zle... tiez netusim co budem pisat a ako sa mi podari napisat cez 50 stran... no bude to sila...

janefonda
7. apr 2010

lulu ved ja mam skusky az v juny... teda jednu uz mam hotovco ale 6 mi este ostava... Ja sa tam budem parit pocas sestonedelia a malicku mi bude musiet strazit mm alebo mamina a cakat na mna, aby som ju mohla nakojit...tak asi tak. Uz vidim ako sa budem sustredit na ucenie pri malej. Ale neda sa vsetko naplanovat dopredu 😅

liv1
7. apr 2010

Nebudem vas provokovat kindekra moje zlate, ale nebojte, za chvilu bude po tom a vy sa budete vytesovat, a chodit uz len po jazykovych kurzikoch ako ja 😉 😀 . Teda vlastne za par mesiacov asi koncim aj s tym 😀 😀 😀 .
Bru nocku maminky aj bruska 😉 . Prajem vela stastia s pracami, skuskami a statnicami.
lulu a tebe prajem naaaadhernu krasnu svadbicku ako z rozpravky, podla teba vysnivanu. 😉

dugyna
7. apr 2010

liv bru nocku

lulu4
7. apr 2010

Jane: juuuj tak som tu asi zle minule citala a ja som bola v tom ze ty uz pomaly po skuskach mas, tak to sme na tom rovnako... v juni v skole az na to, ze ty uz budes mat malicku a budes v sestonedeli akurat ako hovoris... no pri detoch sa nam uz bude tazsie ucit to je jasne, ale tak musime zvladnut...

Liv: dakujeem pekne, ved napisem v pondelok co a ako... papa

dugyna
7. apr 2010

lulu tak nas zachranil tento rok dekan..ze staci 30 stran..ale i tak hruza

janefonda
7. apr 2010

no tehule idem ja off, nieco precitat a zaspat pri tom 😅

dufam, ze zajtra sa tu stretneme 😉

dobru nocku a sladke snicky 😵

dugyna
7. apr 2010

dobru jane.
ja idem pisat a potom hajat takze aj vam vsetkym dobru noc 🙂

lulu4
7. apr 2010

dugy: tak aspon ze tak, aj to pomoze... ale fakt je mi zle ked si predstavim ako napisem nejakych 55 stran ked som pri bakalarke skoro plakala... skusim po skuskovom v juni ked sa skonci zajst do kniznice a zacat nieco pisat aspon 20 stran keby mam pokial sa narodi male tak si tlieskam, snad do toho augusta nieco napisem....nech potom toho nemam vela naraz...

dobru noc Jane, teda prijemne citanie na dobru noc a v pondelok som tu ako na koni...

dugyna
7. apr 2010

lulu neboj ja som si tiez najprv poplakala a az potom zacal pisat..
a neboj napises ju celu kym sa malinke narodi..uvidis..sak tam treba pisat podakovanie prehlasenie abstract aj v sj aj v aj, predhovor, uvod, obsah..a uz mas kolko stran fuc

barbyes
8. apr 2010

vidím, že dnes som tu prvá 🙂

jjana17
8. apr 2010

ahoj a ja hned po tebe:DDDD

barbyes
8. apr 2010

tak predsa tu nie som sama 🙂 všetky si asi užívajú to slniečko vonku. nevadí, zajtra si ho užijem aj ja 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre