Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
18. apr 2010

kde ste vsetci? ☹

dena6
18. apr 2010

juuuj nebola som tu tri dni a uz nestiham ani vnimat ani citat.

Misatko moc sa tesim a drzim palceky uvidis vsetko bude v poriadku len oddychuj ja idem 27dmeho na kontrolu nemozem sa uz dockat na dalsiu fotecku na to kolko moja fazulka vyrastla a na info ze to najrizikovejsie obdobie mame za sebou. 😀

elko69
18. apr 2010

Ahojte tak sli sme nakoniec s mm von takze asi az vecer ked zalahnem uvidim co nas drobec bude robit...ale mm pocuval dnes a hovoril ze ho kopol aj ked ja som to citila ale strasne slabo...ach jaj nech mam uz dalsiu poradnu a ultrazvuk dalsi asi az v nemocke na poradni...a to si pockam asi este 4 tyzdne

dugyna
18. apr 2010

elko ak by sa ti to vyslovene nezdalo a chces byt kludna zbehni k dokymu..

lusa889
18. apr 2010

ahojte babule, aky ste dnes mali den? 🙂

elko69
18. apr 2010

dugy ved jasne ja by som to nepodcenovala uz vcera som mu dala ultimatum ze ked sa neozve tak ideme k dokymu a on s aozval trosku,uvidi co dnes vecer..lebo cely den beham takze to ho skor asi uspava nez aby vyvadzal..

jjana17
18. apr 2010

ahojte

mimi21mimi
18. apr 2010

Ahojte baby... konecne som sa po vikende dostala trosku k pocitacu 🙂
Elko, drzim palceky, ale mne tiez mala kopala dovnutra - hlavne do mechura - no "radost", takze myslim, ze si netreba robit starosti. 😉
Dnes dieeevca v brusku dost vyvadza, kedykolvek si sadnem, lahnem a sem - tam aj ked stojim, mi da pocitit, ze tam je. 🙂

liv1
18. apr 2010

Cafte kinderkaaaa 😀 . Co tu nove? Dlho som nebola, no veru ani vas nejdem citat tolko ste toho popisali 😅 ...

dugyna
18. apr 2010

liv lenocka je v nemocnici

liv1
18. apr 2010

😕 a co tam robi?...

liv1
18. apr 2010

dugy uz som si precitala. tak

lenocka: myslime na vas, super ze je malinky v poriadku, a vydrzte 2 v 1 co najdlhsie 😉 .

mimi21mimi
19. apr 2010

Dobreee ranko 🙂 zasa tu mame novy pracovny den, zasa by som si mala ist vybavit obciansky a vodicak a zasa sa mi nechce :P

Prijemny pracovny tyzden prajem :P

dugyna
19. apr 2010

dobre ranko
liv to si bola tak dlho hore?

mimi len pozor na to lebo nove doklady si musis vybavit do 14dni..som sa na to informovala..nakolko som sa pred nedavnom vydavala 😉

mirka12011
19. apr 2010

ahojte bambule ako sa mate v uprsany den, a vraj hlasia dazd az do stvrtka no to bude zasa nalada 😅
ja uz som vypisana na MD.... 😉
treba mi ist na postu no nech len trosku neskor teraz som dosla z interneho a poradne idem dat 3v1 kolacik mnam mnam zo svadby a tak mozem ist na postu kupit suchare na veceru a vegetit
a co vy planujete?

tadotami
19. apr 2010

😀 pekny den baby 😀 u nas este neprsi.v sobotu som si bola dat popravit krpca takze dnes chcem len oddychovat 😅

dugyna
19. apr 2010

miri u nas nesprsi a gratukujem k materskej

mirka12011
19. apr 2010

dugy no teda pockaj ved aj u Vas bude prsat len asi az vecer 😀 dnes ujo ilko hlasil dazd do stvrtka ked som dobre rozumela 😀 bola som este ospala ked to vravel 😀
tadotami ako sa mas?
inak nic nove o lenke?

tadotami
19. apr 2010

mirka....teraz uz ovela lepsie.krpaty mi velmi tlacil na mechur a bolo to dost bolestive ale uz je to ok 😀

ujko ilko ma fakt stve s tym dazdom 😠

mirka12011
19. apr 2010

tadotami vymenime uja ilka za ineho ktory hlasa len pekne pocko 😀
tak este, ze zmenil polohu a uz netlaci
babky tlacim tortu do hlavy a kavu zavidite mi co? hih poslem Vam?
tadotami aj u Vas prsi?
kedze sa dugy chvali, ze tam neprsi

dugyna
19. apr 2010

u nas vsieti slniecko 🙂
no kavicku si asi aj ja spravim lebo ten tlak mam nejaky divny a idem si ho aj odmerat hned
miri tortickuposli mnam kto sa zenil ci vydaval?

o lenke nic nove..

tadotami
19. apr 2010

neprsi teda zatial 😉 ale asi bude 🙄
ale krpatemu sa to posuvanie vobec nepacilo 🙂 az se sa bali ze nam rucicku vystrci 😀

tadotami
19. apr 2010

musim na postu,prisiel balik 😀

mirka12011
19. apr 2010

dugy segr.frajera brat 😀 fajna torticka nasla som tam jahodku aj mandarinku ale uz mam sladko az ................
napis tlak dugyna potom
tatotami no ked rucicku vystrci tak v pohode horsie keby prostrednik ukazal 😅

lubka89
19. apr 2010

ahojte baby je tu niekto?

dugyna
19. apr 2010

mirka takze 90/55

dugyna
19. apr 2010

ked si presladena pocli aj mne torticku

ahoj lubka

lubka89
19. apr 2010

ahoj dugyna 🙂

lulu4
19. apr 2010

ahojte kočky, co nove?
Mirka gratulujem k materskej, oddychuj hlavne 😵
Dugy ty co nove, uz doprerabali konecne po tak dlhej dobe?

dugyna
19. apr 2010

lubka ako sa mas?

lulu minuly tyzden to bol 6 tyzden co vrtali..sice nie cely den ale vrtali a nieco tam rezali..
este prerabaju..pocujem ako tam hento buchne a tamto..ale dnes je to unosne zatial
tak dufam ze uz bude klud...

a ty mas co nove lulu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre