Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
16. feb 2010

jani nie ta trojkolka

ten druhy je dorjan prestige

mirka12011
16. feb 2010

ale ja mam domcek foteny od 18tt ale moj mobil mi nechce dat fotky z mobilu do compu len fotky z compu do mobilu uz som sa stazovala kamosovi co ma taky isty mobil a jemu to robi to iste tak sme dvaja asi dementny hihi

lenocka84
16. feb 2010

a to co mas za mobil?
a cez bluetooth?

janinna11
16. feb 2010

Leni ja som tiez rozmyslala nad podobnym typom, ma rozne predne a zadne kolieska, tie zadne su iba nafukovacie, myslim. taketo typy sa mi zdaju celkom fajn, skor ako tie trojkolky, hoci trojkolky sa mi velmi pacia, neviem ake je to prakticke a stabilita a tak....ja uprednostnim sportovy kocar, s drahym uz teraz myslime na to, ako budeme aj s mimi chodit na dlhe prechadzky, nie prave po najlepsich terenoch... takze urcite sportovy, najlepsie univerzal farba- cerveno-cierny, to milujem, klasika... 😀 a trojkombinacka... 🙂 aspon

mirka12011
16. feb 2010

ja mam dotykov LG ale idem si po dalsi ja mam 2cisla a skusim tam preposlat a dat do compu v notebooku nemam bluetooth treba mi koleky nato...

janinna11
16. feb 2010

Leni ten darjan vyzera fajn, dobry vyber maju🙂 a aj ceny este ujdu 😖 noo..

lenocka84
16. feb 2010

jani trojkolky su super na blby teren, prave

ten darjan ma fajn cenu, za 310 aj s autosedackou je podla mna do pohody

mirka tak sa snaaaaaz

janinna11
16. feb 2010

Leni a neovladaju sa tie trojkolky tazko, vies, myslim, ci to nejde raz na jednu, raz na druhu stranu, predsa len.. nemam s tym skusenosti...ani moje kamosky nemaju ziadna 3kolku...

lenocka84
16. feb 2010

jani neviem o nicom takom, a okrem toho to predne koleso sa da zablokovat
ja som dnes bola baby siterka a mala som pri malom 3kolku a ani som to nevnimala

dugyna
16. feb 2010

mirka podla toho co si napisala tak mas len placentu dole..este este nepise ze by niekam zasahovala..proste ju mas len dole..cize je to v poho v tom zmysle ze ked je aj dole tak je to zatial to najlespie co moze byt 😉
a babetko mas ritkou dolu a postavenie II hovori ze ma chrbatik v pravo vzadu 😉 takze cisarsky mysli dr mozno aj koli polohe male..nielen placente

dugyna
16. feb 2010

a pise len ze zrelost palcenty je 0..to sa hodnoti..podla sona..ze ako je tom ..ked stupe termin porodu cislo sa zvysuje k 3, aj ked su zeny ktore rodia len s I..a zase niektorym predcasne dozrieva-starne placenta..a pise len ze je dole ..takze ako hovorim..pokial ti nezesahuje do branky tak je to uplne super 😉

mirka12011
16. feb 2010

ano dugy aj kvoli tomu ze mala zatial ide vonku nozkami uvidime na poradni ci sa placenta posunula alebo mala otocila hoc zatail ten pocit nemam kope vzdy na lavej strane dole pri pupku hihi mne kazala doktorka na sone aj gynekolog nezatazovat sa nic nezdvihat netahat nic takze proste nerobit a lezat...

liv1
16. feb 2010

jani kamoska mala casual play trojkolka a nevedela si vynachvalit. aj do zlych terenov, lahko zlozitelny, ze vraj same pozitiva. to predne koleso bolo tusim dvojite a tiez sa dalo zablokovat.

dugyna
16. feb 2010

liv..asi viem ktoru kocku myslis..ale to nemusi byt len zo sexu..hematom sa vytvyra po krvacani... pokial nebudete robit nejaku rodeo sou tak je to v pohode...takze liv v lkude mozte

liv1
16. feb 2010

dugy dik 😉 😀 mozno budu o to nase radovanky pokojnejsie 😀

liv1
16. feb 2010

jani tu je ten o ktorom som hovorila.

http://www.bazarik.sk/detail/5084/Kociky/Kombin...

janinna11
16. feb 2010

Leni, Liv, diky za onfo o 3kolkach, prave tie casual play sa mi fest pacia....
Dugy, ty nasa medicka, povedz mi pls, ci je to ok, ci sa nieco v prvom trimestri speci pise o placente do tehu knizky, resp. do sprvay z USG, ja tam ma len "placenta ventralne", je to ok?? Ventralne je myslim brusne, nie?? 😲

lenocka84
16. feb 2010

luuucim sa, ide sa cvicit

liv1
16. feb 2010

jani no tie casual play maju prave aj tu febnu komb. cierno-cervena. no ale co ked to bude chlapcek?? 😀 😀
vsak za chvilku zistiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime 😀 😀 😀

leni dobre si zacvic aj za nas 😉 😀

janinna11
16. feb 2010

Liv ja som cierno cervenu nenasla, len akusi do oranzova, ale este pozriem vecer... teraz to uz balim v praci, papa kocice, stertneme sa vecer🙂)

Liv a pomaly si musime uz dohodnut termin na ten geneton 😀 sa uz tesim, i ked zdvihli ceny,,,

liv1
16. feb 2010

jani aha, tak ten cierno cerveny je asi starsia kolekcia. tu som ho videla nejaka mamicka ho predava.

http://www.minibazar.sk/inzerat-id128276?ids=partn

25. 2 mam ten dolezity ultrazvuk, tak mozme hned potom 😉 aj ja sa uz velmi tesim 😀 , no a najprv este tie vysledky nech dopadnu dobre... 🙂

dugyna
16. feb 2010

Mirka to ti dobre povedali,lebo ak placenta nizko v neskorsom stadiu tehu je riziko krvacania,t akze preto ten klud a nic nezdvihat.budem na teba mysliet aby este vysla hore

elko69
16. feb 2010

mirka12011 sice bude asi vela vody,ale radsej chodit mokra ako sa zase niekde zrypat... 😀
no kamoskinej malinkej prepichovali aj sestricky v nemocnici takze malinka si to vobec neuvedomovala ani neplackala moc....

dugyna
16. feb 2010

janina nie nic specialne sa pri prvych vysetreniach o placente nepise pretoze ona sa este posuva stale ..cize jej poloha nemusi byt ustalena...ano ventralne je na brusnej stene..teda v predu 😉

liv tak pokojne a prijemne radovanky prajem 😉

elko este to robia v nemocke ze prepichuju uska?

elko69
16. feb 2010

dugy no zevraj hej,jej to tam urobili bez problemov sestricky a mala to dost skoro aj zahojene...

dugyna
16. feb 2010

tak super nemusela aspon potom niekde zhanat nejaky salon..alebo co.. 😉

vejula
16. feb 2010

ahojte kočky, tak ja som bola dnes na predpôrodnej priprave troška som si zacvičila 😝

Inač elko ja som sa dnes skoro zrýpala až som hnusne nadavala chlpáčovi ked ma ťahal a ja som nemohla koordinovať.. chudačik asi nechápal, ale bála som sa hrozne 😕

o garonke dalšie správy nemáte??? Asi teda bola na tej sekcii čo? A dugy o rogy nemáš nejaké nové infošky???

dugyna
16. feb 2010

veji o rogi iba to co som pisala okolo obeda..ze zajtra az bud jej vyvolaju ak nepojde tak sekcia..

elko69
16. feb 2010

dugy no to nie,ani j asom nevedela ze to robia uz aj v porodnici ale to asi kde iba,alebo neviem...

vejula,no pozor veru na tie nase pady,smykania...jedna kamaratkina kamaratka padla 2x pocas tehu a tusim kvoli havovi 1.krat v 3 mesiaci a 2. krat v 6 ale na brusko,ale male bolo v poriadku chvala bohu...

happy8051
16. feb 2010

caute kocky ako sa tu mate? ja sa mam dnes mizerne, este aj zaha ma zacala palit, co je takto skoro dost zvlastne... ach jaj... bez toho by som sa fakt zaobisla 🙂 dnes ma vsetci bombarduju otazkami o mene pre babo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre