Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
11. máj 2010

liv ja tu každý deň zakukujem 😀
krasnučky veru i spokojny je a za chvíľu nam kočík bude maly ah jaj

Mirka no až o dva roky najskôr 😀

garonka
11. máj 2010

leni čaf 🙂

lulu4
11. máj 2010

Leni ty sa pochval, bola si s Patrikom aj na prechadzke dnes? uz sa ti to krati byt s nim sama, onedlho uz pridu vasi, tesis sa ci uz si si zvykla ze ti nechyba pomoc?

garonka
11. máj 2010

liv no to hej ale ku koncu mi bolo najlepšie ako sa maly v brušku vyduval no užas

liv1
11. máj 2010

lulu vsak ano ano, to len radili volakedy mojej mame ze umyvat mi vlasy aj kazdy den, ked som mavala tie alergicke zachvaty uzasne... 😒 no kaslat na ne, hlavne ze niesu. a ja sa modlim aby ich mala nemala...
uz som cez cas, mala by som lezat 🙂

lenocka84
11. máj 2010

lucinda ahooooj

lulu ano boli sme, takmer 3hodiny vonku
sme si sadli s kamoskou na terasu, a relax, bolo tak horuco ze som aj malemu perinu rozbalila

liv1
11. máj 2010

babulenky moooc rada som vas na chvilu videla, zase zajtra trosku prikvitnem. majte sa krasne tehulky aj maminky 😵

garonka
11. máj 2010

liv dobru nocku a ja brušku 🙂

lulu4
11. máj 2010

Leni akurat som si pozerala fotky maleho Patricka a drahy si pri mna sadol a povedal ze aky je drobucky ale je krasnucky 😵

lenocka84
11. máj 2010

ze odkazujem ze dakujem
on to dobehne, zajtra sa vazime, tak som zvedava ci bude prirastok

lulu4
11. máj 2010

Leni ved to je jasne ze to dobehne lebo pekne papa.... Leni a ako ti spinkava v noci, kolko krat sa ti zobudi?

dugyna
12. máj 2010

dobre ranko
elko chystam skrtam pomaly zoznam do porodky- vlozky mam , podprdy mam, nocnu koselu -jedna je S a nakolko som hore pribrala-tak som si zle kupila lebo otori sa otvaraju-takze to mozem nosit akurat tak doma..tu si isto nevezmem do porodky...ale vcrea som si kupila novu pre istotu L je super..a jednu mam este normalnu klasicku...takze asi este jednu pojedm kupit..
kojenecke podprdy mam-3, vlozky do podprdy-do nemocky mam jednorazovea doma budem mat take co sa daju prat..., zupan mam, papuce mam aj hygienicke potreby...
este nemam nafukovacie koleso 😀
dneska chcem oprat cetovnu tasku..no a pomaly ju zacnem plnit...
vcera som zacala 32tt, a 1.juna uz budem 35tt..to by som mala mat uz pomaly zbalene..

tehu veci .niektore ano..len neviem ci tie gate ke maju ten teplakovy pas na brusko..ale asi ich vyuzjem lebo...urcite sa hned nezmestim do svojich veci...

ja budem mat velky problem nakolko mame 15 ci 16 jula promocie..ze co si obleciem..a kupit dopredu nemozem..lebo to by som uz mala byt po porode...

dugyna
12. máj 2010

kokcy kukam ze ste oho vcera popisali neurem nestiham vas citat..nakolko v skole tlacia terminy ako stare otlaky ☹

mimi21mimi
12. máj 2010

dobre ranko, babeny... co noveho? Porodil tu niekto? 🙂

lenocka84
12. máj 2010

dobre ranko
lulu budi sa ako kedy, dnesna noc bola zaujimava, lebo od 2gej v noci mal horucku, teda zatial stale ma, ale papa pekne, ason ze sa nestihne dehydrovat,
ale horucka o 2hej 38,1 a o 6tej 38,2 to sme uz aj cipok dali
pre istotu

dugy mozes sa zmestit, ja som 2tt po porode obliekla rifle ktore som nosila pred tehu

mimi ahoj, nemas spanku?

dugyna
12. máj 2010

Ahoj leni to mal v zadocku teplotu?no sak uvidime leni dam vediet ci sa zmestim alebo nie.

mimi21mimi
12. máj 2010

ahoj lenocka... oood siedmej som hore :-/ vobec sa mi to nepaci, kedze som na PNke a cely den ma nic necaka - ak neratam domace prace...

lenocka84
12. máj 2010

dugy ano, dufam ze mu ten cipok pomoze a pojde to dole
som z toho ostala nervozna

mirka12011
12. máj 2010

ahoj mimi ty si dnes spala az do 7.00? no teda sa prekonavas ved ty si nas ranostaj hihi
ja dnes hore od 5.00 😀

mimi21mimi
12. máj 2010

eeeeejha Mirka, tak na teba nemam.... 😀
ale mala som konecne dobru noc, lebo zvycajne chodim na zachod trikrat za noc minimalne... a dnes som nesla... nechapem 🙂

mirka12011
12. máj 2010

mimi no ani ja vcera som kazdu chvilu v noci cikala a dnes nic hih asi preto ze som sla spat okolo polnoci hih a vycikala som sa predtym ahahahahha no ale vonku prsi a ja hore tak skoro no teda ked prsi najlepsie sa spinka no tak neviem hihi

mimi21mimi
12. máj 2010

mirka, u vas prsi??? No u nas zatial nie, ale nie je ani nejako extra jasno.... mam ist s autom do servisu, tak dufam, ze sa nespusti nejaka burka....

ozaj baby soferky, do ktoreho mesiaca sa moze sediet za volantom?

dugyna
12. máj 2010

Leni a ta teplota bola uz po odcitani co si napisala?

lenocka84
12. máj 2010

akom odcitani?

barbyes
12. máj 2010

ahojte,
mimi, pokiaľ viem nie je to obmedzené, skôe ide o teba ako sa cítiš...kamoška šoférovala ešte aj v 9 mesiaci, ale to podľa mňa už nie je najlepší nápad lebo keď Ťa to náhodou chytí aby to zle neskonilo 😉

tadotami
12. máj 2010

dobr rano dievcata 😀

mimi21mimi
12. máj 2010

barbyes... tak nech jul si uz soferovanie asi odpustim... zatial sa vojdem za volant a aj dociahnem nohami na pedale, tak to zvladam 😀

lusa889
12. máj 2010

ahojte babule 🙂
mimi ja soferujem doteraz 😀

tadotami
12. máj 2010

dnes mam toho strasne vela na plane a tak malo sa mi to chce robit 😝

tadotami
12. máj 2010

tak ja odchadzam.nikto si ma nevsimol tak ako keby som tu ani nebola 😀 majte sa 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre