Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
14. feb 2010

inak baby vcera niektora na stretku spominala kocar x-lander takze tu je link www.o-baby.de maju kocare lacnejsie o dost ako na slovensku...vraj az o 100-150eur..a postovne je udajne len 10 eur..co je super

vejula
14. feb 2010

jeeej krásne tie mládatka aj ked niektore som si len tipla čo asi je 😝

elko69
14. feb 2010

waw tak aprilovka uz to ma jedna za sebou :D no super hlavne ked je mala v poriadku ....

ja neviem ja som fakt nejako nad tym neuvazovala,a donedavna som o tom ani nevedela, a sak to babo ked rastie a plienky su podla vahy to co budem kupovat kazdy mesiac aebo dva ine - vacsie?lebo sa mi to zda dost nakladne... na 1 ks to kolko stoji cca????

dugy a to malo aky vyznam volat 112 ked nerodila?co sa bala ze porodi,alebo do niecoho aj vrazili a sa nejako buchla do bruska????nechapem... 🙂

dugyna
14. feb 2010

veji aj som pri niektorych len tipovala 😉
dnaska tu je nejako ticho..a to sa uz od zajtra budem musiet zacat ucit na statnicu a moj cas traveny na koniku sa zmeni na minimalny ☹

jankaa15
14. feb 2010

dugyna - dakujem som si to nejak na rychlo ani nevsimla,,,
akého mate zatial valntinka?

dugyna
14. feb 2010

neni zac jani..vidim ze uz aj fotecku si si dala.. 🙂 taku peknu havraniu 🙂 😉
valentina pekneho ..mna uz posledne dva dni drahy prekvapoval kazde rano 😉 raz ma cakali ranajky na stole s tulipanikmi v kvetinaciku so srdieckami a vcre ma cakali ranjaky a drahy malinkej kupil rifliky tricko topanocky a letne dupacky 😉 a valentinkovat budeme ked pride z prace
a ty mas akeho valentina?

lenocka84
14. feb 2010

čaute
ako sa tu mate?

dugyna
14. feb 2010

cau leni..dobre a ty?co si dnes porabala?

lulu4
14. feb 2010

ahojte kočendy, tak co spomenuli si na vas drahy? my sme vcera tiez trosku nakupovali a neodolali sme, som pisala uz vcera ze sme v tescu kupili tie disney dupky zelene so psikom Pluto 😀 tak sa z nich vytesujem....
drahy mi vsetko mozne kupil v tescu vcera tak som nechcela uz kvetinky ani nic... sladke mi teraz neberie tak pohoda...
choroba mi este stale neprechadza, doobeda sme varili spolu, masovy vyvar s rezancami a zapecene bravcove masko s kyslou smotanou a ryza, som si poobede aj pospinkala s drahym, teraz pozeram Sofiinu volbu na DVD

dugyna
14. feb 2010

ahoj lulu 😉 ja cakam draheho za chvilku pride z prace valentinkovat budeme za chvilku 😉
dnes som kupila super frote plachticku na gumicku malinkej do postielky zltu s dalmatincami 😉 za 5,99
a uz si pofotila vecicky do albumiku?

lulu4
14. feb 2010

dugy: jeej a kde si kupila taku peknu plachticku? no este som nefotila, budem musiet, pridam tam fotecky z UTZ zatial co mam, brusko si cvaknem a hodim tam aj tie dupky, uz ma to taha nakupovat pre malicke ale pockam aspon po svadbe v aprili to uz bude potom cas a uz budem aj v takom tyzdni ako ty tak to sa mi uz nebude zdat take divne.... a som spominala starkej ze som kupila tie dupky a ona ze sa kukne tiez v tescu ze by mi kupila nieco do zlta neutralne kedze nevieme pohlavie tak som zvedava.... len nech sa zacinaju vecicky zbierat 😀
ty si inak dobre vystriehla este ten geneton, teraz s tou cenou to uz prehanaju 😢

vefi89
14. feb 2010

dugyna a kedy ti príde priateľ???

garonka
14. feb 2010

vefi 😵

vefi89
14. feb 2010

čoo???choď už jesť, lebo to bude studené 😉

vejula
14. feb 2010

ahojte kočky, ako???? Valentínska nálada v plnom prude? No my moc niesme na takéto veci ale tak snažíme sa byť na seba dobrý aspon, to uplne stačí, boadaj by to vyšlo celý den.. Klop klop.

vefi ty čo japrv ti hrozil predčasný pôrod a nakoniec ešte aj prenášať budeš. A ja som ťa tipla že porodíš prvá z našej trojky... Ale tak sa mi zdá že to bude presne naopak ako som si myslela 😅

garonka
14. feb 2010

vefi najprv ma vola a potom mi pride povedať naj počkam lebo varil prve havovi 😀

vefi89
14. feb 2010

pes prednekší ako ty???prúúúúúser 😀 😀 😀

vejula, to je oto, že tipovať sa neoplatí 😀 😀

ale mám pocit, že dnes už porodím 😀

dugyna
14. feb 2010

lulu v tescu..drahemu som povedla ze ma este jednu kupit 😉
vefi kazdu chvilku..lebo z prace uz prisiel..len este isiel do tesca 😉 tak ho cakam
a co ty ako si valentinkovala?

gari ty kde si bola cely den? nejak zanedbavas konika ☹

vefi ako vies ze ma ist gari jest?co ste spolu volali 😉

veji mne to zatial vychadza prva rogi...a posledna garonka..vefi sa este musi stihnut zmestit medzi ne 😀

akurat som pisala rogi tak som zvedava

garonka
14. feb 2010

dugy bola som u maminy na obed mňam
a nejak som pc nezapinalaaaaaaaaaaaa
ale rano sa ešte ozvem 😉

dugyna
14. feb 2010

vefi tak zeby predbehnes rogerku, a z cohoi mas taky pocit mas bolesti? voda odtialka? 😀
tan nas pes ma dnes nasral..tak ani valentina nedostal a cely den musel lezat na ten svojej postielke..a nevsimala som si ho

rogi pise..ze garonke drzi palce na UTa ze bude na nu mysliet..a ze ona zatial nic takze zajtra jej idu vyvolavat..

garonka
14. feb 2010

dugy jej diky a to ju nechaju rodiť prirodzene? bože

dugyna
14. feb 2010

a sak si beries aj do nemocky pocitac nie?

jaj baby to je tak super ked malinka kopka..sa vzdy tak tesim ked kopka 😉

garonka
14. feb 2010

dugy zajtra asi nie ale na ostatne dni ako mi bude tak poprosím draheho aby mi pc vzal lebo sa zblaznim bez toho 🙂

vejula
14. feb 2010

no dugy tebe to vychádza ja som rogi tipovala ako poslednu lebo hovorila že malý je ešte vysoko tak si hovorím že kým klesne ajajaaaj no a mi to tým vyvolávaním prekazili 😠 Ale nie 😀 😀 😀 To len tak zo srandy jasnačka že je jedno kedy hlavne nech je to rýchlo a detičky nech su zdravé 😉

liv1
14. feb 2010

Caute kinderka.

dugy neviem ci hovoril niekto este o inych kocikoch, ja som hovorila o Concord fusion ci nahodou nepoznate niekoho kto ho ma ci je spokojny. 😉

Tusim tu dnes vsetci mali bud kura, zemiaky, alebo kyslu kapustu. My sme mali vsetky tri. Mnam 😀

liv1
14. feb 2010

si viem predstavit garonku ako koji maleho a tuk tuk do pocitaca 😀 😀 😀

lulu4
14. feb 2010

liv: ver tomu ze to tak aj bude garonka bude stale tuk tuk do klavesnice s nami na konikovi verim tomu 😀
a my sme mali bravcove zapecene s kyslou smotanou, takze my sme boli dnes vynimka, kura sa nekonalo 😀

vefi89
14. feb 2010

ja som robila lokše s kapustou a pečienkou 😝

vejula
14. feb 2010

pripájam sa ku kuraťu 😀

lin concord je velmi dobrá značka ale aj parádne drahá... Ale ak na to máte tak odporučam 🙂

vefi89
14. feb 2010

kuracia diéta 😀 😀 😀 liv to vystihla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre