Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
26. aug 2009

papa

miroslava89
26. aug 2009

ja chcem ist na nakupy este dnes uvidime co ako dopadne to.. aletak zajtra sa zas ozvem teda aspon sa pokusim 🙂 uz utekam pomalicky prec lebo sa zakecam a ostanem nocovat vofirme 😝

zabka1611
26. aug 2009

ahoj kočky...tak ja som sa tu dnes akosi nemala cas ani dostat....zajtra mi pride milacik po 2 mesiacoch domkov tak som upratovala dnes celucky den 😀 😀
a ako sa mame????

andrejusa
26. aug 2009

ahojte 😀 je tu ešte niekto?

mirka... juj aká kočka 😉 ste pekný párik

miroslava89
26. aug 2009

ahojte ja som tu opet.. nakupili sme zas kopu oblecenia a blbosti tkze mame vecsinu veci na dovolenku 😎

zabka a to sa ti chcelo upratovaT? 😅

andrejuska ja som tu aa kocka az taka nie som 😅

andrejusa
26. aug 2009

ahoooj a čo ste nakúpili?

miroslava89
26. aug 2009

len take blbosti letne oblecko este nejake este koopu kremov na opalovanie po opalovani a takevsetko mozne potrebne teda u mna aj nepotrebne

ale neskutocne ma uz boli hlava od pc 😒

hannachd
26. aug 2009

ahojky. moze ma boliet tak silno v podbrusku ked som tehotna? este to nemam u lekara potvrdene ale test vysiel pozit. meska mi to dva tyzdne. dnes som bola u obvodneho lekara, lebo som si myslela ze mam zapal mechura, take bolesti a stale casto vecer mocim. ale moc mam v poriadku. poslal ma ku gyn. ze ci nemam zapal vajecnikov a mam aj bolesti silne a pali ma to aj pri moceni. idem zajtra tak uvidime. ma s tym niekto skusenosti pocas tehotenstva?

andrejusa
26. aug 2009

hannachd... keď si tehulka, ozaj chodíš veľa cikať, ale nemalo by ťa páliť, radšej choď k dr. Bolesti neviem aké silné myslíš, ja som mala skôr také pichanie raz v pravom, alebo v lavom váječníku, ale radšej zajtra utekaj, aby ti nasadil niečo na zápal ak náhodou nejaký máš

andrejusa
26. aug 2009

mirka... takže už máte komplet všetko? a prečo to nebudete mať 1 deň kde spať???

hannachd
26. aug 2009

andrejusa.... tie bolesti su take zvlastne hlavne v strede a obcas aj pichanie vo vajecnikoch. urcite idem zajtra. dakujem za odpoved

andrejusa
26. aug 2009

tak potom daj vedieť ako si dopadla. Neznepokojuj sa tým, že chodíš často an wecko, to chodí každá tehulka, no to pálenie môže znamenať zápal moč. mechúra, mňa vtedy pálilo. Ale aj tie bolesti môžu byť len tehotenstvom, tak držím palce 😉

miroslava89
26. aug 2009

hanna na tvojom mieste radsej by som isla k dr.

andrejusa zda saa ze mame komplet vsetko- ale ako sa poznam este nieco dokupim 😅

miroslava89
26. aug 2009

inac ja sa priznavam dneska som v obchode neodolala krasnym detskym dupackam a ponoztickam 😔 😔

andrejusa
26. aug 2009

aspoň máte inšpiráciu 😉 koľko si berieš plavečiek? a vlastne koľko kufrov, na takú dobu?

miroslava89
26. aug 2009

plaveciek?..asi 4dvojdielne a 2vcelku a jedny tankiny🙂
a v kufroch to pobalene nemame ale tak minimalne 6-7kufrov urcite- a dobreze pripominas to este musim zbehnut k nasim po ne 😅

miroslava89
26. aug 2009

idem uz spat rano vstavam do prace 😢 mne sa tak nechceee 🙄

zazalienka
26. aug 2009

Aaahojte, opat slamena vdova, asi odkukam vsetky Rosamundy v telke...

miroslava89
26. aug 2009

zazalienka ma fotecku jej🙂

zienky idem offik sa vyspat a rano o 6som tu ako koni 😀 odoslem par ujov kamionistov prec a pridem ahojete

andrejusa
26. aug 2009

paaa paaa ja už tiež idem, kuknúť niečo v tv a tak. tak zajtra 🙂

zazalienka
26. aug 2009

ved som sa narobila kym som ju zmensila a vystrihla.. aj tak tam moc neni vidno, musim este prehrabat pevny disk a najst nejaku inu.. ale v mojasvadba.sk mam album, aj svadobny..

miroslava89
27. aug 2009

dobre ranko tak ja uz poctivo sedim v praci akurat este do seba napcham ranajky a mozem zas cely makat- ale dnes uz s okuliarmi hura lebo vcera v noci to bola hruza des 😖
rano som odpratala mojich rodicov , svokru a moju neterku na 4dni do tatier tak bude doma pokoj🙂

miroslava89
27. aug 2009

a idem sa opytat vas- myslite si ze sa da nejako presvedcit chlapa aby si nekupil nove auto?..
totizto mame auta dve-octavku a jednu audinu a on chce predat octavku na ktorej jazdim vecsinou ja 😠 a sebe kupit nove auto a mne nechat jeho ale ja ho tak neechcem 😒

allinka79
27. aug 2009

ahoj Miroslava, ako citam to je dost blbe... nech teda preda tu audinu a necha ti oktavku... ci je neukecatelny?

miroslava89
27. aug 2009

alinka snazila som sa ho ukecat cely vcerajsi vecer aj dnes cestou do roboty 😠 a jedine co mi na to povie ze aj tak som pohodlna a vyuzivam vecsinou len jeho auto 😖
ja potrebujem malnke auticko pri mojom style parkovania je uz aj oktavka velka 😅 a nie to dlllhocizna audina 🙄

allinka79
27. aug 2009

hmm... tak potom audi tt, nei? 🙂 pekne a malicke...

miroslava89
27. aug 2009

a chlapa kde dam? 😅 😀
nad tt-ckom som uz premyslala aj ja ale tak keby som v tom mala odviezt manzela no neviem neviem 😅 on potrebuje veela miesta 😖
asi ho neukecam ani keby som chcela... a jediny sposob ukecavania ktori poznam a ktori viem ze nanho zabera tak je spolocny vecer vo dvojici- ale to este nehrozi 😒

garonka
27. aug 2009

dobre ráánkoooooooo 😀

allinka79
27. aug 2009

miroslava, no neporadim ti... my mame len 1 fabiu a sme spokojni... v ramci moznosti 🙂

garonka
27. aug 2009

jej vy tu auta rozoberáte 😀 ja mam novy typ fabie kombi a vyhovuje mi a drahy ma služobne auto, tak bitka nieje 😀 ale i tak sedím doma 😝

Mirka

nech kupi, možno vyberie nejaky tereniak 😀

pozeram na markíze teleráno ale ide ma odrovnať ako sa ten Mokry predvádza, takeho afektovaného chlapa som ešte nevidela, radšej prepnem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre