Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
2. sep 2009

ano, to je dominik, sklad a majú predajne..

garicka
2. sep 2009

a kamoška kúpili bordový kočiarik a potom v 32 tt im povedali že je to chlapček 😅 ale myslím si že lepšie dievča v modrom ako chalan v červenom 😉

aninka89
2. sep 2009

uvidíme.... Doktor hovoril že je všetko OK ale odkedy som prišla domov tak mám normálne strach.....môže to prísť hocikedy......... 😒

garicka
2. sep 2009

juj však pozerám že ty si už 36 tt, a už máš všetko pre drobca prichystané? 🙂

aninka89
2. sep 2009

viac menej aj hej, dnes som poprala ešte nejaké vecičky a dokupim už iba latkové plienky a možno aj perinku
Dokupim podľa potreby čo bude potom treba, nechcem dopredu preháňať

garicka
2. sep 2009

a ešte sa pretáča v bruško cez deň často? alebo už má málo miesta? a zvykne ťa aj tak bolestivo štuchnúť?

aninka89
2. sep 2009

celé tehu ma kope veľmi máličko, je to asi taký kľuďas alebo spachtoško 🙂 No teraz je to už viac menej bolestivé keď tlačí niekde hore alebo dole a len sem tam sa objaví vypuklinka Keď sa naťahuje. A možno je len lenivý lebo konečne sa až teraz otočil dolu hlavičkou, že až doktor povedal že si dal riadne načas

garicka
2. sep 2009

potvorka.... ten môj keď sme boli na utz tak bol v kľude, hlava na močovom mechúri a doktor na nôžky pozeral až niekde za pupkom 😀

ja som taká znepokojená ak dlhšie nekope, tak keĎ kope tak aspoň viem že je OK

aninka89
2. sep 2009

ale baby....užívajte si to tehu teraz, lebo ja som sa stale sťažovala na bolesti a že to je zle a to a že už nevydržím.... no teraz viem že tie začiatky napriek nepríjemnosťam sú malina oproti tomu čo je teraz... ani ležať, ani sedieť, ani poriadne obliecť, obuť ani nehovorím....

aninka89
2. sep 2009

garicka, máš pravdu, tiež som sa stále znepokojovala či vôbec žije a všetko je OK keď som ho vôbec necítila no doktor aj dnes hovoril že je to normálne hlavne pri prvom tehu

garicka
2. sep 2009

tak to sa teším na december 😀 a na vetrovku a čižmy 😀 jáááj tak si to užijem že až 😵 potom už na to budem len nostalgicky spomínať

aninka89
2. sep 2009

veru....mne teta hovorila že vie ako sa cítim lebo sú horučavy ale že ani v zime človek nevyhrá lebo sa treba obliekať....musíme všetko vydržať

garonka
2. sep 2009

zdravím vospolok 😀 som doma ale ste tu toho počmárali 😀

garonka
2. sep 2009

a ppzeram že ani andrejuša tu nieje dufam že je ok, cely čas na ňu myslím 😔

aninka89
2. sep 2009

tiež som na ňu myslela že sa nejako neozýva...snaď je všetko OK a len sa niekde zdržali

garonka
2. sep 2009

dufajme, veľmi jej držím prstiky

zajtra idem skusiť variť paradajkovu polievku som zvedava či sa mi podarí, lebo dietnu som ešte nerobila 😝

aninka89
2. sep 2009

podari, neboj. Ja som polievku nevarila ani nepamätám, my ich nechceme, ale keď sme u načich tak mama ako prvé varí polievku lebo to sa musí jesť 😀 😀 😀

garonka
2. sep 2009

ja tiež niesom polievková ale teraz musím každý deň niečo teple do žaludka, a tie dietne volovinky variť to je strašne a najlepšie i tak varí drahy alebo moja mamina 😀 😀 😀

aninka89
2. sep 2009

mne tiež lepšie chuti ak navari niekto iný ako ja 🙂

aninka89
2. sep 2009

dobre sa mi tu s vami piše ale už sa musím ísť natiahnuť lebo ma boli celý človiečik 😒 😒 😒

garonka
2. sep 2009

aninka

dobru nockuuuuuuuuuuuu, ja som tu asi zostala sama garička zmizla a počkam kym andrejuša napíše

zazalienka
2. sep 2009

ahojtem už som späť.. manžel.íka som nakŕmila, prádlo takmer všetko požehlila, teraz budem čakať či ma zasa krpec kopne..

garonka
2. sep 2009

zazi

a ja odychujem lebo som sama domaaaaaaaaaaa, a drahy príde v noci to sa zas nevyspím 😝

aninka89
2. sep 2009

prajem vám pekný večer a dobru nôcku

zazalienka
2. sep 2009

dobrú noc aninka..

garonka ja budem zajtra zasa slamenná vdova, manžel ide na nočnú.. aspoň si v kľude pozriem ordináciu a nebude mi do toho kecať..

a mimochodom.. kopkáme.. dnes prvý krát som dostala takú salvu..

garonka
2. sep 2009

vážne fííííííííha i ja chcem aby kopalo, no dufam, že sa dočkam 😝

zazalienka
2. sep 2009

ale to bolo prekvááápko.. útok z vnútra🙂 sm to nečakala... a dva krát po sebe.. xixi dočkáš sa, neboj..

garicka
2. sep 2009

ahojte

tak som tu zas, ja som sa pustila do žehlenie a už konečne všetko požehlené, zajtra ešte požehliť drahého čierne ponožky 😠 a bude to OK.

garonka aj ja myslím na andrejusku, dúfam že sa jej len nechce zapnúť PC a že je už doma....

a kde je tvoja fotka????? 😉

garonka
2. sep 2009

nemam doma usb kľuč zahadne mi zmizol bolo na ňom kopu fotiek už som sa vyzúrila ale zajtra sa sama cvaknem nech tu niečo hodím 😀

ja som sama doma, drahy príde v noci 😠

garonka
2. sep 2009

baby idem hajať, zapnem telku v spalni a zachrapem hneď 😀

dobru nocku váááááááááám zajtra som tu zas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre