Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
18. jan 2010

rog, ale v našom prípade treba hladieť na financ. ja budem znova robiť dvanástky, ale pred nočnou deň volna a po nočnej dva dni volna. takže aj drahý bude môcť zarábať popri 😝

rogerka
18. jan 2010

hej, myslela som garonku 😀 uz by mohla byt doma 😒

mirka12011
18. jan 2010

nechapem ako v ktorom stadiu? segra bude krstna 😀 tie veci som akoze nevidela 😅
no garonka isla k doktorovi ale kto vie ci uz aj nezaspala po navrate domov?

vefi89
18. jan 2010

jáááj, ja som myslella, že je tehotenstvo nákazlivé 😀 😀 😀

mirka12011
18. jan 2010

rogi vsetci sme vedeli na koho narazas :D

mata1001
18. jan 2010

ahojte baby cipky prestali ucinkovat znova vraciam ostosest 😝 😝 😝

vefi89
18. jan 2010

maťka a nemôžeš Smectu???

mirka12011
18. jan 2010

no vidis mati hihi a si tam kde si bola 😅 mne nezabrali vobec tak chod za doktorom ta posle na infuzie...

rogerka
18. jan 2010

jane, tak to by malo byt ok 😉 ja tiez verim, ze ti vsetko sadne 😉

mirka12011
18. jan 2010

vefi no tak nedbala by som keby segra bola tehu tak o rok moze rodit hi aby som si uzila aj dalsie male mimco no uvidime 😅

mata1001
18. jan 2010

vefi a ona pmoze?

mirka ze hi hi aka si zla 😀 😀 😀 😀 nejdem ja na infuzie.zase to vracanie nie je az take zle...

rogerka
18. jan 2010

vefi, uz mas pediatra?

vefi89
18. jan 2010

aspoň by sa deti prehrali v piesku a vy by ste si mohli nachíľ oddýchnuť 😀

čo dnes papáte?

vefi89
18. jan 2010

rogi, mám, tu na lazoch je len jeden, takže do roku a pol vydržíme u neho, aby som nemusela do mesta s malým pod chvíľou behať. a potom, keď sa skončia očkovania a tieto veci, tak pôjdem do mesta a nájdem iného pediatra..ale ešte som sa ho nepýtala, či nás zobere, ale hádam hej 😅 ..ty máš??

rogerka
18. jan 2010

no to si sa mala co spytat 😀 ja papam vsetko do radu 😀 mam bodovu dietu, co vidim (alebo co spomenu v telke) to zbodnem 😀

mirka12011
18. jan 2010

mati nieje to nic hrozne len ked som chodila ja tak ked mi tu infuzku dali tak som myslela ze sa toci svet akolo mna 😉 ja sa neposmievam ja som vcera jedla len 2x a to aj tak som nic neudrzala 😎 tak ja isto sa smiat nebudem viem co to je....

vefi89
18. jan 2010

myslela som na obed...ale si to super napísala 😀 😀 😀 koľko si pribrala??28??????

mirka12011
18. jan 2010

vefi ryzu s maskom na stave mnam fajne bolo a udrzala som to v sebe zatial 😀

vefi89
18. jan 2010

maťka, to ti obalí žalúdok a potom by si nemala vracať. to sa predpisuje aj malým deťom, len si nie som istá, či sa to môže tehu...ale v lekárni ti isto povedia 😉

rogerka
18. jan 2010

uz mam, len ta lekarka o tom este nevie 😀 v stredu mava poradnu pre male deti, tak som sa tam chcela stavit. my mame zdravotne stredisko hned za oknom. na muzskom wc nemaju zamalovane okno, tak obcas vidim, kto tam cura 😀 😀 😀

mirka12011
18. jan 2010

mati alebo zazvorove lizatko pytaj ja som to neskusala ale je to novinka...

vefi89
18. jan 2010

mirka a dokedy? 😅 prepáč, som hnusná 😨
ja idem robiť krokety. som si dala krumple variť

mirka12011
18. jan 2010

rogi uch to mas teda zabavu 😀

vefi89
18. jan 2010

rogerka 😀 😀 😀 😀

barbyes
18. jan 2010

a mňa bolí príšerne hlava. už to trvá od soboty a nechce to prestať, asi ma trafí. včera som to už nezvládla a dala som si tabletku- ibalgin 200 a dnes už preto nechcem radšej nič. ale už mi je zle aj od žalúdka z toho. poraďte čo mám robiť? a myslíte, že ten ibalgin je OK, mne to poradila v lekárni, ale mamina ma sprdla tak teraz nevie, dúfam, že som tým neublížila drobcovi ☹

vefi89
18. jan 2010

barbyes, ibalgin nesmieš!!!paralen treba, ten neuškodí

mirka12011
18. jan 2010

vefi co dokedy?

vefi89
18. jan 2010

dokedy to udržíš 😅

mirka12011
18. jan 2010

😀 aha ty potvora 😎 tak to neviem hih snad hodinu 😅

vefi89
18. jan 2010

aspoň nepriberieš.... 😀 😀 ale to ťa dáko dlho drží 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre