Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
19. feb 2010

omg vefi len to nieeeeeeeeeeeee 😠
on uz pojde neboj budeme mu s babami dohovarat

elko69
19. feb 2010

dugy no zda sa byt v pohode ale aky je to rozmer z vnutra...ma viac ako 35 cm,ze?

vefi a vas kocar ma kolko vahu,alebo kolko je taka optim vaha na kocar?vobec nemam prehlad o tychto veciach sakra..

baby ale dakujem ze mi radite,strasne s ami paci tento kocar ale kedze je iba na dobierku ho uvidim az ked dojde a bojim sa ze bude najyk zly,teda uzky a tak...

vefi89
19. feb 2010

Mirka, keď one je zrejme tvrdohlavý po mne... 😀 😀 😀 ani ja si nedám povedať 😀 😀 😀 😀 😀

čo dnes na obed??

mirka12011
19. feb 2010

ja som zjedla spagety hihi

vefi89
19. feb 2010

elko, môj má 12 kíl..ale už toho lutujem. sám o sebe nie je ťažký...ale s bábom za dáke 3-4 mesiace a nedajboh ešte s nákupom 😅
môžeš dať link??

elko69
19. feb 2010

link na ten kocar??
http://www.e-kociky.sk/?132,jumper-x-piratz ale ten v zelenom by som chcela...

janinna11
19. feb 2010

Baby ja mam sice na kupu kocara este dost casu. ale aj mne pride, ze ich robia fest uzucke... a coraz viac sa mi pacia trojkolky, len neviem co v zime, zatial som pocula len same chvaly, ale neviem...

elko69
19. feb 2010

janinna ja sa idem uz zblaznit z tych kocarov...ked ma vhodny rozmer tak sa mi nepaci a ten co sa mi paci sa mi zda maly,aj ked najvacsi co som nasla mal ajtak 38 cm na sirku vanicku takze ja neviem uz fakt...

janinna11
19. feb 2010

niekde som citala, ze sirsie su kocare zn. Nurse, ale ani pri jednom som zatial nenasla rozmer vanicky, musim to este pozriet... inak vobec nepoznam tu znacku

janinna11
19. feb 2010

Tak som predsa len nieco nasla, na
http://www.kocikovo.sk/product/nurse-look-3-spv...

ale nepisu tam osve rozdiel vanicky, len celkovu sirku - 54, ale aj ked odratame 10cm, stale este ostava 44, tak neviem.....
nechapem, preco tam niesu normal rozmery vanicky, asi to bude nejaka buda.........s tou sirkou, ale celkom pekny, nie?? krasna farba... 😀

janinna11
19. feb 2010

Baby tak ohladne predch. linku - Nurse, v diskusii pod popisom, som nasla skutocny rozmer, pisali si zrejme nejake mamky, a je tam 29cm!!!!!!!!!!! To ako co ma byt?? Su ti vyrobcovia normalni?? Vsak to ako pre sikmacov----take mini vanicky...

janinna11
19. feb 2010

Ok kocky, ja uz pomaly balim v praci, fakt sa mi tu dnes nechce trcat, papa

vefi89
19. feb 2010

ale berte to tak, že dieťa si sadne v ôsmych mesiacoch??a prechádzate na športový nie????ono dnes je ťažko si vybrať..ja som yberala čisto podľa ceny..a nezdá sa mi úzky...

elko69
19. feb 2010

janinna tak moj ma celkovy rozmer ROZMERY: Základné rozmery: celková dĺžka 95 cm celková šírka 65 cm celková výška 110 cm a stresujem ci sa zmesti :D

vefi89
19. feb 2010

elko, môj má celkovú šírku 50 cm a zdá sa mi to dosť 😀

vefi89
19. feb 2010

lebo moje dieťa nebude predsa asimetrické 😀 😀 😀

elko69
19. feb 2010

takze asi kaslem na to a tych 35 mi bude musiet stacit este sa popytam bab buducich mamiciek co poznam osobne ake maju kocare rozmerovo....ja uz fakt neviem...ale uz by som chcela nejaky vybrat a za mesiac dva aj objednat

liv1
19. feb 2010

baby dik za rady, idem teda do auparku aj do polusu popozerat a aj tu knizku kupit, a mozno to bodynko urobim ak budem mat cas 🙂 . tak si tu pekne poklaboste 😀

vefi89
19. feb 2010

😀 elko, ja som objednala v 33tt a prišiel mi v 37tt 😀

dugyna
19. feb 2010

elko idem ti ho odmerat..ale my sme ho vybrlai koli tomu ze sa tam zmesti mimi aj v zime..nemusime potom ani kupovat dalsi kocik..lebo dam len prec tu fusako tasku a hotovo 😉
idem zmerat

dugyna
19. feb 2010

elko takze bez fusakotsky je rozmer kocika sirka 38cm dlzka 80cm, a fusakotaska ma vnutornu sirku cca 34-35 cm, dlzku 80cm, vaha kocika je 11kg, jenda rada koliecok su dvojite otocne a druha je jednoita neotocna,rucka sa da dat do dvoch poloh cize kocikujes spredu alebo zo zadu

elko69
19. feb 2010

vefi89 takze asi zbytocne stresujem kvoli ten velkosti???a co sa tyka vahy sak ja chodim na cvicenie pre tehulky a normalne aj s cinkami cvicime...hehehehehe no ved ja by som chcela objednavat tak koncom aprila asi...

dugy takze tych 35 staci,ja tiez uz planujem na zimu bez vanicky takze na tych 38 cm by to mohlobyt tiez ako mate aj vy baby...

elko69
19. feb 2010

ale inak 4 tyzdne dodacia lehota je dost...no henti maju napisane tusim 3-14 dni tak som zvedava :D

dugyna
19. feb 2010

elko vzdy rataj tu najdlhsiu..zatial co som objednala z netu vsetko doslo..az na posledny termin dodania..no my sme vybrali tak aby sa malinka v poho zmestila aj v zime...fusak netrab kedze ma fusakotasku..
a na jar uz bude sediet..takze bez tej fusakotasky.. 😉 a ak by sme este aj dalsiu zimu boli v kociku dokupi tu vec na nozicky 😉

alena0707
19. feb 2010

ahojte,mozem sa pridat?tiez som buduca mamina ,pomaly v 30tt.mne hlavne zaujimaju uz porodnice,ze ktora nemocnica je dobra,ci si predplatit lekara...a obavy z porodu,jaj.

elko69
19. feb 2010

no ved hej,hadam to nase drobuliatko nebude maly sumo :D hehe ale tak zase keby tie kocare nemali byt dobre na sirku tak naco by ich aj vyrabali,keby nemali odberatelov??

alena tak vitaj aj ked ty si popredu od nas niektorych veru dost :D a odkial si?

elko69
19. feb 2010

ok babule letim uz domeno tak papa a dakujem za rady...

dugyna
19. feb 2010

vitaj alena 🙂

elko69
19. feb 2010

jakoze som u svagra dosiel z irsk a astrasne vela nosu veci doniesol tak som nakupila za 20€ strasne vela veci pre mojho synovca a neter a buduce krsniatko a teda aj pre nasho drobca,strasne sa tesakujem...jako ma plny mech veci za par supiek...

dugyna
19. feb 2010

elko a kde si tak super nakupila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre