Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

gali
31. aug 2010

@mirka12011 netusim ci poslickujem. Ako dlho to moze trvat? Aj 8h? Lebo od 4h rano mam bolesti, prestanu a zas dookola, len nie su pravidelne a mam pocit, ze to pomaly rozchadzam 😀

gali
31. aug 2010

@mimi21mimi veru, ja tu budem este asi dost dlho 😀 alebo ma to chyti v noci, len info vam dam asi az ked budem doma, ale s Lulu sme si slubili, ze si pisneme, tak ak bude mat pristup hodi vam aj o mne info. 😉

mimi21mimi
31. aug 2010

@gali Juuuj ja nebudem na internete az do piatku! tak dufam, ze ma budu cakat spravicky, ze tvoja malinka aj Vladko su uz na svete... a nehovorili ti na poradni predpokladanu vahu?
Mne povedala doktorka, ze ultrazvuk je velmi nepresny, lebo mi ukazuje velke babo a ze take velke tam byt nemoze... a mohlo 😀

mimi21mimi
31. aug 2010

@gali mne trval tie "slabsie" styri hodky cca... potom som zacala nadavat mm, na co som s nim v novembri spala, tak to uz som vedela, ze prislo ozajstne kontrakcie 😀

gali
31. aug 2010

@mimi21mimi 😀 😀 😀 chudacisko, si to s tebou pekne odrodil, co? U mna to trosku teraz polavilo, ale asi by som sa momentalne sama nikam nevybrala, lebo by som zasla asi len po vchodove dvere... Nikdy neviem kedy pride zas ta bolest a v akej intenzite. Tak len pekne v teple a domka 😉

chrenkovae
31. aug 2010

@gali ahoj no ako už maš bolesti juj ake to je blba otazka však?

gali
31. aug 2010

@chrenkovae ani nie blba, len premyslam, ze co su to za bolesti. Je blbe, ze nevies co a stresovat sa mi teda fakt nechce 😀 a cim najdlhsie byt doma v pohodli. Stale ich citim, ale nie je to uz taky brutus ako rano.

chrenkovae
31. aug 2010

@gali ževraj je to take ako ked dostaneš mm ale nechapem tomu lebo niektora pri tom nema bolesti tak neviem tam musi byť aj dačo ine.ako je na tom lulu vieš niečo nove?A ty nechceš isť radčej do nemocky ked už sa zle citiš?

gali
31. aug 2010

@chrenkovae to nie je az take zle, da sa to prezit, len to, ze mi nic nebolo a teraz toto, tak neviem... Ale kym to nie je pravidelne a caste tak je asi skoro robit poplach. Vsak aj zajtra je den 😉 . Lulu je chuda uz v nemocke, ale co s nou robia veru netusim. Stale dufam, ze uz pride SMS, ze to ma za sebou.

mirka12011
31. aug 2010

@gali no ja som ich mala cely den hahhaah

gali
31. aug 2010

@mirka12011 kontrakcie ci poslicky? Sa teda tesim, pol dna pomaly za mnou, tak uz len pol? 😎 😀 Keby sa to dalo podla nejakej tabulky, ze?

chrenkovae
31. aug 2010

@gali no tak to je pravda že doteraz si nič namala a zrazu to na teba prišlo no veru ked to neni pravidelne tak to je pohodka.mne včera cely den tvrdlo brucho a večer v posteli tiež a ešte k tomu tiež som citila ako keby som dostala tak tiež som len ležala a čakala že čo sa bude diať a stale som cela 🙂

gali
31. aug 2010

@chrenkovae uz sa nam to krati zavratnou rychlostou... 😉 Vsak ktovie ci v noci nebude poplach 😀

chrenkovae
31. aug 2010

@gali no veru tak mne každy den volaju či som ešte cela že dokedy takto chcem byť no ako sa im to lahko hovori keby to bolo na nas tak už aj by sme išli na to ale to zaleži od malinkej 🙂

gali
31. aug 2010

@chrenkovae vsak to a nebodaj, ze niekomu ja telefonujem - poplach ako svet 😀 😀 😀 Som im povedala, ved ked uz ozvem sa... Neviem, ci im to mam dat aj v inych jazykoch 😅

chrenkovae
31. aug 2010

@gali presne tak takže len čakanie nam ostava 😀

gali
31. aug 2010

@chrenkovae mam pocit, ze tych 9 mesiacov nebolo takych dlhych ako su tieto dni... 😕

chrenkovae
31. aug 2010

@gali tomu ver že je to tak strašne rychlo to ubehlo 😀

mirka12011
31. aug 2010

@gali poslickovia 😉

mimi21mimi
31. aug 2010

@gali juuuj uz nech sa to pekne rozbehne... nie si z toho cakania na nervy? 🙂

jjana17
31. aug 2010

ahojte kocky, tak pozeram Lucka je uz v nemocke tak jej drzkam palceky aby to mala rychlo za sebou,,,,a mala Vladka pri sebe
a ako pozeram aj
@gali ty to mas tiez uz len otazkou hodin,,,juj tak myslim na vas

dugyna
31. aug 2010

@jjana17 jani a kde pisala Lucka? uz ma Vladka?
@mirka12011 tak tu sa ty zasivas🙂

kocky dnes som uspesne ukoncila skolu🙂

mirka12011
31. aug 2010

@dugyna kika jasne 😉 a este raz gratulujeme a tesime sa na Vas....

liv1
31. aug 2010

caute babule, ja len na skok,

@dugyna dugy gratulujem k ukonceniu skoly super 😉
pozeram ze lulu v nemocke? este vcera ci predvcerom som s nou hodku telefonovala, no snad to rychlo ubehne.
a g
@gali ty sa kedy chystas? 😉

gali
31. aug 2010

@dugyna gratulujeme 😉 Sikovna si.

gali
31. aug 2010

@liv1
@mirka12011
@jjana17
@mimi21mimi dievcata ja som vzdy pripravena 😀 V robote uz za mna dnes aj rodili..., len ja som akosi chybala 😀 Som sa dobre pobavila a ja si pekne doma v teple a suchu sedim a sedim. Bol ma mrk brat a ze zajtra teda pride po mna a manzel pozera, ze kam a brat mu na to, vsak rodit, nie? 😎 😀

maminakatka
31. aug 2010

@mimi21mimi caute baby o akych kvapkach je rec ???

dugyna
31. aug 2010

@mirka12011
@liv1
@gali
dakujem vam kocky vsetkym🙂velmi pekne za gratulacie🙂

@liv a tebe gratulujem k robcekovi..neviem ci som ti uz gratulovala predtym alebo som len chcela a pri uceni som nejak nestihla takze este raz gratulka a lvne vela zdravicka a radosti s malej Elinky 🙂
@gali a ty sa kedy chystas rozpadnut?

elko69
1. sep 2010

@mirka12011
Teraz 10.9. Ideme na poradnu takze neviem ci nam da este nejaky termin alebo nas uz budu ockovat..a vas?

elko69
1. sep 2010

@mimi21mimi ten mam aj ja ale davam mu ho len uz ked ideme von a zacal plackat aby som ho utisili,je sice na prdky ale ho tak ani neberem,no asi zaberaju,nemava uz koliky,sem tam boli brusko ale to je par min zalezitost,pocvicim s nozickami a uz je po bolesti,ved skus sa opytat aj v lekarni na tie kvapky co ti povedia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre