Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

Ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......
garicka
24. sep 2009
triler bol OK.... len už som sa zasa presunula k netu a pochválim sa, som varila paradajkovú polievku z domáceho pretlaku (nie ja som ho robila) a je úžasnááááá x-)
garicka
24. sep 2009
došla mi dnes kartička na 5% zľavy do obchodu so spodnou bielizňou a pyžamami a tehu oblečkom (ale len vrchné časti predávajú a nie je ich veľa) -. je to obchod CLEMANTIS v Dargove na prízemí pri kvetinárstve. kartička je prenosná tka ak by si chcela môžem požičať...

inak drahý teraz zohrieva zemiačky a opeká krabie tyčinky, mám na nich veľkú chuť a ja som dnes celý deň hladná a len jem a jem.... :-|
garonka
24. sep 2009
heeeeeeeeej? prídem na polievku 😃 my si robíme na večeru dukatove buchtičky, lebo včera sa mi nechcelo, ale namiesto buchtičiek si nakrajam vianočku lebo tie buchtičky su kysnute a vianočku som i v nemocke jedla, tak sa dnes ožerem 😃
garicka
24. sep 2009
juuuuj obed bol veľmi mňamky. dnes mám šialený deň s jedením 😃
garonka
24. sep 2009
šak Mišuľko je hladnyyyyyyyyyy nie? ja zas dnes nejako menej jem ale zachvat žrania ma pochyti večer 😃
garicka
24. sep 2009
ja som včera jedla naposledy jedla o šiestej som si dala 2 kusy chleba s maslom, šunkou a tvrdým syrom a ráno o pol šiestej mi tak škvŕkalo v bruchu že sa až miško zobudil a robil kotrmelce 😃 😃 😃
garonka
24. sep 2009
si furt okukujem tu stranku čo si poslala asi fakt dačo objednam len musia byť peňežky 😃
garicka
24. sep 2009
ja tiež budem ale asi počkám do 32 tt - pre istotu, niežeby som bola veľmi poverčivá ale tak nechcem potom smútiť
garonka
24. sep 2009
tak tvoj maly asi bude veľky jedák 😃 😃 😃 😃
garicka
24. sep 2009
zje aj moju hlavu, ale to bude po mne potom a nie po tatovi 😃 :-p
garicka
24. sep 2009
na jojke idú kosti a tam je také zlaté mimčo...
garonka
24. sep 2009
aj ja by som počkala ale nevydržím 😃 a kočík asi objedname jak pridem z utz a od infektologa ja sa tych doktorov bojím ako čert kríža |-|
garonka
24. sep 2009
tak u nas sme pažravci obaja 😃 ale sa musím krotiť aby som nemala nebodaj 20kg navyše 😃
garonka
24. sep 2009
a prečo sa bojíš a chceš čakať do 32tt? šak maly je vitalny a čuly 🙂
garicka
24. sep 2009
hej len mňa štve ten môj krčok a dilatácia.... neviem ako veľmi vážna tá dilatácia je, zajtra sa spýtam dokiho. ale poradňa je až o pol jednej, ja dovtedy nevydržííííííííííííííím
garonka
24. sep 2009
dilatacia? to je asi krčok ale keby to bolo hrozne by si dávno ležala cele tehu v nemocke a ty si pekne doma

o ktorej ideš k dokimu?
garicka
24. sep 2009
o 12.00 z domu
garonka
24. sep 2009
http://www.e-kociky.sk/?54,tako-jumper-x-srdcia...

tak by mal vyzerať i naše vozítko a maju tam aj x lander aky chcete vy
garonka
24. sep 2009
a dokiho maš v moldave? či kde to?
garicka
24. sep 2009
v turni - to je asi 5 minút autom z moldavy
garonka
24. sep 2009
no ja sa načakam lebo som zvedava ako si dopadla, nakoniec prideš vysmiata ako vždy 😃 a aku maš poradňu? utz, či len tak? ja mam v utorok, bude mi robiť utz, a drahy ma meniny tak ak bude všetko ok namiesto Tobiho ostane Miško 😃 lebo v utorok ma meniny aby mal darček
garicka
24. sep 2009
môj doki nemá utz na ambulancii. ty ideš v utorok do šace? možno pôjdem i ja na utz a bude ďalšie rande x-)
garonka
24. sep 2009
idem si uvariť krémik na buchtičky :-p mňaaaaaaaaaaaaam
garicka
24. sep 2009
provokatérka ]-(
garicka
24. sep 2009
tak dobrú chuť 😉
inka28
24. sep 2009
dnes porodila kamoska chlapceka vTrnave cisarskym rezom bo jej za posledny tyzden malinky v brusku pribral pol kila :-o
garicka
24. sep 2009
ahoj inka a v ktorom bola tt? ty sa ako máš s drobcom?
valria321
24. sep 2009
ahojte tehulky ako sa mate...dnes som bola na poradni a všetko je zatial oki už je viac ako pravdepodobne že to bude dievčatko .....už by som ju cela držať na rukach a poriadne vybožtekovať🙂
inka28
24. sep 2009
my sa mame super,zajtra idem zobrat kocik co som kupila, tak sa tesim a drahy robi malinkemu izbycku alebo malinkej ja stale este totiz neviem co to bude ]-(
inka28
24. sep 2009
garicka kamoska mala termin za 2 tyzdne

Začni písať odpoveď...

Odošli