Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
4. jún 2010

baby zacala som zase upratovat detsku izbu a skoro som infarkt dostala.nemyslela som ze mame pre krpca tolko veci.je tu toho ako pre tri deti.jejda co s tolkymi handrami.a to mi rano suseda kricala ze ak sa neurazim tak by mi chcela dat asi 2 tasky veci.teraz sa jej budem vyhybat lebo mi je sproste jej povedat ze mam toho velmi vela a nepotrebujem to.dufam ze sa neurazi 😅

dugyna
4. jún 2010

pozdravuje vas mirka citi sa fajn, malicku uz ma pri sebe..aj pekne papa, mliecko ma dost. a zajtra by ich mali pustit domkov 😉

pepppe
4. jún 2010

noo neznie to zle 😉 no nieze si rozmyslis este ,,,sice este do porodu si mozes aj sto krat rozmysliet ako sa drobcek volat bude 😀

lusa889
4. jún 2010

@vefi89 a aky cajik vy pijete? kolko asi? ja sa nechcem riadit podla dr, ale radsej podla malej 😉 len niekedy neviem co jej je, tak je to tazke, cajik som jej uz ale davala len trosku a tvarila sa tak zvlastne 😅 tak neviem

tadotami
4. jún 2010

@dugyna dakujeme za odkaz a pozdravujeme.
bola tu dnes barby?nevie niekto ci je v poriadku?

@pepppe ale ked to dam k sebe aj s priezviskom je to velmi dlhe.mame fakt tazke priezvisko.uz aj tadeas s priezviskom je taka dobra rozcvicka na jazyk.

lusa889
4. jún 2010

@dugyna ahooj, jeeeej mirka uz ma malinku pri sebe? nejak nestiham, kedy sa narodila a ako?

pepppe
4. jún 2010

@tadotami wau noo aj alexander to bude mat pekne dlhe,,,ale tak zvykne si,,,v skole to bude mat na dva riadky,,,ked sa bude ako prvacik ucit podpisat 😀 hmm,tatko to tak chce,tak bude alexander

tadotami
4. jún 2010

@lusa889 chut cajika je pre malinku nieco nove.ale podla mna jej kludne staci prevarena lucka na zaciatok.ta jej neuskodi.s feniklovym cajom to tiez netreba prehanat.ak davas hipp tak na kazdom je napisane od kedy sa moze davat.harmancekovy,feniklovy,prevarena rasca ako dobre su ale radsej menej ako viac.

dugyna
4. jún 2010

@tadotami vcera tu bola barby,poobede..dneska neviem
@lusa889 31.5. sa narodila o 13h 3830g a dlzku si uz nepamatam naspamat..ale pred par dnami som sem davalaja fotku, mala je cela mirka..ma jej nostek aj pery a ze ocka ma modre 🙂
a ty sa mas ako?

jjana17
4. jún 2010

ahojte , tak super ze mirka uz pojde zajtra domkou, len nech sa drzia obe

tadotami
4. jún 2010

@dugyna ved prave ze dnes som ju tu nevidela.je pol2 takze spat este nemoze 😅

tadotami
4. jún 2010

@jjana17 ani ty si nevidela barby?

dugyna
4. jún 2010

@tadotami sak ked sa nahodou neozve cely den tak jej cinkenem..tak sleduj..ja sa idem ucit a potom mi napis..ze ci tu bola 😉 a ked nie tak jej napisem.. 😉

tadotami
4. jún 2010

@dugyna no jasne 😀

jjana17
4. jún 2010

@tadotami nie nie pozerala som aj stranky dozadu a veru nevidela,,,

tadotami
4. jún 2010

hadam sa nevybrala rodit?no ak ano tak ja sa z toho......boze a uz zase rumazgam.uz ma to nebavi.kazda co rodi tak ja si ju odrevem.tie hormony mi davaju zabrat.dufam ze mi z nich nesibne.ani pri tamarke som tolko nerevala ako teraz.ten chlapcisko bude upistany viac ako baba.

jjana17
4. jún 2010

@tadotami ano si taka precitlivena, boze ja nastastie nie, ja len na zaciatku,,,,,,

tadotami
4. jún 2010

@jjana17 u mna je to cim dalej tym horsie.kazdy den tu smoklim.dokaze ma vytocit a rozrevat kazda blbost.

jjana17
4. jún 2010

@tadotami moje tak to fakt nemas bohvie co,,,,ja som bola takato len na zaciatku tehu, a som rada ze ma to preslo, lebo to bolo na nervy

lusa889
4. jún 2010

@dugyna jeeeej tak to je super, ockam maju vsetky babatka po narodeni modre, aj Nelka ma a pritom ani ja ani mm ani nikto z jeho rodiny ani nasej modre& oci nema 😉
fuuuha ale pekny valubuk je malinka, dufam ze je vsetko v poriadku, isli ale o cosi skor, ze? to kvoli tomu tlaku opuchom a tym vsetkym?

tadotami
4. jún 2010

@jjana17 inak mam to za 44.keby sa tam dala dopisat este jednotka a bolo by to za 144 by bolo fajn.

jjana17
4. jún 2010

@tadotami ale prosim ta vies aka budes stastna ked budes mat uz drobca pri sebe,,,ja by som brala keby mi tam uz len 4 svietili

mimi21mimi
4. jún 2010

Od ktoreho tt Vam lekar hovoril, ako je babo otocene??? Lebo v stredu idem na poslednu poradnu k svojmu gyndosovi a zatial mi nepovedal.... 😠

jjana17
4. jún 2010

@mimi21mimi mne to vravi na kazdej poradni a vzdy to aj zapise

mimi21mimi
4. jún 2010

@jjana17 to pisu v nejakych tych mudrych skratkach, ktorym nikto nerozumie, alebo ako? ci by som to v knizke nasla...

ginger17
4. jún 2010

@zuzumajko fiha, no tak zelam velmi vela pevneho zdravicka vam obom. ale je super ze sa to takto podarilo, to je krasne 🙂 aj ja som mala problemy s imunitou a zapaly vselijake, uz som sa tiez zacala bat ze co, ale nakoniec bolo prekvapenie. vies co? myslim ze za mesiac cca idem, aj krv, aj poradnu tak potom asi uz bude aj srdiecko. inak ja som 6tt, nie siedmy, neviem preco to takto rata... aspon take cosi vravela doktorka, ale naisto to neviem 😀 no s tou hypo je to presne ako vravis, a kedze ja budem potom dost financne odstavena, tak asi skor zalezi na mojom chlapovi.. och, no uvidime. a mas aj daku dietu specialnu ci daco?

lusa889
4. jún 2010

@tadotami ja som si myslela ze budem plakat hned ked uvidim malinku, a pocas porodu ked som si na to spomenula ze ju budem mat za chvilku pri sebe hned som mala slzy na krajicku, a ked sa malinka narodila a doniesli mi ju nebola som schopna nic povedat o slzach ani slova, bola som uz asi tak unavena po vsetkom oale teraz ked na nu niekedy pozriem tak je mmi fakt do placu od stastia a uzasu ze kde sa vo mne nieco take male a dokonale zobralo 🙂 hormony su hormony

vefi89
4. jún 2010

@lusa889 ja dávam hipp čaje- feniklový a harmančekový na striedačku....a keď ti čajík nechce, kludne aj vodičku daj....no miško keď bol malý tak mi denne tých 30ml vypil, teraz v pohode aj 150 😅

lusa889
4. jún 2010

@vefi89 ja mam hipp feniklovy a aj nejaky na dobre brusko som kupila ale ten nieje taky granulovy, ale nejaky instantnejsie lebo na 200ml vody ide pol cajovej lyzicky 🙂
no kym som ja cajik navarila, malinky sa konecne vykakala a zaspinkala, .... tak ho pripadne ohrejem neskor, alebo mam radsej navarit cerstvy? len aby som to stihla 🙂

liv1
4. jún 2010

@vefi89 ze ked bol misko maly to je dobre 😅 😀 😀 . ale pochopila som samozrejme...

cafte babule, aj nam slnicko vykuka, ale pisem ako keby mi to na nieco bolo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre