Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
22. apr 2010

no aj mne sa to kresielko velmi paci a veru keby som natrafila na dobru cenu tak by som ho veru aj ja kupila kolko si dala zan ty

tadotami
22. apr 2010

jjana ......... 17eur.citala som to o tych kocikoch.ten prvy za 900eur to ma uz akoze zlate kolecka?za tie prachy mas ojazdne auto a nie kocik.

jjana17
22. apr 2010

no to si velmi dobre kupila ja som pozerala kresielka cca za 35 € to sa mi zda byt dost na to ze su pouzivane,,,,,,,ako tie kociky chapes ake palky ja som nechapala, to by som nedala za to

tadotami
22. apr 2010

ani keby som tolko mala tak nedam.tie kresielka su drahe.mna hned cena oslovila.da sa otacat,polohovat,pasy,strieska,sietka proti hmyzu a aj kolisat.je tam obluk s hrackami.a mam sancu ze ho este mozem predat.

jjana17
22. apr 2010

no to ano to velmi dobra kupa fakt a aj pekne je zachovale jak nove na tych fotkach

tadotami
22. apr 2010

musim offffff bo buchty zhoria.na chvilku

jjana17
22. apr 2010

no jasne utekaj,,,,,nech maju co papkat

tadotami
22. apr 2010

jjana na stranke maderna som tam toto lehatko nasla za 69eur.buchty hotove 🙂

jjana17
22. apr 2010

no fu tak to je dobre drahe lehatko,,,,,,ja budem musiet nieco pospekulovat lebo aby som mala dat drobca aj kam v kuchyni ked budem varit a tak, lebo postielku tam nemam sancu ako dat

tadotami
22. apr 2010

ja som pri hviezde davala kocik ale nedalo sa tam pohnut.nemala som ju tiez kam dat.toto mi pride take sikovne.sestra davala malu do sedacky ale musel ju tam chrbatik boliet lebo sa neda polohovat.

jjana17
22. apr 2010

ako ja mam to tak nesikovne spravene kuchynu ze tam mam barovy pult cize tam je taky maly priestor medzi stenou a pultom ze no neviem s kocikom ako by som tam manipulovala, ale este som premyslala ze kupim cetovnu postielku a tu budem mat taku ze kam budem potrebovat tam si ju dam, mamina moja kupovala teraz cestovnu postielku ze ked pride maly - sestra co ma , tak aby stale nemusel byt po rukach alebo na gauci aby nespadol tak objednala jednu super postielku co ma aj polohovatelnu tu cast kde je babo, cize ked je malinkate tak je to uplne hore a ked bude uz sedkat tak sa to znizi ,,,fakt velmi prakticke a este sa to da aj hojdat ked je to nastavene pre babatko

tadotami
22. apr 2010

ja som si od jednej pani kupila cestovnu ohradku za 10eur! tak do detskej alebo zahrady.no a to lehatko do kuchyne.len dufam ze tam bude chciet byt.

jjana17
22. apr 2010

no to si tiez dobre kupila,,,,,,to z kade nakupujes

mimi21mimi
22. apr 2010

za 10 eur? hmmmm tak to si mala stastie 😉
Ja mam doma ohradku taku velku cez pol izby, do nasej mini kuchyne by som ju nenatrepala asi ani keby bola kuchyna prazdna.

misatko25
22. apr 2010

Ahojte kočky. Čo návšteva to nové a zaujímavé infrmácie od lekára. V piatok som bola u zastupujúceho gynekologa a ten mi len potvrdil tehotnestvo, kvoli špineniu nasadil Utrogestan a Ascorutin. V utorok som bola na kontrole už u svojho lekára a ten mi povedal že okrem bábatka tam mám na pravom vaječníku 8 cm veľkú cystu. Poviem vám že pocity som mala všelijaké. Aj my to vylakalo ale na druhej strane som si povedala že to nemusí byť také vážne. Máte niektorá skúsenosti s cystami?

tadotami
22. apr 2010

myslim si ze keby ta pani vedela kolko stoja nove tak ju da asi drahsie.je to cam.mimi.........a kam das ty ohradku?

tadotami
22. apr 2010

jjana ja len cez bazare.teraz uz ani nie lebo mam skoro vsetko.tak vies az taka narocna niesom a vyskakovat si tiez nemozem.

tadotami
22. apr 2010

misatko jeeeeeej gratulujem.ale nie k tej cyste.k tvojmu tehu.

misatko25
22. apr 2010

ďakujem tadotami, 3.5. idem nankontrolu a ak bude všetko v poriadku ( ak bude byť srdiečko a plod sa bude dať namerať) tak mi vystavia materskú knižku. Len tá cysta ma znepokojuje trošku

tadotami
22. apr 2010

misatko podla mna to asi nebude take zle ako sa zda.urcite by ti to dr povedal.

misatko25
22. apr 2010

doktor povedal že pokial to nebude robiť problémy tak je to ok. že s tým sa dá v pohode donosiť bábatko. ale ak by sa to zhoršovalo tak to bude musieť ísť von. A toho sa bojím

deina79
22. apr 2010

nema nahodou niektora uz odskusany kociarik BEXA B3?

tadotami
22. apr 2010

deina ja nie.
misatko doteraz ti to poblem nerobilo tak hadam ze ani teraz nebude.

misatko25
22. apr 2010

No ja som si povedala že proste to problémy robiť nebude a hotovo 🙂, ja proste žiadne problémy nechcem

tadotami
22. apr 2010

no vidis 🙂 tak sa nekasli.

elko69
22. apr 2010

ahojte tehulky som tu dnes len na skok,akosik som bola doteraz zaneprazdnena pracou,ale uz len 2 tyzdne a 2 dni a uz nastupujem na MD takze potom sa Vam budem moct hadam venovat viac... 🙂 nieco nove mame?

liv1
22. apr 2010

caute kinderka. To by ste neverili, ale skoncila som v nemocke za to tvrdnutie. Najprv ze aj skrateny krcok, potom zase nie, tak uvidime do kedy tu stravim.

elko69
22. apr 2010

liv ty si v nemocke momentalne??

mirka12011
22. apr 2010

ahojte...
liv ty si v nemocnici? no teda neblazni...
elko zbehne to raz dva....

elko69
22. apr 2010

miri t yuz si na MD,nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre