Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
15. feb 2010

leni takze taka normalna navsetva 🙂

lulu my sme boli na toho avatara..je to super zazitok 🙂 a neni skoro sak cas utecie raz dva..tak si v klude pomalicky nakupuj vecicky 😉
neboj rogi pisala ze hned ako sa nieco zmeni tak da vediet a ja to sme hned napisem 😉

lenocka84
15. feb 2010

jj uplna klasika
a ja aj tak idem vo stvrtok ku nasim, piatok kuk porodnicu

dugyna
15. feb 2010

leni tak si spravis pekny vylet,a dufam ze si vyberies porodnicu kde budes spokojna 😉

inak dnes som bola prekvapena ze kolko casopisom vydavaju pre mamicky..tak som tusim aj vsetky kupila..precitam a sa rozhodnem potom ze ktory stoji za pravidelnu kupu a citanie 😉

lenocka84
15. feb 2010

ja v to dufam
vejula tam bude rodit skor, tak potom sa uvidi
a ked bude zle tak zmeniiim

dugyna
15. feb 2010

tak to mas leni super vejula oskusa a ty sa potom este rozhodnes 😉

janinna11
15. feb 2010

Ahojte zienky, ako? Este sa nezberate do perin?
Ja som si zdriemla asi 20 minut a ako som sa zobudila je mi zle, asi ti gumkaci pojdu do wecka...

janinna11
15. feb 2010

Dugy som si prave pozrela foto, krasne vecicky, uplne ze uzasny ten pink kabatik 🙂

dugyna
15. feb 2010

janina a zazvorovy cajik si neskusila?

janinna11
15. feb 2010

nie, nemusim ho, ale ak by mi pomohol, asi by som mala, zajtra kupim

dugyna
15. feb 2010

skus si kupit ten koren..nie suseny

janinna11
15. feb 2010

fuuuu Dugy, mne je zo zazvoru na nic... strasne mi to smrdi... a neviem si to predstavit pit.. ale mozno sa na to odhodlam,,, 🤐

evikkkk
15. feb 2010

ahojte, tak som tu len tak kukla, janina je ti zle?kup si Ginger-zazvorove tabletky, ja som to jedla ked mi bolo na vracanie, z kazdeho jedla ma natiahlo, a potom bolo dobre, vyskušaj, poradila mi to jedna mamička, ta už ma babätko

dugyna
15. feb 2010

fuha jani tak to ma mrzi 😒 mne chuti..ale kazdemu chuti nieco ine

janinna11
15. feb 2010

evikkkk dakujem, vsak mne doteraz nebyvalo zle, to len posledne uz takmer dva tyzdne, nechapem, prave teraz uz by nevolnosti mali prechadzat....

elko69
15. feb 2010

ahojte babule tak dnes sme boli na 3D je to super!!odporucam..mame potvrdene ze jeto chlapec..foto mam v albume...

evikkkk
15. feb 2010

jaj, no mne bývalo zle prvé dva mesiace teraz som 10tt, uz mi to prešlo, ale chut do jedla ma este nenavstivila, dufam že sa mi vrati.

dugyna
15. feb 2010

ahoj elko super tesim sa stebou 😉 my smeboli este na 3D v 16tt, a na druhe ideme v marci 😉 sa tesim

evikk ahoj a nechces si dat do pasu..ze v ktorom si tt? 🙂

elko69
15. feb 2010

dugy uzi si to,jako moj drahy je jak kamen ale ked videl maleho na obrazovke ledva sa ubranil slzam a ked dostal foto do ruky mal cervene ocka a ja s nim....je to krasne vidiet to... 🙂

evikkkk
15. feb 2010

lepsie?, no lekar mi povedal že to 10tt

dugyna
15. feb 2010

elko diky..je to krasny zazitok boli sa na tom prvom s drahym..a je to uzasne 😉

liv1
15. feb 2010

elkoooooo to je kraaasne jeeeej 😀 😵

elko69
15. feb 2010

dakujem baby...strasne sme sa na tento den tesili....som rada ze uz som ho videla konecne...skoda ze moj lekar nema to 3D ale tak hlavne nech je v poriadku malinky nas...a uz podrastol,mal 480 g...

liv1
15. feb 2010

jani prosim ta ako mozes zostat kludna v tej teme koureni v tehotenstvi? by som ich skrtila 😀 😀 😀

elko69
15. feb 2010

no nic musim ist uz haji bo o 7 musim byt v praci uz... ☹ nechce sa mi...dobru nocku

aj vam uz prajem nech vidite znovu vasich drobcekov tak ako ja dnes...sa na tie foto dokazem kuk stale..hihi je to krasny pocit pokazde asi aj na 2D...

liv1
15. feb 2010

bru nocku elko 😉

elko69
15. feb 2010

dobru nocku...

janinna11
15. feb 2010

Liv to vies, ja som si povedala, ze sa nemienim stresovat a rozculovat, lebo Bublinke to neprospieva (a to som inak dost vybusna), ale teraz ma fakt dokaze vytocit malokto a maloco. Takze sa zatial snazim ...a dari sa mi. Vies, hlavne ze dievca sa snazi o tehu a fajci, vsak ja som tiez fajcila, ale uz 3 mesiace pred // som brala kys. listovu, mala som zvyseny prijem Cecka, co zvlast fajciary potrebuju a cigy som obmedzila minimalne na polovicu a ked som bola s drahym, takmer som nefajcila, max 2-3 denne. Nechapem aj tych lekarov, co hovoria zenam, ak ste fajcili 20-30 denne, nie je dobre teraz prestat... tak fajcite, normalne som skoro odpadla, ze kolko lekarov, tolko nazorov. ...
Ja by som si strasne vycitala, keby som pocas tehu fajcila...

janinna11
15. feb 2010

*fajciari, sorry za hrubku... to ta tehu demencia, ja inak slovencinu milujem 😀

janinna11
15. feb 2010

Kocky idem hodit sprchu, ale asi sa este stavim, nechce sa mi totiz spat 🙂

dugyna
15. feb 2010

elko dobru noc

liv aj teba rozculila ta kocka s elektonickou cigou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre