Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
9. feb 2010

garonka nic v zlom ale tak mojej svokre treba 😝 .. odisla z it ked sme sa pohadali..a kym sa neospravedlni nepohnem ani prstom pre nu..nech si po nu ide jej synacik..

miroslava89
9. feb 2010

garonka a rana po sekcii nemusi tak velmi boliet ja ju necitim vobec ani som nejako extremne necitila

garonka
9. feb 2010

mirka svokra je zrejme tvrdohlava tak nepovie prepač asi nie? moja sa uplne pohoršila čo už 🙄

miroslava89
9. feb 2010

garonka bud povie alebo sa moze pratat na slovensko..

preco sa pohorsila??

inac my sme sa pohadali na somarine.. na uplnej volovine.. natom ze som poslala spat manzela prec zo spalne..a ona hned na mna zacala ze mam svoje ze s nim budem mat decko budem z neho moct tahat peniaze tak ho nepotrebujem uz a tak dalej ☹.. na tom sme sa pohadali..
a ja som ho vyhnala len preto aby sa vyspal lebo posledne tyzdne som brutalne chrapala

elko69
9. feb 2010

ahojte babule tak sa hlasim opat,dnes sme boli u lekara a povedal ze nase babo ma zvoncek takze to bude chlapisko po tatovi zevraj :D a ma aj peknu vahu ze 429 g :D hovorim - po tatovi 🙂))

mima89
9. feb 2010

bay zdravim vas 🙂
elko nejako ti chlapci prevladaju no ja dufam ze budem mat malu princeznicku, budem to az bud tyzden vediet.. 😉
a inak chcela som sa vas spytat ci si date pichnut epidural ja silno rozmyslam ze ano, vsetky to zatial chvalia tak co vy na to hm ?

elko69
9. feb 2010

mima no ja som mala pocit ze dievca ajmi to vyslo v cinskom horoskope a asi teda nie,ale nevadi hlavne ze je maly v poriadku a nic mu nieje...ja som nad tou epiduralku nerozmyslala neviem akosik skor asi nie ako ano..uvidime...

miroslava89
9. feb 2010

elko krasna vaha🙂

ja idem po tu bestiu co si vravi moja svokra... nenecham predsa jej priatela mrznut..
zatial sa majte..

lucy1990
9. feb 2010

Ahojte, jeej, elko gratulujem ku chlapcekovi, ocino ma urcite velku radost 😀

garonka
9. feb 2010

mirka to su svokry budu sa miešať do toho do čoho ich nič
moja začala robiť somariny to je na dlhy roman naposledy mala reči, čo som zač keď ja nevarím, neupratujem, nežehlím a zdieram svojho muža, bože a to on sam mi ponukol aby som odychovala nenamahala sa on porobí všetko
naposledy som jej tak urobila zle, že som vyprala ich šaty na 1000 otačok a take pokrčene by ani najdrahšia žehlička pradlo nevyluxovala tak jej treba pre ten jej jazyk
a drahy sa ťa ani nezastal?

lucy1990
9. feb 2010

Mima, ja to mam este sice daleko, ale epiduralku si urcite zaplatim... 😉

elko69
9. feb 2010

mirka dakujem,no bude to asi chlapisko po tatovi :D

lucy dakujem tiez,tatino sa este neozval je v praci a bohuzial jeho praca nedovoluje mobil pri sebe mat a cakam kedy si aspon sms precita...

garonka
9. feb 2010

elko gratulujem k pinďurovi 😀

miroslava89
9. feb 2010

garonka drahy sa ma ani nezastal raz na nho zvrestala tak sklopil usi postavil sa do kuta a bol ticho..

elko69
9. feb 2010

garonka dakujem este uvidime co povie 3D bud.pondelok :D

baby a to viete ze vo vseobecnosti su svokry - ako manzelove mamy horsie ako svokry nase mamy voci nasim muzom??

mima89
9. feb 2010

lucy a nebojis sa komplikacii? a inak ty uz vies ze budes mat dievcatko?

lucy1990
9. feb 2010

Elko, u nas to je naopak, ja nemozem ani makke f povedat na svokru..zato moj mm si uz dost vytrpel 😔

liv1
9. feb 2010

elko gratulujem ku chlapcekovi 😀

ahojte babulky. prave som sa vratila z poradne, a vyzera to ok, aj ked teda Dr nic nehovorila. Ja som sa akurat pytala ako dopadli prve krvne testy, ze dobre.
ale som smutna ze neurobila ultrazvuk a nechapem preco. vsak robila mi v 8tt, tak som myslela ze aj teraz. vam robili ultrazvuk v 1. trimestri tiez len raz?

lucy1990
9. feb 2010

Mima, bojim, ale tak keby som sa vsetkeho bala..nakoniec mozno pojdem cisarskym 😝 aj ked to by som chcela ako poslednu moznost...chcem to mat zaplatene, a uvidi sa, ci sa mi stihne pichnut, a ake budu okolnosti...a ano, bola som na krvi v genetone, tam mi zistili v 10 tt ze cakam dievcatko 😉

garonka
9. feb 2010

elko jo presne tak
moja mamina doslova môjho muža žere ta ho zbožňuje neda na neho dopustiť aj na vianoce mu kupila dva pulovre i rifle a ja som si od svokry zaslužila kozmetiku ktoru nepoužívam 😠

liv1
9. feb 2010

a mimochodom povedala mi ze som nejaka uzulinka 😠 dalej sa nevyjadrovala...
no vidim ze sa budem musiet popytat svokra, ten mi viac povie asi 🙂

garonka
9. feb 2010

liv jo ešte budeš mať utz okolo 24tt myslím, potom okolo 30tt a potom 36tt a medzitym ak ťa nepošle na morfologicky utz 😉

liv1
9. feb 2010

gari dik za odpoved. hm, tak to si pockam do toho 3D na ktory ma poslala... mam tam ist za 2-3 tyzdne.

liv1
9. feb 2010

no a teraz pozeram, neviem co to je ale nezaškrtla tam 3D, ale že "ultrazvukové konzílium" že by to bolo to morfo gari?

lucy1990
9. feb 2010

Boze mna zeru take doktorky, co nic nepovedia...ako keby sme boli vystudovani doktori vsetci 😒

elko69
9. feb 2010

lucy1990 jako ani ja si nemozem stazovat ale moja mamina je uplne ze enonuno na manzela ,len to hovorim tak vo vseobecnosti ked tak citam u ostatnych bab a tak co som pocula :D

liv mne robil prvy ultrazvuk v 12 tt a az teraz v 21 tt takze asi tak....

garonka u vela pripadov to tak je.. 🙂

janulik83
9. feb 2010

Ahojte, chcela by som sa spýtať či je normálne keď mi príliš často tečie krv z nosu.. Som v 13.týždni, predtým som takéto problémy nemala, ale teraz keď mi skoro každý deň tečie krv z nosu, mám z toho obavu ☹ Máte s takýmto niečim skúsenosti? Ďakujem za radu..

bonsai
9. feb 2010

elko..blahoželám k chlapčekovi.. 😉

lucy1990
9. feb 2010

Janka, teraz mame v obehu viac krvi, vela babam krvaca napr. z dasien...ale tak spytaj sa aj svojho gynekologa pre istotu...nemas vysoky tlak?

pepppe
9. feb 2010

janulik to som mavala zo zaciatku ajj ja,,,skoro stale mi tiekla krv,ale neboj vsetko je ok,a po case to trosku ustupi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre