Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
13. jún 2010

krasny dnik zelam, u nas sa uz rozjasnilo, slniecko vyslo
no vcera v noci tu bola hrozna burka, boli sme bez elektriky

janee_
13. jún 2010

Ahoj baby, nejako poriedko pisete posledne dva dni. To je fakt na slovensku tak teplo? Normalne zavidim. Ja tu musim kurit, lebo posledne 4 dni je pod 13 stupnov. A furt prsi. Proste typicke anglicke leto. 😒

lenocka84
13. jún 2010

@janee_ ahoj, u nas je celkom slusne, prijemna teplota

hmla
13. jún 2010

čauko kočky,
my dnes len relaxovali,boli sme pri Dunaji ,potom Billa a rodičia 🙂 pekný dník za nami
škoda ,že nám už víkend končí a zasa začína tá otravná práca 😝

hmla
13. jún 2010

prišla som ešte pozrieť,či sa tu niecčo popísalo,ale ako vidím-nič,tak želám dobru noc vsetkým 🙂 😔

lutsine
14. jún 2010

Pekne ranko,
ja mam uz za sebou aj poradnu, vysledok je branka pootvorena.cize sa otvarame, mame nariadene nicnerobenie a magnezko 3xdenne po dobu dvoch tyzdnov,aby sme boli aspon v 37 tt.Oddnes som oficialne na MD,dufam,ze si ju stihnem este uzit.......pytala som sa dokiho v akom tt som,tak vravel,ze od zajtra som v 35 tt.

barbyes
14. jún 2010

Ahoj, tak predsa tu niekto je 🙂 Ja som na tom bola úplne rovnako ako ty a dnes mám termín a nič ☹ a to ma strašili predčasným pôrodom 🙂 Tak neboj

drzkosa
14. jún 2010

@barbyes teeda ty sa moc neponahlas rodit ze? 🙂 ako sa mas?

liv1
14. jún 2010

@barbyes no vidim ze sa veru neponahlas, dufam ze to bude so mnou rovnako, ze najprv rizikove a potom sa nebudem vediet dockat aby uz isla von 🙂
babule cafte

barbyes
14. jún 2010

@liv1 a @drzkosa to naše dieťa kašle na nás, stále mu dohovárame a ono furt nič 😠 a vy sa ako máte kočky?

liv1
14. jún 2010

@barbyes no a ze vraj sa v lete neprenasa... ale co ty vies, mozno to dnes na teba pride, presne na termin 😉
ja sa velmi tesim ze sa ochladilo, pre mna takto moze byt cele leto 🙂 a tiez som rada ze uz nemusim stale lezat, takze ja sa vytesujem. dufam ze to takto ok zostane az do konca tehu. co inak robis tieto dni? da sa vobec nieco uz s takym bruskom?

tadotami
14. jún 2010

ahojte dievcata

jjana17
14. jún 2010

dobre ranko,,,,konecne som vstala a vyspala sa!!! celu noc som bola hore co mi bolo tak horuco a ked zacalo prsat u nas a burka sa ochladilo super to sa potom spinkalo.... 🙂 🙂 🙂

drzkosa
14. jún 2010

@barbyes no aj ked ja som len zaciatocnik tehotnik aj tak toto teplo na mna hrozne vplyva, byva mi zle a k tomu zavrate aaau... No uz nech je september vam poviem

jjana17
14. jún 2010

@tadotami ahoj,, tak kam ste vcera vyrazili aj s tamarkou

liv1
14. jún 2010

cafte 😉

@jjana17 tak to zavidim, ja uz neviem co je to vyspat sa celu noc, lebo mala je asi priecne a strasne ma kope ked som ci na jednom alebo druhom boku 😕 . tak sa potom stale prevalujem aby jej to nevadilo, no ale nevyspim sa vobec.
@drzkosa to ti teda verim, ale neboj za take 2,3 tyzdne ti uz bude lepsie, a aj to leto si snad troska uzijes..

tadotami
14. jún 2010

vidim ze vsetci maju problem s teplom.aj ja som bola celu noc uz tretiu hore lebo som len zvracala.teraz som si bola talcid kupit tak to hadam bude lepsie.tamarka ma hnisavu anginu tak sa skolka nekona.

jjana17
14. jún 2010

@liv1 ved preto som tak dlho spala lebo som v noci nespala skoro nic, maly sice sladko apinkal, ale ani na jednom a ani na druho boku sa mi nedalo spat, neviem preco, a to horko do toho,,,katastrofa

tadotami
14. jún 2010

@jjana17 skoncili sme na pohotovosti.

berenice8
14. jún 2010

ja som v 20tt+2, zajtra idem na genetiku do ba, mozno pojdem aj na odber plodovej vody...trosku sa toho desim...
ale verim ze vsetko je v poriadku a je to iba zbytocna panika a tym viac si vazim to male co mam v brusku....
tiez sa bojim kazdeho pichnutia, ale uz ho pomalinky zacinam citit...niekedy tak strasne tlaci....
vsetko ma bolieva...najviac asi krize a panva...jaj...neviem si predstavit ako to bude, ked bude brusko vacsie...

jjana17
14. jún 2010

@tadotami bozinku a to ma tamarka z coho???

barbyes
14. jún 2010

@liv1 jasné, že sa dá 🙂 chystám sa k obvodnej, potrebujem aby mi dala výmenný lístok k ušnej lebo mám boľavé uško ☹ mám tam nejaký zhluk toho mazu a nejde to vybrať a bolí to a potom sa chystám do Polusu. Som dohodnutá s jednou kočkou z konika čo predáva plienky cez bazár. a potom neviem....asi zbehnem za svojim manželíkom do práce 😉
a neboj liv, určite to bude OK 🙂
@tadotami ahoj, ako sa cítiš?

jjana17
14. jún 2010

@berenice8 ahoj, niektore kocky tu boli na odber plodovky a vraveli ze je to v pohode, da sa to vydrzat,
a mozno mas teraz babatko nejako zle otocene, a ked aj bude vacsie dobre sa otoci a nebude ta nic bolievat,,,,

tadotami
14. jún 2010

@jjana17 z coho?no najskor to zase zo skolky dovliekla.strasne uzliny ma zdurene.

liv1
14. jún 2010

@tadotami tak cim sa ti blizi porod mas jednu vec "lepsiu" od druhej . a vies z coho ti je tak zle? a tamarka ma aj horucky asi chudatko ze?

@jjana17 jaj jasne ja ze si pospala celu noc... no ja mam taky pocit ze sa uz nikdy nevyspime 😅 😀

tadotami
14. jún 2010

@barbyes no super.teda hrozne.ale uz to nejako dobacujeme.

jjana17
14. jún 2010

@tadotami no chudatko,,,,takze budete spolu doma, aj neterka vzdy zo skolky doniesla anginu vzdy

jjana17
14. jún 2010

@liv1 a to hadam nebude take zle, no do porodu asi urcite nie, nejaky extremny spanok asi nebude, ale tak snazim sa aj pocas poobedia si schrupnut ked sa mi da,,,no a po porode tak to sa asi urcite nevyspime par tyzdnov

tadotami
14. jún 2010

@liv1 to je pravda.uz ma to nebavi.tamara ma aj teploty.tak do 39.uz sme zvyknute.len sa jej nepozdava ze musi mat octanovu mast na krku aby jej ten krk odpuchol.ze to smrdi jak fras.

liv1
14. jún 2010

@berenice8 neboj 😉
@barbyes to som mala aj ja davno, a to ti len teplu vodu streknu do uska a tak daju von a bude dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre