Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
4. jún 2010

no uz som tu
akurat som videla ako vyzera mesto kde som 18rokov zila, do polovice zaliate vodou
som si aj poplakala

adrika2008
4. jún 2010

..som v 10 tyz.no mimi to si vystihla ja mam fakt pocit,ze to neprestane... 😕 no ak vsetky vravite,ze prestane potom mi trosku odlahlo 🙂 pocula som ,ze da da zistit pohlavie dietatka uz od 12tyz.mate s tym baby skusenosti?vraj to robia v Ba a ja by som na to rada sla...🙂

liv1
4. jún 2010

@lenocka84 cely den pozeram v tv co sa to s tym nasim Slovenskom deje. Ti ludia si strasni chudaci, si neviem predstavit co budu robit ked ani poistene to nemaju. Hruza. Snad sa im bude dat nejako pomoct aspon financne...
@adrika2008 este tak 3-4 tyzdne a bude urcite dobre. uvidis 😉 aj ked sa to tak nezda. ja som bola v genetone na zisteni pohlavia po skonceni 3. mesiaca. odvtedy vieme ze to bude bambulka 😵 . stoji to 60 eur a robia to na fakulte tusim farmacie alebo lekarskej teraz neviem. ale na www.geneton.sk o tom najdes vsetko.

dugyna
4. jún 2010

@lusa889 isli len o 7dni podla konikovskeho terminu skor..dostala rano tabletku dole...nic sa nedialo tak isla cisarskym..ona koli tomu ze mala zle CTG

dugyna
4. jún 2010

@lenocka84 vsetko najlespie k meninkam vela zdravia stastia a lasky

happy8051
4. jún 2010

@adrika2008 ahoj, ano robia to v blave kuk si web: www.geneton.sk, vzorka sa tam da aj postou poslat ak nie si z ba... stoji to cca 60EUR

dugyna
4. jún 2010

@barbyes ty co tu este robis 😀 sak uz chod do nemocky 😀 rodit nie 😀

lenocka84
4. jún 2010

@liv1 je to hrozne
uplne

@dugyna dakujem velmi pekne

liv1
4. jún 2010

@gali tak uz budes mat draheho za chvilu pri sebe 🙂 . ja az v nedelu 😕 . ale tak co uz, tiez nemoze byt so mnou 24 hodin...

happy8051
4. jún 2010

baby, dnes som bola minat vyplatu 🙂 kupila som babatku kozmetiku Penaten... nechcem to prekombinovat tak som len olej kupila, krem proti zapareninam a tekute mydlo vsetko pre novorodencov... a vlhcene obrusky.... zabudla som na nieco dolezite?

dugyna
4. jún 2010

@lenocka84 😀 neni zac..som len cakala ked sa tu zjavis 😉 lebo v kalenadari pisali tvoje meno 😀

liv1
4. jún 2010

@lenocka84 Leni pripajam sa k dugyne prajem vsetko najlepsie 😉 . Mas velmi pekne meno...

lenocka84
4. jún 2010

@dugyna si zlata 🙂 🙂 🙂
som cez den nemala cas,
behacky

gali
4. jún 2010

@lenocka84 jej, fakt Leni, vsetko najlepsie k meninam 😉

happy8051
4. jún 2010

btw...aj vam nejako divne ukazuje grafiku na mk?

lenocka84
4. jún 2010

@liv1 dakujem, a neprahanaj to s tym menom, budem sa cervenat 😅

lenocka84
4. jún 2010

@gali dakujem 😉

gali
4. jún 2010

akurat teraz pozeram spravy, je to strasne, co sa robi. Chudaci ludia... Je mi ich tak luto, sa pocasie asi zblaznilo ☹

dugyna
4. jún 2010

@lenocka84 tomu verim maly Patko si urcite pyta pozornost 😉

liv1
4. jún 2010

@dugyna odkedy viete ze to bude Miska ? 😉

lenocka84
4. jún 2010

@dugyna joooj a este kolko
nejako rychlo mu travi v noci, vydrzi spat len 2hodky a uz je hladny
a cez den v pohodke 3-3,5hod
obcas az 4

dugyna
4. jún 2010

@lenocka84 a kedby si mu pridala v noci ze si odasajes aby mal v noci viac mleicka?

dugyna
4. jún 2010

@liv1 myslis meno alebo ze diavcatko? my sme boli v genetone takez myslim ze od nejakeho 15 ale 16 tt, a ze bude Miska no asi tak mesiac,mesiac a pol...

liv1
4. jún 2010

@dugyna myslim meno. jasne ja viem ze ste tam boli, vsak sme o tom vela debatili 😉
my sme mali Misku jednu z moznosti, ale nakoniec kvoli dlzke nasho mena sme ju vylucili. tak teraz uz zostali len dve.. 🙂

janefonda
4. jún 2010

Ahojte,
tak my sme dnes boli prvy krat u nasho noveho pediatra. Vyzerá byt v pohodke, taky mily, usmiaty. Mala aj podrastla, aj nam pribera. Nam lekar odporucil, ze teraz ked budu tie tepla tak mame davat malej aj cajik. Krpana ma teraz trosku hneva, zistila, ze na pravej strane je super mat hlavicku. Vobec ju vsak teraz nechce mat na lavo. Tak ju polohujem v postielke a zabranujem jej, aby ju mala stale na pravo. Dufam, ze si nezlezi hlavicku...

lenocka84
4. jún 2010

@dugyna my sme uz na UM 2tt, MM uz nemam ☹

vejula
4. jún 2010

@lenocka84 všeeetko najlepšie ti prajem, ale tak myslim že ty už ten najväčší poklad maš, tak len aby krasne rastol a robil vam len radosť 😵

lenocka84
4. jún 2010

@vejula dakujemmoja, moooc
dnes sme sa vazili, uz mame 4200g

valria321
4. jún 2010

lenocka84 pripajam sa vše najlepšie vela šťastička zdravička pre toho tvojho drobca a samozrejme aj pre teba nech ste v živote velmi šťastny a nech rastie a pekne pribera drobček🙂

lenocka84
4. jún 2010

@valria321 dakujem velmi pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre