Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
25. feb 2010

no asi je nas tu vela a konik bol pretazeny,,, 🙂 🙂

rogerka
25. feb 2010

dakujem 🙂 som ju fotila, ked spala, vtedy sa najviac rehoce a robi ksichtiky 😀

jjana17
25. feb 2010

rogi je vazne krasna a kolko mala ked sa narodila, lebo je taka babika velka z nej

mirka12011
25. feb 2010

a ako mala pocuva? spinka, papa a kaka hihih

rogerka
25. feb 2010

nasa mala mala 3550g a 50cm. zatial je zlatusik, len spi, papa a kaka 😀 v noci k nej vstavam len 2x, takze super, snad jej to vydrzi co najdlhsie

janinna11
25. feb 2010

Vefi inak super si tu supla ten prispevok, klobuk dole, ako to zvladas, si silna osobnost! Ale uz by si mala zajst k lekarovi, uz fakt dlho prenasas 😉

mirka12011
25. feb 2010

rogi tak to mas poikladik doma,
inak rogi ako casto viazes malu nasiroko?

jjana17
25. feb 2010

rogi tak to mas super, ze aj si pospat mozes a mas cas skocit aj na konika 😵

elko69
25. feb 2010

babule mne blbne konik uz so,m sem pridala odpoved a ju tu nevidim..sakra...no k tym foto mam v albume oba kociky tak nakuknite teda a poradte prosim...

vejula no kazdpadne to nebolo moc mile ako sa do nich oprela napriek tomu ze ani jednu z nich nepozna...jako povedat na niekoho ze je nezotpovedny a take blbosti podobne tak to bola sila,nezasluzili si to urcite ani jedna z nich, z nicoho nic na nich skocit takto..ale sak vefi jej zase pekne napisala a vysvetlila jej vsetko...

mimi21mimi no neviem co s tu porodnicu ani ja,ale teda asi nakoniec ta v TT a dokyho si teda vyberiem a zazmluvnim preistou...neverim na stastne nahody ako niektory mi uz povedali ze si nikoho nedali a mali dobry porod,to mne sa stat nemoze..a k tomu Navratilovi ja zatial nemam zlu skusenost takze zatial nieje dovod ho menit :D

liv teda dakujem ty si mi teda pomohla :D

lenocka84
25. feb 2010

elko ja by som skor ten svetly
predsa len v tmavom bude teplo

mirka12011
25. feb 2010

elko obrazky su malicke ale mne ten prvy sa lubi

jjana17
25. feb 2010

elko mne sa zase paci ten tmavsi,,,,,

elko69
25. feb 2010

sak prave preto leni,ze aby nanho nepieklo moc v lete ale zase ta krikrava zelena sa mi paci viac sakra..ale zase ten svetly ma so sebe take srdiecka..idem sem dat radsej linky lebo tie foto su strasne malinke

http://e-kociky.sk/?132,jumper-x-piratz - pre ten tmavsi
http://e-kociky.sk/?77,jumper-x-kolekcia-srdcia- - pre ten bledsi

vefi89
25. feb 2010

elko, mne sa páči ten čierny sa mi zdjú byť tie farby také živšie

mirka12011
25. feb 2010

vefi ty si este tu? dufam, ze mas tasku zbalenu a cakas na mm...

vefi89
25. feb 2010

tašku mám zbalenú asi od 36tt, ale už sa zasa mrví...tak ja neviem...váham stále 😅 a nieže ma budete biť 😝 😝

liv1
25. feb 2010

elko 😀 teraz ako ich vidim sa mi paci ten bledsi... 😉

vefi vypadni uz do tej nemocky! 😀 😀 poslem tam niekoho nech ta kopne do zadku aby si tam uz isla 😀 😀

liv1
25. feb 2010

alebo zavolame niekoho na teba pre zrusenie svojpravnosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon bude kto ta mat tam odviezt 😀 😀 😀

mirka12011
25. feb 2010

vefi ty ma neserkaj zavolam na teba porodnika sup do nemocnice nech ta prezru a mozno ide misko von a ty otom ani nevies pri svojej hyperaktivite cakam infosky od teba a nevymyslaj...
liv podme do nej dajme jej nech ide uz aspon nech ju prezru nech sme pokojnejsie sak vefi tu kazdy nervozny nie len ty hih
a babenky ako casto sa bali miminko nasiroko? mate tie ortopedicke gatky?

rogerka
25. feb 2010

boze, vypadol mi konik...

mirka, nebalim nasiroko, doktorka mi povedala, ze netreba. ale do prepustacej spravy mi asi druha doki napisala, ze odporuca balit nasiroko, tak si vyber 😀 poradim sa s pediatrickou, ale ked netreba, tak naco? nebudem a basta 😀 malej je dobre takto 😉

liv1
25. feb 2010

miriiiii to nie ona je nervozna to my sme 😀 😀
baby pridajte sa poslite ju tiez uz ! 😀
ja mam info ze deticky sa balia nasiroko cca do 2 mesiaca. ale je to individualne.

vefi89
25. feb 2010

ale čo sa do mňa obúvate???ešte dobre, že nepoznáte moju adresu, lebo by ste boli asi schopné poslať mi sanitkuu 😀 😀 😀 však Mirka? 😀 😀 😀 😀

mirka12011
25. feb 2010

rogi dakujem za odpoved ja ze si sa namna vy....
posli aj ty vefi do nemocnice bo zas vymysla

mirka12011
25. feb 2010

vefi ja som schopna ta tak dokoopat nasilu zoberem nejake gorily sbs-karov a ta vezmu jeden za nohy druhy za ruky a ideme sak to za rohom hahaha
ale nie vefi nekakaj nas sak sme z toho asi ovela viac nervozne ako ty nas chces len strasit tak mi to pripada, ziadne neviem ci ist ides a hotovo a dufam, ze ta tam nechaju a zajtra budeme mat misina uz tu...aj dnes by bol ideal ale necham ta oddychnut a pripravit sa som dobra ze? hih

liv1
25. feb 2010

vie tu niektora vefinu adresu ? 😀 😀 😀

mirka12011
25. feb 2010

najdeme interpol nam ju najde hhi

vefi89
25. feb 2010

mirka, supiš...ďakujem za chvíľu oddychu...príde mm a budem volať.... 😉

liv, žiadna našťastie 😀 😀

rogerka
25. feb 2010

mirka, ja som sa jej uz pytala, ci misko pojde z bruska rovno na vysku... a vefi sa uz citi na porod ci co? necitam vsetko, tak som neni v obraze

liv1
25. feb 2010

mirka mne staci meno daj do IP 😀 😀 😀

mirka12011
25. feb 2010

regi tak nasa vefi nam tu pisala ze miska neciti ci prestava citit jeho pohyby a posielame ju do nemocnice a teraz napise ze uz ho citi a ze nevie ci ist do nemocnice ci neist no chapes ju?
vefi sak zavolajte a hned vas zdrbu ze kde ste tak dlho jajaj uz sa tesim na ten zdrb hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre