Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

stinka
11. jan 2010

AHOJTE 🙂

lulu4
11. jan 2010

stinka: som ti pisala akurat do tej druhej temy ze preco si nezmenis status zo snazilky na tehulku aby sme pekne videli ze k nam patris a v kolkom si tyzdni? 😀 mna do toho nic, to len v dobrom...

stinka
11. jan 2010

Lulu4.. písala som Ti tam.. že neviem kde si to mám zmeniť.. lebo to tam mám už 4 roky čo sme sa snažili a čo sa to 2x nepodarilo.. som v 18tt 🙂

lulu4
11. jan 2010

hore kde je interna posta ked sa pozries su aj nastavenia, tak na tie ked kliknes tak je tam snazime sa, cakame babo, tak kliknes na to a nastavis si termin poslednej MS a dlzku cyklu a pekne ti to tu bude pocitat ked si niekto klikne na tvoju fotku ale bude to ako u mna napr.. ked sa pozries rata mi tyzdne a ked sa postavis na moju fotku tak ti napise aj termin porodu...

stinka
11. jan 2010

LULU4 😉 ĎAKUJEM už sa tak stalo ...

garonka
11. jan 2010

lulu čaf 😀

lulu4
11. jan 2010

stinka: no vidis paradicka, zvladla si to 😀 krasne uz 18 tt len tak dalej

lulu4
11. jan 2010

Garonkaaa prislaaa neveriiiim 😀 😀

garonka
11. jan 2010

Leniiiiiiiiiiii ja tu straším od rana 😀 len tu všetky spia 😀
už si vybavila čo ti trebalo?

stinka
11. jan 2010

LULU4.. no hej dočkali sme sa tak hádam sme už za najhorším 😉

lulu4
11. jan 2010

Lucy?? to si mne napisala ze Leniiii 😀 😀 😀 Lebo ja som Lucifuk ako ty 😀 😀
Pisala som ti o tych tyzdnoch ako sa to rata vies mi poradit? kukni par post dozadu, asi na predchadzajucej strane to je... som z toho pako 😖

stinka
11. jan 2010

.. GARONKA.. to meno sa aj nám páči 🙂))

lulu4
11. jan 2010

stinka: ake meno myslis? mne sa paci meno Lenka, to je jedine zenske meno na ktorom sme sa s drahym zhodli keby cakame dievcatko 🙂 chlapcek by sa volal Vladko po ocinkovi 😀 na to neda dopustit to nemusim ziadne mena vymyslat...

garonka
11. jan 2010

joj lulu som sa poplietla 😀 😀 😀 😀 😀 ja som chcela napísať Luciiiiiiiiiiiiii jooooooj jooooj 😵

stinka no jooooooooooo ja som mala rada to sladke čudo vola sa Garone Bianco a Garone Rosso 😀

garonka
11. jan 2010

stinka ty asi myslíš meno pre našo babo? 😅 ja som už z toho šalena 😀

lulu4
11. jan 2010

Garonkaaa mas prepacene 😀 😀 😀 😀 😀
inak aj ja som sa ta chcela uz davno opytat podla coho mas prezyvku Garonka 😀 stinka to vyriesila za mna 😀

garonka
11. jan 2010

jaaaaaaaj LUCI 😀 😀 😀 😀 tu ten koň nahadzuje termíny o tyždeň skôr, ja som len v 35tt a tu mi svieti 36 😨

lulu4
11. jan 2010

ok ale kedy sa mi zacne 8tt? aby som si to vedela pocitat lebo 7.1. som bola v zacinajucom 7tt tak kedy budem v 8tt? vies mi takto poradit, uz odhliadnuc od kona, na toho teraz kaslime 😀

stinka
11. jan 2010

no tak už som prišla aj na to ako máš prezývku podla čoho.. a to GARONNE milujem aj ja.. síce sladké ale fajné 🙂
a myslela som meno bábätka .. chlapčenské sa mi páči Tobias .. len keď sa krpec nechce ukázať.. CHceme ísť na to 3D sono tak tam možno viac...

garonka
11. jan 2010

no vidíš vysvetlenie už je 😀
čo dnes budeš porabať? ja konečne požehlím ak budem vladať, inač stromček som len začala dolu davať tak ma to prestalo baviť tak dokončil drahy ale vysaval hodinu a pol som myslela že aj podlahu strhne a prach utieral hodinu no a čudujem sa že fňukal že mal pracovnu nedeľu 😎

stinka
11. jan 2010

LULU4 mne dr. vysvetlil, že vždy začínam nový tt vtedy kedy som mala menštr. poslednú.. chapeš.. napriklad ja som mala poslednu 10.9 to bol štvrtok tak teraz každý nový tt začínam vo štvrtok a aj mi to sedí zatiaľ celých 18tt.. ak sa mýlim tak mi to prepáčte ale mne to sedí... a cez internet si to nepočítaš? mne chodí e-mail vždy keď začnem nový tt

stinka
11. jan 2010

... neviem či si sa pýtala mňa GARONKA .. ale asi nie .. vy ste tu už zohraté 😀

lulu4
11. jan 2010

takze ty sa ides pustit do zehlenia??? no ja si idem umyt moju hlavicku makovicku a osprchovat sa lebo som este stale v pyzamku 😀 a potom musim utekat na druhy koniec BA za zubarkou lebo som menila poistovnu od januara a chce podpisat nejake dohody ci co, kvoli takej hovadine tam ist, a este na postu pojdem...
v stredu sa chystam na Soc. poistovnu povypytovat sa ako je to so mnou ci mam narok na tu vyssiu davku - rodicovsky prispevok, inak som ochotna sa este dat aj dobrovolne poistit to treba niekolko mesiacov pred porodom aby to vychadzalo... neviem vysvetlovala mi to kamoska ale som z toho jelen snad mi to vysvetlia

garonka
11. jan 2010

stinka

ja som bola v 18tt na morfo utz kvôli debilnym vysledkom z infekčneho, primar sa čudoval, že na taky utz je skoro väčšinou ho robia od 20tt, tam nam doki potvrdil, že asi to bude chlapec a naposledy sa ten beťar otočil chrbtom ale keby to nebol Tobík dievčenske nejako vymyslíme 🙂

lulu

vefi si to dajak nastavila sa jej opytam jak tu prikvitne, lebo dnes ma poradňu
skus si dať stranku www.premamy.sk tam nahoď udaje a vyjde ti presny týždeň v ktorom si ja mam ten ticker na skype aby ma neotravovali uchylkovia 😀

garonka
11. jan 2010

aj mne sa treba sprchnuť, umyť vlasky a ešte s havom vonku, ale ten zatiaľ chrape tak ja si lebedím v posteli 😀

stinka a to ako chodí na email to si sa niekde zaregistrovala?

lulu4
11. jan 2010

stinka: to by aj mna zaujimalo ako to to chodi na mail? hmmm? prezradis nam? 😀

stinka
11. jan 2010

LULU.. to dobrovoľné poistné si platím aj ja som zvedavá či mi pošlu toľko koľko mi majú a musíš si tam platiť minim. 270dní pred pôrodom.. ak nie si náhodou PN vtedy ak to splňaš Ti platia aj počas PN 😀

GARONKA .. no ja chcem strašne chlapca ani neviem prečo asi preto že doma máme samú babu malú ale nebude mi vadiť ani dievčatko .. meno máme buť Saskia alebo Natálka 😉

stinka
11. jan 2010

...Garonka.. ako si si to dala na SKYPE...?

adka1986
11. jan 2010

ahojte buduce maminky 🙂 ja som zase xorlava, nadxu som xytila strasnu, uz som vycerpana z toho staleho smrkania ☹ ale ine som xcela... xodila som doteraz k dr. Bohacikovej na Kramare, ale ta uz nebude ordinovat poobede, tak xcem zmenit doktorku... neviete mi niekto poradit nejaku dobru v Bratislave? kludne, ak mate niektora skusenosti aj s nejakymi sukromnymi klinikami, tak napiste mi, prosim 😉 dakujem pekne a prajem vam vsetkym krasny a prijemny dnik s usmevom na tvari 😀

lulu4
11. jan 2010

stinka: ako si si nastavila ze sa ti tie tyzdne tehotenstva posielaju na mail? to aj ja chcem take 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre