Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
12. feb 2010

sak to ze je tam dost byliniek zakazanych..ja zase mozem matu teda matovy caj..a aj ta tam tusim je uvedena...

dugyna
12. feb 2010

ani ja som nevedela ze je taka bylinka 😀
co inak porabate?
barby ty si este v praci?kukni tento link maju akciu http://bgnappies.blogspot.com/

elko69
12. feb 2010

dugy hihi vsetko je mozne :D :D :D

barbyes
12. feb 2010

nie, dnes som mala dovolenku, ale potrebovala som net aby som vedela čo zajtra tak som sa nanominovala k maminke 🙂

barbyes
12. feb 2010

ty si si ich objednala a sú dobré? a koľko by som ich mala mať? a ak bude druhé chlapček? chudáčik, to bude behať v ružových plienkach? 🙂

dugyna
12. feb 2010

barby nie tam som ich neobjednala..to len ukazujem ze maju akciu..a ak kupis jednu druhu mas zadarmo...a oplati sa to lebo to su take drahsie pleinky usetris 20eur...tak 2ks ruzovych plienociek prezije aj chlapcek..sak na tom bude mat oblecenie... 😉

dugyna
12. feb 2010

zajtra ti donesiem ukazat nejake plienocky 😉 aj jane chce vydiet 😉
najlacnejsie maju na www.plienka.sk
ale aj tu na inzerat na konikovikupis vyhodne..aj nepouzite

liv1
12. feb 2010

Čaute kočendy. Takže zajtrajšok platí fajn... Ale škoda že nejde lulu...

dugyna
12. feb 2010

no skoda ze ju zmohlo prechaldnutie..tak snad nabuduce bude moct..

a co bola si pokukat podniky?

barbyes
12. feb 2010

Ja Vás opúšťam, zajtra sa vidíme*pa Už som na tie plienky zvedavá lebo mám z toho hokej :-ň

liv1
12. feb 2010

lulu skoro sa uzdrav 😉

dugy nebola som, ale este pojdeme nakupit asi, tak to kuknem a dam vam vediet. ak teda pojdeme nakupit...

liv1
12. feb 2010

cau barby tak zajtra... 😉

dugyna
12. feb 2010

xixi ok tak zajtra ich uvidis ja uz mam vlastne skoro vsetky com som chcela..a rozmyslam ze kupim este tieto v akcii,,len keby nas objednalo viac na jedno meno usetrime na postovnom 🙂

dugyna
12. feb 2010

liv tak skus kuknut taku kaviaren oproti pokadniam myslim ze tak do zlta ci oranzova ladena..ci sa tam fajci..maju tam aj zakusky

liv1
12. feb 2010

dugy zda sa mi ze cervena je 🙂 . tam viem ze sa fajci. minule som tam bola vedla v coffee and co a az tam som to citila. a kamoska ze .. a nie si ty nahodou tehotna? a to ona este ani nevedela...
ale pre istotu to este skontrolujem keby nahodou.

dugyna
12. feb 2010

ono v cukrarni a cajvni sa urcite nefajci..ale kde take nieco najst.. ☹

garonka
12. feb 2010

vefiiiiiiiiiiii si tu? 😵

vefi89
12. feb 2010

radšej nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka84
12. feb 2010

cau lusy aj vefi

garonka
12. feb 2010

no len sa neschovavaj heeeeeeeeeeej? 😀 😀 😀 😀

dugyna
12. feb 2010

aha jak sa zrazu vsetky vynorili..a kde ste boli???hm???kde sa flakate?? 😀 dostenete neospravedlneny cely den..za dnesok

gari tak ako????

leni aj ty ides zajtra ze?

vefi a preco si tu radsej neni?

lenocka84
12. feb 2010

dugy nie, idem na karneval

lusy ako? uz si kludnejsia?

dugyna
12. feb 2010

jaj takze ani ty nejdes? ☹ a nebola si teraz nedavno na karevale?

garonka tak pis ze co ti povedali a ako a vsetko sme zvedave..aj rogerka.. 😉

garonka
12. feb 2010

leni troška anoooo len troška ale som ostala sama doma lebo drahy musel do roboty ešteže mame net ošalila by som sa 😒

garonka
12. feb 2010

dugy už trocha lepšie, v pondelok idem na príjem a v utorok cisarak i lenka vam pisala 🙂

tak maly bude mať datum narodenia 16.2 🙂

liv1
12. feb 2010

leni skoda... ale karneval si uzite. 😉

lenocka84
12. feb 2010

dugy ano vcera, a zajtra je dalsi

liv uzijeme, urcite

garonka
12. feb 2010

leni a mňa pozvali na poľovnícky ples 😀 ešte pred mesiacom a vydržala som
tak sme sa s drahym smiali že pôjdeme a urobím šou lebo ja? a na ples ? a v 9 mesiaci sranda? jedine mech by mi bol dobry 😀

lulu4
12. feb 2010

leni: teba tie karnevaly nejako chytili za srdce, ale musi to byt super atmoska s malymi krpcami v maskach a to vy dospelaci mate tiez masky ci ako?

liv: dakujem za zelanie, no hadam to tak bude... ozaj ma to mrzi lebo som sa na vas tesila ale co narobim..... ved mi pekne napisete ako bolo, budem sa tesit 😵

elko69
12. feb 2010

garonka tak ty uz budes mamina konecne v utorok??super!!!tak potom sa ozvy ked budes domena...aspon nejake pozitivne spravy za dnesny den..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre