Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miska1981
8. máj 2010

dugy aj ja dufam, ze sa nakoniec vypyta sama, uz tam nema vobec miesto, mam pocit, ze mi z brucha vypadne, dnes sa ma mama pytala preco si drzim brusko ked sme boli v tom tescu a to nejako podvedome som sa bala, ze mi padne take ho mam tazke 🙂
ja viem, ze je tam chranena, ale vies chlop. co k tomu dodat 😅
uz si pooslavovala? malicka ta aspon vykopkala nech vies, ze aj ona to blahozela 😉

miska1981
8. máj 2010

jane to fakt? mne PA povedala, ze ak mi odtecie voda, mam si dat v pohode sprchu, oholit sa zobrat veci a ist, ze mam cas...tak teraz neviem, ale je pravda, ze ja mam porodnicu blizko domu.
ale ja tam mam uz 6 fotiek stale ich nevidis? a to som sa vcera dve hodiny natrapila a aj tak neviem ako sa mi to podarilo.

dugyna
8. máj 2010

miska to aj ja robim ked ma pobolieva briusko alebo sa malicka navazi cela na stenu bruska tiez mam pocit ze vypadne...a drzim si podvedome brusko 😉
hej malicka hned ako mi mm rano gratuloval len co som ocka otvorila tak aj nasa mala Miska zacala kopkat akoby vedela 😉
a samozrejme kde hcybal nas chlapac ked som dostala darceky tak bol smutny a urazeny ze preco nema aj on -lebo nas pes si uziva ked obaluje darceky z papiera..ale musi pockat do svojihc narodenin...

miska tak ukaz tvojmu mm nejaky obrazok na nete ake su natomicke pomery vnurti u tehotnej...

lenocka84
8. máj 2010

elko neplace, len sa odtahuje
to je vsetko

dugyna
8. máj 2010

miska kto je PA, keby som isla rodit v BA tak sa do porodky chytam az keby kontrakcie boli kazdych 5 min..to staci...
ono je to individualne niekomu odtecie voda a ma este kopec casu...a u niekoho to potom uz ide rychlo...
signal ze uz to ide je tlak na konecnik.. 🙂

janefonda
8. máj 2010

miska uz ich vidim!!! 😉 Ty si uz aka fesandica... tiez si pamätam ako som vyprala prvu pracku s malickej vecami a potom to vyvesala. To bolo take zlate 😵

tak aj ja som hodila fotecky dve nove 😉

dugyna
8. máj 2010

miska krasne fotecky 🙂 jaka kocka si 🙂
aj mi mame take lehatko ale v inej farbe
vidim ze ty uz si nachstana
nas caka postavit postielku ..mm sa chysta cez tyzden 🙂

lenocka84
8. máj 2010

teda Jani, ake umelecke fotky
paradne

janefonda
8. máj 2010

leni dik, si zlata 😉 sestra nas fotila, ked sme boli naposledy doma...nech mam spomienku na tehu obdobie 😵

lenocka84
8. máj 2010

jani aspon nieco mas, ja len tak, co svagrina skusala
no co uz
by sm velmi chcela maleho pofotit, tak umelecky, ale neviem kedy a kto mi ho pofoti

janefonda
8. máj 2010

leni ved tu fotecku co mas tu v albume mas super 🙂
aj my budeme potom krpanu fotit a nechame sa odfotit aj rodinka pekne spolu 😵 Aj z tychto sa tesim, pedsa je to nadherne obdobie v zivote zeny!

dugyna
8. máj 2010

jane krasne fotecky 🙂

janefonda
8. máj 2010

dugy dakujem 🙂
a co ty? ako sa ti dari?

lenocka84
8. máj 2010

jane no ktovie kedy mi budeme mat fotku ako rodina, snad to stihneme kym bude mat maly rok
ma poraziiii

janefonda
8. máj 2010

leni neboj stihnete!!! My budeme tiez riadne rozlietani ked sa mala narodi. Musime ist v juny na svk, lebo mam skuskove, ale zasa nechcem tam byt cele leto, chceme si uzivat aj sami trosku len v trojici teda myslim 😵 tak uvidime co sa nam podari...

dugyna
8. máj 2010

leni a mm este nebol za vami?

dugyna
8. máj 2010

jane celkom v pohodke len ta skola keby nebola a uz mam 14kg plus

vejula
8. máj 2010

čavte babyyy... Vy by ste stále tie svoje zlatíčka vyhanali.... Ja ked malého boli bruško si tak poviem ako by som ti dopriala ešte par chvilok v brušku kde ta nič nebolelo... Ale zas na druhej strane, strááášne som rada že už ho mam takto pri sebe a vidim ho na vlastne oči a možem si ho pomojkať.... 😵

Miška ty ešte stale 2v1???? Inač faKT AKA KOčKA SI TY... A kukam že maš sklony priberať v podobných partiach jak ja, myslim tým cici 😀 😀 😀 Počkaj ked sa mliečko naleje 😅

jane krásne fotečky, si tam moc pekná 🙂

janefonda
8. máj 2010

dugy no to s tou skolou ti verim... Ja mam doteraz + 11 kg, ale tak na tom nezalezi ze kolko kileciek, hlavne su nase deturence.

Veji dakujem 🙂 to je jasne, ze ked maleho nieco boli by si mu dopriala byt v brusku. Ale ja by som si uz nasu malu chcela tiez pozriet a drzat ju v naruci 😵

vejula
8. máj 2010

jane joj to je najkrajší pocit na svete ked uvidíš svojho drobčeka 😵

idem ja už hajat, zajtra nás čaká naročný den, mame krstinky 😵 a ja mam svoj prvý den matiek 😝 😀

barbyes
8. máj 2010

ahojte,
baby, prečo sa môže to magnézium brať iba do 35tt?

liv1
8. máj 2010

DUGY ozaj aby som to ešte dnes stihla, prajem Ti všetko len to najlepšie ku krásnym narodeninkám, aby Ste boli všetci traja s novým mužíkom šťastní, zdraví, spokojní, a aby sa ti splnili Tvoje tajné priania 😉

miska1981
8. máj 2010

vejulka tak cici mame v rodine, budem po mame a bake, uz teraz sa desim co bude ked budem kojit 🙂
prajem krasne krstinky,potom chceme fotecky dominicka aj darcekov 😉

ja som si myslela, ze toto bude moj prvy den matiek, tak uvidime 😉 ci to stihneme

jane aj ja chcem take fotecky krasne, my mame len take co sme sa sami doma fotili 😒 a kedy ocakavas manzelika?

dugy som si teraz vsimla ty si uz 32tt??? to leti, vsak nedavno si bola na zaciatku, 14 kil nie je vela, ja mam o moooc viac 😅

dugyna
8. máj 2010

liv dakujem 🙂
miska ze ja tiez ken kukam ze nedavno som si tu len svami zacla pisata bola som najnizsi stupen tehu a teraz mi konik ukazuje 32..
inak pridala som fotecky bruska 🙂
miska jane nejak prezijeme aj 14kd hlavne nech je malicka zdravucka..tak ale ona mala na poslednej poradni 1700g 😉 cize od poslednej zdvojnasobila vahu 🙂

baby aj vam sa obcas tak zle dycha?

barbyes
8. máj 2010

hej, ja mám niekedy pocit, že sa nemôžem poriadne nadýchnuť a asi sa udusím 😒 dýcham, dýcham a stále nič 😕

barbyes
8. máj 2010

dugy ty nevieš prečo sa to magnézko môže brať iba do 35tt?

janefonda
8. máj 2010

barbyes myslim, ze preto to magnzlo len do 35 tt, lebo to potom oddaluje porod...

Miska dakujem, ved aj my sme to fotili len tak doma. Manzelik tak predpokladam, ze skor ako o jednej nie ☹ no ved uvidime, ALe zajtra ma volno, tak budeme spolu a mozno si aj moja malicka povie, ze urobi mamine darcek na den matiek 😵 no necham to ja uz na nu.

dugy no velku kocku uz mas 😉 nasa mala teraz vo svrtok necele tri kilecka 🙂

dugyna
8. máj 2010

barby jane ti dobre napisala lebo oddaluje porod
jane to mate tiez peknu kocku uz 🙂 skoro tir kilecka 🙂

mirka12011
8. máj 2010

barbyes lebo vraj odialuje porod ale niekto ho berie az do porodu..

janefonda
8. máj 2010

barbyes prave som docvicila s epinom...tak pomalicky davam 28 cm...este aspon jeden cm!!! ale tak baby pisali, ze aj tych 28 moze stacit. A nevyzera to tak, ze by nasa mala bola nejake velke babo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre