Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
4. feb 2010

dobre ranko
ja som z akože poradne doma moja doktorka ježibaba zas neprišla kurnik šopa a to mi treba vysledky na zajtra do nemocky zabila by som juuuuuu
tak sa tam musím trepať rano o siedmej vezmem vysledky niečo načmara do tehu knižky a hajde do nemocky na CTG a prietoky a mam takeho tušaka, že ma primar tam necha ah jaj

garonka
4. feb 2010

rogi čauko 😝

rogerka
4. feb 2010

cauko gari 😉
vyprdni sa na nu, nechod tam zajtra, co ked zas nepriede??? 😕 oni si z nemocnice zavolaju, nerob si stresy zajtra rano 😉

garonka
4. feb 2010

rogi hlavne, že sa tam musím trepať lebo v knižke poznačene ako dnes poradňa a ona nepríde zas krava, ja sa tam rano pekne prejdem to mam za rohom 😕
tak budem relaxovať cely deň
a ty čo dnes sama doma?

rogerka
4. feb 2010

sama doma ☹ ale zajtra mozno drahy zostane doma, nech si ho este trosku uzijem. cez vikend pojdeme k nasim, mama ma narodky, tak by to nebolo ono...
pocuj, gari, to aby si si vzdy rano zavolala, ci sa ti oplati zavazovat snurky kvoli tej tvojej jezibabe 😀

garonka
4. feb 2010

rogi ešte šťastie že tie šnurky viaže mm lebo keby ja tak strigu zastrelím 😀
i ja som sama doma s havom, a budem cely deň ležať v posteli aj pyžamo som si obliekla 😀 krásnu žirafkovu nočnu košeľu 😀

rogerka
4. feb 2010

jeeej, zirafy mam rada 😀 ja mam zirafkove pyzamo, zeby som sa sla s tebou zladit 😀 😀 😀

garonka
4. feb 2010

ja mam take pyžamka asi 5ks 😀 😀 😀 😀

rogerka
4. feb 2010

ja jedno, inac aj svokra ma zirafkove 😀 ja mam modro-zelene a ona ruzovo-zlte, no sranda 😀

garonka
4. feb 2010

čooooooooooo to aj svokra take oblečie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

čo dnes varíš? ja mam bryndzove halušky mňam porcia ako pre škôlkara ale aspoň niečo 😅

rogerka
4. feb 2010

no, ona je uplne v poho 😀 ziadna pristarla babka doprdena, duchom je stale mlada 😀
ja dnes nevarim, vcera vecer som varila a mame aj na dnes. kuracie prsia zapecene so sampinonmi a smotanou + ryza 🙂 aj tak mi nechuti jest v poslednych dnoch, aj teraz hladujem, nemam na nic chut 😒 dufam, ze sa takto moje telo pripravuje na prcka uz cez vikend a nebudem musiet na dovolenku do nemocky 😀 vcera som uz mala take vselijake pocity

garonka
4. feb 2010

i ja dnes akosi nemam chuť na jedlo a to som sa v poslednych dňoch doslova prežierala 😀
tu mam pri sebe suchy rožok a dve jablka no ako nato pozeram nemam ani chuť ale babo musí jesť
take fajnove si uvarila? ja sa priznam nevarím vôbec ešteže drahy je činny do varenia, upratovania, nakupovania a žehlenia 🙂

janinna11
4. feb 2010

Ahojte kocky, tak uz som doma od lekara a prave ranajkujem 🙂

janinna11
4. feb 2010

Baby ako vas tak citam, vy cez vikend rodite.... najneskor do stredy bud. tyzdna.... uz sa tesite, ze??

rogerka
4. feb 2010

mna celkom bavi varit. vzdy som mala pocit, ze je to velka veda, ale neni 😀
tiez som sa prezierala za posledne dni, drahy ma uz prosil, nech tolko nepapam 😀 😀 😀 a teraz som stale hladna, lebo mi nic nechuti a aj ked nieco natlacim do seba, nechuti mi to, tak sa z toho nenajem a furt som hladna 😖
idem si dat aspon jogurt, nech mi neni zle 🤐

janinna11
4. feb 2010

Musim sa vam pochvalit, robil mi UZ a male mi kyvalo rucickou, aj prstiky som videla......... bolo tu ......................proste to najuzasnejsie, co som v zivote videla!!!!!!!!!!!!! 🙂

dugyna
4. feb 2010

caute baby vy tu ndes nejak skoro vsetky strasite 😉

elko ja mam kupila som si paradontax..ale ma z neho naplo..takze ..ho nepouzivam..ale mam tu ustnu vodu listerin..a celasok..a este si chcem kupit sensodine pastu

rogerka
4. feb 2010

ahoj jani 😉
ja mam z toho take zmiesane pocity. niekedy blba nalada, ze v pondelok musim na nutenu dovolenku a inokedy sa zacnem tesit na mimco, len tak, z nicoho nic, no proste cvok 😀

janinna11
4. feb 2010

mame uz 39.9mm, rastieme, sme o tyzden vacsi, Srdiecko bije, tak som stastna 😀
Ale mam si zavolat na genetiku, dal mi aj spravu, ze kede robim s chem. latkami, ze bude dobre ma sledovat a dal mi spravu aj pre zamestnavatela a o take dve hodky idem do prace a oznamim im to, co vy nato?? Myslim, ze uz je cas, som 10tt+2, hmm?? Aby som nemuslea na sluzobky a robit testy a tak....

garonka
4. feb 2010

ja neznašam varenie skôr som na pečenie kolačikov mňam 😵
mm zas varenie doslova chytilo rad experimentuje a ešte sa nestalo aby uvaril niečo čo sa neda jesť 😀
ja som do seba natlačila seven days croasant a jogurtove mlieko 😅

veci pre babo maš zbalene ako pôjdete z pôrodky domov?

dugyna
4. feb 2010

janine gratulujem..ja viem je to uzasny pocit 😉 to aj nam s drahym sa stasne paci ked moume na malinke kukat 😉

janinna11
4. feb 2010

Ahoj Dugy a pomaha to?? Lebo aj ja sem tak 😕 😲 pluvnem krv, ked cistim zubky. Ja som dlho pouzivala meridol pastu, ta je na paradontozu, ale najviac mi chuti zeleny elmex, draha, ale chuti jak hasllerky a aj ustnu elmex puzivam, tiez zelenu, ale neviem, ci pomaha...

Rogi, to je asi normal, ja mam take stavy posledne 2 tyzden bezne, po veceroch mam depky a cez som plna energy

janinna11
4. feb 2010

*cez den* to malo byt 😉

janinna11
4. feb 2010

Dugy dakujem, bolo to uzasne, na 4cm telicku vidiet prstiky na ruckach a nozickach, ta priroda je uplne ze skvela a uzasna, no neopisatelnaaaaaaaaaaaaaa 😀

janinna11
4. feb 2010

Garonka a radsej robis zakusky, alebo klasiku, ze pecene buchty, strudlu, kysnute zaviny...??? Ja to milujem, zakusky moc nemusim...

rogerka
4. feb 2010

jani, super spravy, uz ste taki velki 🙂 a to potvrdenie daj zamestnavatelovi co najskor 😉

janinna11
4. feb 2010

kocky musim si ist nieco pod zub este urobit, nejak nemam dna........ 🤐

garonka
4. feb 2010

jani super spravičky 😵 😵 😵 😵

garonka
4. feb 2010

jani skôr zakusky take kolačiky na posedenie, buchty su pre mňa pracne 😅

rogerka
4. feb 2010

gari, susen ma uz vsetko nachystane, len na seba akosi neberiem ohlad... rano som narychlo dala prat, som si vcera kupila podprdu, ked ma doki poslal v pondelok do nemocky, toto manzo bezomna nekupi 😀 tak teraz periem a ked sa vsetko posusi, nech sa mimco pyta 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre