Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
20. júl 2010

@tadotami to ti "nechali" aby si mala co robit, ked prides z nemocky? 4 hodiny??? 😨

jjana17
20. júl 2010

@tadotami pocuj ty si zmen na liste ze nie si tehotna, ved mi tu pise ze si v 41 tyzdni,,,, 😀 😀 😀

no aj mna caka zehlit ale tak sa mi do toho nechce vobec vobec a vobec, som umyla riad, spravila prazenicu ze si trosku posedim a vrhnem sa na to ,,,,,,,

jjana17
20. júl 2010

@mimi21mimi vies co posledne 2 tt je taky ze v noci pravidelne o 22,35 zacne v brusku vymyslat , to mu tak aj dve hodky trva tak ho hladkam a po chrbatiku skrabkam a to sa ti mu tak lubi
no vies co aj ja som rada ze tento tyzden to uz budem mat za sebou a hlavne ze budeme spolu uz vsetci traja,,,,,

tadotami
20. júl 2010

@mimi21mimi mam to ja doma ale smradov.vsetko tu nechali.som jak v saune.fuj.
@jjana17 este som nedosla na to ako sa to robi.uz som to aj chcela zmenit ale nedocvaklo mi ze ako.

jjana17
20. júl 2010

@tadotami podla mna cez nastavenie, deti a rodina tam vymazat kalkulacku tehotenstva a ved dve deti ti uz svietia

tadotami
20. júl 2010

@jjana17 no moja ale ja neviem tu kalkulacku najst.dnes mi to necvaka.nejde mi to.

jjana17
20. júl 2010

@tadotami tamus normalne klikni hore nastavenia tam sa ti ukazu tvoje osobne udaje,,,,a mas napisane na hornej liste PROFIL a vedla hned to TEHOTENSTVO A RODINA klik tam a tam mas ze pravdepodobny termin porodu a veci okolo toho tak to vynuluj a malo by to ist

jjana17
20. júl 2010

Opat nik,to je strasneeeee

mimi21mimi
20. júl 2010

@jjana17 opat som tu ja... ale uz sa mi zle sedi na stolicke, mala moc vyvadza potom tak si chodim chvilkami lahnut

jjana17
20. júl 2010

@mimi21mimi no aj ja som z polohy sedmo si lahla na bok a tak surfujem po nete,,,nejako ma zacali krize boliet a tlacilo mi to strasne na konecnik tak sup do postele a uz je dobre

mimi21mimi
20. júl 2010

@jjana17 mna uz vsetko tusim tlaci.. ani sedet, ani lezat, ani stat ...... poraziiiiiiiiii ma... a este maju byt od zajtra zasa tie horka 🙄

jjana17
20. júl 2010

@mimi21mimi no veru maju ze stvrtok piatok opat extremne teploty no mna slahne, ako kazdi na mna kuka ze ci som este neporodila uz ma z tych reci ide porazit,,,,,,,,,,,,a otazky ze boze ty sa este kotulas v tychto teplach,???boze a co mam robit nasilu ho vybrat

mimi21mimi
20. júl 2010

@jjana17 mna zas seru s tymi otazkami, ze jak to ze mam take male brucho, ci nemozem aspon teraz normalne jest.... co sa mam prejedat??? A okrem toho malinka mala vahu dost na svoj tt vzdy. a ja mam 15 kg navyse, len to nie je moc vidno!

jjana17
20. júl 2010

@mimi21mimi aj ja som tak pribrala a mozu mi vsetci vyskocit vies kam,,,,,ako na niektorych ani nie je vidiet ze su tehotne a co ale stravuju sa normalne, uz vidim ktora mamicka by bola taka krava a terez dietovala koli svojej linii, podla na kazda je rada a papa co jej chuti ale normalne koli svojmu babatku

marcelkatt
20. júl 2010

@zuzumajko mojko áno mala som zlé AFP testy, riziko NTD viac ako 1v5. Takže preto som bola na amnio minulú stredu a výsledok ja budem mať až 5.8.2010. V utorok 27.7 idem na morf UZV v 21tt tak dúfam, že mi povie, že to je ok všetko. Nebojkaj sa, viem, že strach je, ale ver mi dá sa to zvládnuť mojko. Ja som sa mooc bála a viac ako bolo treba asi.

tadotami
20. júl 2010

baby rychlo radte ktore ste mali sekciu.z nicoho nic zacala doslova somna valit krv.vsetko krvave.nie je to normalne cistenie.v zivote takto somna nevalila zeby som ju z vlozky vylievala.jasna cervena.ma to niektora?od rana ma hlava boli a v noci ma rez stipal.

elko69
20. júl 2010

ziadne nove babatko???

fialka5959
20. júl 2010

Ahojte, ktora z vas by mi poradila, aka je dobra az velmi dobra detska kozmetika. DAKUJEM!!! 🙂

happy8051
20. júl 2010

@fialka5959 asi je to tazko povedat... treba skusit ale baby vravia, ze najlepsie je mat co najmenej kozmetiky...ja mam kupeny olej mydlo a krem BabyLove, uvidime, ci bude ok

happy8051
20. júl 2010

@tadotami uf, nemam to za sebou, ale najlepsie bude ked pobezis do spitala...

fialka5959
20. júl 2010

@happy8051 Lebo ja nemam nic iba jedno mydlo, uvidim co povedia v porodnici, dakujem

janefonda
20. júl 2010

@tadotami chod do nemocky!!!Ja som po sekcii krvacala minimalne. Nemyslim, ze je to normalne!!!!

pepppe
20. júl 2010

@janefonda noo dufam ze neico taketo dosiahneme potom aj my,,kedy by som mala stym zacat este asi ee,asi je moc malicky,ze???noo u nas je to tak,ze papava kazde dve hodky v noci prespi,bud dve ,niekedy tri a stalo sa ze aj 4hodinky spal,,dnes som mu davala papat o 23hod,,potom o 3 a o 5,,,uvidime ako to bude dneska,pomalicky si zvykame na seba,,,je zlaty,len obcas neviem co snim,ked placka

pepppe
20. júl 2010

@vefi89 a nevyba vobec unaveny cez den,ked ti nespinkava??

janefonda
20. júl 2010

@pepppe este je malicky na rezim, neboj to postupne pride samo. Ale to s tym jasnym delenim noci teba zacat robit asi tak okolo 4 tt . 😉 kazda mamina niekedy nevie co sa deje ked mimco placka. Dufam, ze vas obídu koliky. U nás sme to mali asi len tri krat. Ale su deticky, co to trapi kazdy vecer ☹

riag
20. júl 2010

@tadotami Ja som po sekcii krvacala minimalne.Takze urcite go do nemocky,co si uz asi urobila.Daj potom vediet co s Tebou.Drzkaj sa.

vefi89
20. júl 2010

@pepppe práveže nie, nechápem to 😕

drzkosa
21. júl 2010

@zuzumajko zuzi mne by sa pacilo dievcatko ale nejak sa nad tym nezamyslam, uvidime ved uz cochvilu by sme to mohli vediet 🙂

mimi21mimi
21. júl 2010

Zelam dobre ranko... je tu niekto?

drzkosa
21. júl 2010

@mimi21mimi ahojky tak ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre